Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
701 Vojta Dašek ZŠ Bratrská 1 5 6 7 0.1 0.7 0.9
702 Václav Bartoš Stínadláci 6 -- 6 3 2 -- 2
703 Jaroslav Konopík Horšovský Týn 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
704 JIří Salát ZŠ Horažďovice Blatenská 6 -- 6 3 2 -- 2
705 Erik Chemij Alšováci5 6 -- 6 7 0.9 -- 0.9
706 Jakub Sivý Pod Zvonek -- 6 6 4 -- 1.5 1.5
707 Radovan Franěk BOROVACI 2 4 6 8 0.3 0.5 0.8
708 Michal Záruba ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín 4 2 6 6 0.7 0.3 1
709 Michal Ďurika Bruntaláci 3 3 6 9 0.3 0.3 0.7
710 Jaroslav Šprungl Klokani 3 3 6 4 0.8 0.8 1.5
711 Nikolas Zounar ZŠ Hudcova 4 2 6 9 0.4 0.2 0.7
712 Kateřina Munserová ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 6 -- 6 5 1.2 -- 1.2
713 Josef Krause ZŠ Poniklá 2 4 6 4 0.5 1 1.5
714 Vojtěch Rubeš ZŠ Čelákovice 4 2 6 8 0.5 0.3 0.8
715 Pavel Mrzena Ďáblíci 2 4 6 5 0.4 0.8 1.2
716 Ludmila Mechlová ZŠ a MŠ Petřiny - jih 3 3 6 4 0.8 0.8 1.5
717 Filip Machala Orli Mutěnická 6 -- 6 5 1.2 -- 1.2
718 Milan Hoff Fbc Panthers Božice 4 2 6 8 0.5 0.3 0.8
719 Vízner Martin ZŠ Havlíčkova Litoměřice 3 3 6 10 0.3 0.3 0.6
720 Michael Skřivánek 4.ZŠ Plzeň 2 4 6 5 0.4 0.8 1.2
721 Ondřej Činka Maliňáci 1 5 6 4 0.3 1.3 1.5
722 Matěj Martinovský Tuleni 3 3 6 10 0.3 0.3 0.6
723 Matyáš Kůra ZŠ Vranov 3 3 6 5 0.6 0.6 1.2
724 Lukáš Kepka Rytíři Dlouhého lánu 4 2 6 7 0.6 0.3 0.9
725 David Halapej K4 2 4 6 7 0.3 0.6 0.9
726 Marek Nosákovec ZŠ Školní, Příbram VIII 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
727 Štancl Tobiáš Mládežka 4 2 6 7 0.6 0.3 0.9
728 Jakub Seibert Osmička 4 2 6 3 1.3 0.7 2
729 Jiří Hájek TRUHLA 2 4 6 5 0.4 0.8 1.2
730 Jan Pažout Fráňové 5 1 6 3 1.7 0.3 2
731 Václav Doubic ZŠ Úprkova 4 2 6 12 0.3 0.2 0.5
732 Vladimír Ristič Piráti ze Svinova 1 5 6 4 0.3 1.3 1.5
733 Kryštof Mikeska ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH 6 -- 6 10 0.6 -- 0.6
734 Václav Kyc Pod Zvonek 2 4 6 4 0.5 1 1.5
735 Lukáš Miler Kmochova dvojka Kolín 5 1 6 3 1.7 0.3 2
736 Alexandr Klepáček ZŠ Město Albrechtice 3 3 6 4 0.8 0.8 1.5
737 Dominik Liďák Sluneční 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
738 Patrik Pohl Bodlinka Dobruška 5 1 6 8 0.6 0.1 0.8
739 Markéta Ábelová Robinsonky 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
740 Jan Čelovský Mazuráci 3 3 6 3 1 1 2
741 Jakub Bednář ZŠ Tábor,Zborovská 2696 5 1 6 5 1 0.2 1.2
742 Martin Kopera ZŠ Radvanice 1 5 6 3 0.3 1.7 2
743 Lukáš Škvarek Tygří drtiči 2 4 6 4 0.5 1 1.5
744 Matyáš Bedřich ZŠ Bratrská 1 5 6 7 0.1 0.7 0.9
745 Mirek Daniel F.A.T.R. Dubňany 2 4 6 8 0.3 0.5 0.8
746 Matěj Beran Rytíři Dlouhého lánu 2 4 6 7 0.3 0.6 0.9
747 Daniel Pavelec Hálkováčci 6 -- 6 5 1.2 -- 1.2
748 Filip Hron Mandyska 2 4 6 6 0.3 0.7 1
749 Jan Mazák BULDOCI 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
750 Anetka Janáková Ďáblice z Dobětic -- 6 6 16 -- 0.4 0.4
751 Hruška Ondřej Tyršovka 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
752 Roman Poláček 4.ZŠ Plzeň 5 1 6 5 1 0.2 1.2
753 Bořek Vacovský Stodský kluci 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
754 Dušan Vodička ZŠ Smržovka 4 2 6 7 0.6 0.3 0.9
755 Pavel Fiedler ZŠ Radvanice 2 4 6 3 0.7 1.3 2
756 MATYÁŠ VOJTA PLAMÍNCI 3 3 6 2 1.5 1.5 3
757 Timotej Hrubý Dobříšští drtiči 2 4 6 4 0.5 1 1.5
758 Josef Kinšt Čarostřelci Most 3 3 6 6 0.5 0.5 1
759 Jakub Johaovský Česká mládež 4 2 6 18 0.2 0.1 0.3
760 Vojtěch Pokorný ŠTĚPÁNOV NAD SVRATKOU 2 4 6 4 0.5 1 1.5
761 Tomáš Lengyel ZŠ Dr.F.L. Riegra Semily 3 3 6 4 0.8 0.8 1.5
762 Ivan Tomášek ZŠ Čelákovice 5 1 6 8 0.6 0.1 0.8
763 Vítězslav Kuchta Lubenská sebranka 2 4 6 12 0.2 0.3 0.5
764 Pavel Balín ZŠ Bělá nad Radbuzou 6 -- 6 3 2 -- 2
765 David Moravec Kmochova dvojka Kolín 4 2 6 3 1.3 0.7 2
766 Jan Málek ZŠ Doctrina 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
767 Jakub Kubičík Bruntaláci 3 3 6 9 0.3 0.3 0.7
768 Kryštof Horník Vápenští lvi 6 -- 6 5 1.2 -- 1.2
769 Tomáš Bareš Sharks 5 1 6 5 1 0.2 1.2
770 Matouš Podroužek Základní škola Mládežnická, Trutnov 3 3 6 7 0.4 0.4 0.9
771 Aneta Sováková ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 4 2 6 5 0.8 0.4 1.2
772 Jiří Hájek Chrastavští lvi 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
773 Adéla Horáčková Robinsonky 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
774 David Ferbas Reptile Boys Team 3 3 6 5 0.6 0.6 1.2
775 Roman Rigo lvíčata 4 2 6 9 0.4 0.2 0.7
776 Jaroslav Matoušek Tasanda 2 4 6 14 0.1 0.3 0.4
777 Antonín Svoboda Sekáči 5 1 6 5 1 0.2 1.2
778 Patrik Buňata Rychlá Sedma 4 2 6 8 0.5 0.3 0.8
779 Jan Hřivnáč ZŠ OPAVA-KOMÁROV 2 4 6 7 0.3 0.6 0.9
780 Hrubý Lukáš Draci Dobřany 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
781 Marek Páník Dvaadvacítka 6 -- 6 3 2 -- 2
782 Emma Schlachterová Zebry Nové Strašecí 4 2 6 8 0.5 0.3 0.8
783 Lukáš Kahaja Fulnečtí tygři 5 1 6 5 1 0.2 1.2
784 Adéla Švábenická ZŠ Chodov 3 3 6 11 0.3 0.3 0.5
785 Dita Dimiděnková Rychlé holky 4 2 6 5 0.8 0.4 1.2
786 Jan Hrstka Draví lvi 2 4 6 2 1 2 3
787 Jana Nováková ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana 5 1 6 9 0.6 0.1 0.7
788 Lukáš Soška Slavkov u Opavy 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
789 Jan Sirotník Králodvorští draci 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
790 Adéla Jirková Šestka 4 2 6 17 0.2 0.1 0.4
791 Marek Sekyra Pěšáci 4 2 6 4 1 0.5 1.5
792 Jan Trnavský CMcZŠ Lerchova 3 3 6 16 0.2 0.2 0.4
793 Kristýna Mikysková ZŠ Jablonné nad Orlicí 6 -- 6 9 0.7 -- 0.7
794 Petra Fišerová Bělky 2 4 6 10 0.2 0.4 0.6
795 Adam Jeřábek ZŠ Velký Týnec 5 1 6 5 1 0.2 1.2
796 PETR STANISLAV PLAMÍNCI 3 3 6 2 1.5 1.5 3
797 Jan Kubec ZŠ Předměřice 3 3 6 6 0.5 0.5 1
798 Martin Skočovský ZŠ a MŠ Těšany hoši 3 3 6 5 0.6 0.6 1.2
799 Ondřej Grohmann Hoši Heyrák 2 4 6 11 0.2 0.4 0.5
800 Vojtěch Tůma ZŠ Vinařská 6 -- 6 5 1.2 -- 1.2
< Předchozí | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/8