Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
701 Tomáš Bareš Sharks 5 1 6 5 1 0.2 1.2
702 Matouš Podroužek Základní škola Mládežnická, Trutnov 3 3 6 7 0.4 0.4 0.9
703 Vojtěch Pokorný ŠTĚPÁNOV NAD SVRATKOU 2 4 6 4 0.5 1 1.5
704 Tomáš Lengyel ZŠ Dr.F.L. Riegra Semily 3 3 6 4 0.8 0.8 1.5
705 David Ferbas Reptile Boys Team 3 3 6 5 0.6 0.6 1.2
706 Roman Rigo lvíčata 4 2 6 9 0.4 0.2 0.7
707 Jaroslav Matoušek Tasanda 2 4 6 14 0.1 0.3 0.4
708 Antonín Svoboda Sekáči 5 1 6 5 1 0.2 1.2
709 Patrik Buňata Rychlá Sedma 4 2 6 8 0.5 0.3 0.8
710 Jan Hřivnáč ZŠ OPAVA-KOMÁROV 2 4 6 7 0.3 0.6 0.9
711 Aneta Sováková ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 4 2 6 5 0.8 0.4 1.2
712 Jiří Hájek Chrastavští lvi 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
713 Adéla Horáčková Robinsonky 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
714 Marek Páník Dvaadvacítka 6 -- 6 3 2 -- 2
715 Emma Schlachterová Zebry Nové Strašecí 4 2 6 8 0.5 0.3 0.8
716 Lukáš Kahaja Fulnečtí tygři 5 1 6 5 1 0.2 1.2
717 Adéla Švábenická ZŠ Chodov 3 3 6 11 0.3 0.3 0.5
718 Tereza Dostálová Skoty tým dívky 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
719 Dita Dimiděnková Rychlé holky 4 2 6 5 0.8 0.4 1.2
720 Jan Hrstka Draví lvi 2 4 6 2 1 2 3
721 Hrubý Lukáš Draci Dobřany 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
722 Adéla Jirková Šestka 4 2 6 17 0.2 0.1 0.4
723 Marek Sekyra Pěšáci 4 2 6 4 1 0.5 1.5
724 Jan Trnavský CMcZŠ Lerchova 3 3 6 16 0.2 0.2 0.4
725 Kristýna Mikysková ZŠ Jablonné nad Orlicí 6 -- 6 9 0.7 -- 0.7
726 Petra Fišerová Bělky 2 4 6 10 0.2 0.4 0.6
727 Adam Jeřábek ZŠ Velký Týnec 5 1 6 5 1 0.2 1.2
728 PETR STANISLAV PLAMÍNCI 3 3 6 2 1.5 1.5 3
729 Jana Nováková ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana 5 1 6 9 0.6 0.1 0.7
730 Lukáš Soška Slavkov u Opavy 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
731 Jan Sirotník Králodvorští draci 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
732 Jan Kubec ZŠ Předměřice 3 3 6 6 0.5 0.5 1
733 Martin Skočovský ZŠ a MŠ Těšany hoši 3 3 6 5 0.6 0.6 1.2
734 Ondřej Grohmann Hoši Heyrák 2 4 6 11 0.2 0.4 0.5
735 Vojtěch Tůma ZŠ Vinařská 6 -- 6 5 1.2 -- 1.2
736 Jan Stolín 3.ZŠ Louny 6 -- 6 5 1.2 -- 1.2
737 Matyáš Rulíšek Fulnečtí tygři 4 2 6 5 0.8 0.4 1.2
738 Jan Bureš ZŠ Úprkova 3 3 6 12 0.3 0.3 0.5
739 Lubomír Hrnčiarik Orli Mutěnická 5 1 6 5 1 0.2 1.2
740 Štěpán Jan Škůrek Masarykova ZŠ Klášterec nad Orlicí 1 5 6 5 0.2 1 1.2
741 Jakub Skacelík BOROVACI 6 -- 6 8 0.8 -- 0.8
742 Roman Chejnovský Ďáblové z Dobětic 5 1 6 3 1.7 0.3 2
743 Lukáš Pešl ZŠ Ještědská 2 4 6 9 0.2 0.4 0.7
744 Ondra Vrbata Líšáci 5 1 6 3 1.7 0.3 2
745 Jan Kaspar ZŠ a MŠ Šromotovo náměstí, Hranice 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
746 Lucie Šárová ZŠ Chodov 4 2 6 11 0.4 0.2 0.5
747 Filip Koníček Hoši Heyrák 3 3 6 11 0.3 0.3 0.5
748 Michal Koštoval Rytíři Dlouhého lánu 4 2 6 7 0.6 0.3 0.9
749 Tomáš Dejmek Březinky 2 4 6 4 0.5 1 1.5
750 Matěj Sádovský Benešovka 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
751 Lukáš Chrpa Fráňové 3 3 6 3 1 1 2
752 Ondřej Vobořil Základní škola Rudná 2 4 6 9 0.2 0.4 0.7
753 Zdislav Ciolek ZŠ Neratovice 3 3 6 2 1.5 1.5 3
754 Jakub Šaroh lvi 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
755 Lukáš Netolický ZŠ Smetanova Skuteč 5 1 6 9 0.6 0.1 0.7
756 Tomáš Hošek Bernartice 6 -- 6 3 2 -- 2
757 Jiří Havrda ZŠ Dr.F.L. Riegra Semily 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
758 Jiří Hruzí ZŠ Dubá 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
759 Vojtěch Koutský Lvíčata 6 -- 6 9 0.7 -- 0.7
760 Natálie Kepková Základní škola Rudná 1 5 6 9 0.1 0.6 0.7
761 Lukáš Dimmer Draví lvi 4 2 6 2 2 1 3
762 Luboš Walter Lázeňští šviháci 1 5 6 4 0.3 1.3 1.5
763 Dominik Bauer Korýši 2 4 6 4 0.5 1 1.5
764 David Rohn ZŠ Maršovská Teplice 3 3 6 5 0.6 0.6 1.2
765 Filip Kovář Tygří drtiči 2 4 6 4 0.5 1 1.5
766 Matěj Hamerník DRACI 6 -- 6 3 2 -- 2
767 Roman Krása Hoši Heyrák 4 2 6 11 0.4 0.2 0.5
768 Matěj Maštalířský ZŠ Bělá nad Radbuzou 6 -- 6 3 2 -- 2
769 Ladislav Ševčík DREAM TEAM 3 3 6 4 0.8 0.8 1.5
770 Tomáš Hanzelka Lubina 6 -- 6 3 2 -- 2
771 Tomáš Pieczonka BOROVACI 4 2 6 8 0.5 0.3 0.8
772 Ondřej Vlach FZŠ BEES Táborská 1 5 6 2 0.5 2.5 3
773 Daniel Günther ZŠ ZELENEČ 2 4 6 4 0.5 1 1.5
774 Jaromír Kubátko orlováci 3 3 6 4 0.8 0.8 1.5
775 Jakub Neděla Lukáška 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
776 Lenka Tlapáková Golčův Jeníkov 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
777 Zdeněk Bednář ŠTĚPÁNOV NAD SVRATKOU 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
778 Victorie Spáčilová ZŠ ODRY Komenského 3 3 6 15 0.2 0.2 0.4
779 Andrea Bartáková Lvice Hradec Králové 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
780 Filip Tomek ZŠ Jablonné nad Orlicí 6 -- 6 10 0.6 -- 0.6
781 Vojta Dašek ZŠ Bratrská 1 5 6 7 0.1 0.7 0.9
782 Václav Bartoš Stínadláci 6 -- 6 3 2 -- 2
783 Jaroslav Konopík Horšovský Týn 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
784 JIří Salát ZŠ Horažďovice Blatenská 6 -- 6 3 2 -- 2
785 Erik Chemij Alšováci5 6 -- 6 7 0.9 -- 0.9
786 Jakub Sivý Pod Zvonek -- 6 6 4 -- 1.5 1.5
787 Radovan Franěk BOROVACI 2 4 6 8 0.3 0.5 0.8
788 Michal Záruba ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín 4 2 6 6 0.7 0.3 1
789 Michal Ďurika Bruntaláci 3 3 6 9 0.3 0.3 0.7
790 Jaroslav Šprungl Klokani 3 3 6 4 0.8 0.8 1.5
791 Aneta Chalupská Dračice Chotoviny 6 -- 6 7 0.9 -- 0.9
792 Josef Krause ZŠ Poniklá 2 4 6 4 0.5 1 1.5
793 Vojtěch Rubeš ZŠ Čelákovice 4 2 6 8 0.5 0.3 0.8
794 Pavel Mrzena Ďáblíci 2 4 6 5 0.4 0.8 1.2
795 Ludmila Mechlová ZŠ a MŠ Petřiny - jih 3 3 6 4 0.8 0.8 1.5
796 Filip Machala Orli Mutěnická 6 -- 6 5 1.2 -- 1.2
797 Milan Hoff Fbc Panthers Božice 4 2 6 8 0.5 0.3 0.8
798 Nikolas Zounar ZŠ Hudcova 4 2 6 9 0.4 0.2 0.7
799 Kateřina Munserová ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 6 -- 6 5 1.2 -- 1.2
800 Michael Skřivánek 4.ZŠ Plzeň 2 4 6 5 0.4 0.8 1.2
< Předchozí | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/8