Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
801 Hruška Ondřej Tyršovka 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
802 Roman Poláček 4.ZŠ Plzeň 5 1 6 5 1 0.2 1.2
803 Bořek Vacovský Stodský kluci 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
804 Dušan Vodička ZŠ Smržovka 4 2 6 7 0.6 0.3 0.9
805 Pavel Fiedler ZŠ Radvanice 2 4 6 3 0.7 1.3 2
806 MATYÁŠ VOJTA PLAMÍNCI 3 3 6 2 1.5 1.5 3
807 Timotej Hrubý Dobříšští drtiči 2 4 6 4 0.5 1 1.5
808 Josef Kinšt Čarostřelci Most 3 3 6 6 0.5 0.5 1
809 Jakub Johaovský Česká mládež 4 2 6 18 0.2 0.1 0.3
810 Tomáš Lengyel ZŠ Dr.F.L. Riegra Semily 3 3 6 4 0.8 0.8 1.5
811 Ivan Tomášek ZŠ Čelákovice 5 1 6 8 0.6 0.1 0.8
812 Vítězslav Kuchta Lubenská sebranka 2 4 6 12 0.2 0.3 0.5
813 Pavel Balín ZŠ Bělá nad Radbuzou 6 -- 6 3 2 -- 2
814 David Moravec Kmochova dvojka Kolín 4 2 6 3 1.3 0.7 2
815 Jan Málek ZŠ Doctrina 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
816 Jakub Kubičík Bruntaláci 3 3 6 9 0.3 0.3 0.7
817 Kryštof Horník Vápenští lvi 6 -- 6 5 1.2 -- 1.2
818 Tomáš Bareš Sharks 5 1 6 5 1 0.2 1.2
819 Matouš Podroužek Základní škola Mládežnická, Trutnov 3 3 6 7 0.4 0.4 0.9
820 Vojtěch Pokorný ŠTĚPÁNOV NAD SVRATKOU 2 4 6 4 0.5 1 1.5
821 Adéla Horáčková Robinsonky 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
822 David Ferbas Reptile Boys Team 3 3 6 5 0.6 0.6 1.2
823 Roman Rigo lvíčata 4 2 6 9 0.4 0.2 0.7
824 Jaroslav Matoušek Tasanda 2 4 6 14 0.1 0.3 0.4
825 Antonín Svoboda Sekáči 5 1 6 5 1 0.2 1.2
826 Patrik Buňata Rychlá Sedma 4 2 6 8 0.5 0.3 0.8
827 Jan Hřivnáč ZŠ OPAVA-KOMÁROV 2 4 6 7 0.3 0.6 0.9
828 Aneta Sováková ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 4 2 6 5 0.8 0.4 1.2
829 Jiří Hájek Chrastavští lvi 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
830 Lukáš Sehnalík ZŠ a MŠ Šromotovo náměstí, Hranice -- 5 5 4 -- 1.3 1.3
831 Adam Horník 2. ZŠ Plzeň 4 1 5 5 0.8 0.2 1
832 Martin Špetlík Klíček Team 4 1 5 2 2 0.5 2.5
833 Klára Willmannová Mládežka 3 2 5 3 1 0.7 1.7
834 Vojtěch Tomek Mládežka 3 2 5 7 0.4 0.3 0.7
835 Miroslav Matoušek ZŠ Tábor,Zborovská 2696 5 -- 5 5 1 -- 1
836 Tomáš Svoboda ZŠ Prokopa Holého Louny 5 -- 5 4 1.3 -- 1.3
837 Benjamin Vomáčka Tygří drtiči 5 -- 5 4 1.3 -- 1.3
838 Filip Dvořák ZŠ a MŠ Blažovice 5 -- 5 5 1 -- 1
839 Adam Holý Smog 4 1 5 11 0.4 0.1 0.5
840 Diana Hošková Dobříšští drtiči 1 4 5 4 0.3 1 1.3
841 Petra Milčinská Emilky 5 -- 5 11 0.5 -- 0.5
842 Andrea Mráčková Dračice Chotoviny 4 1 5 7 0.6 0.1 0.7
843 Tomáš Burget Fbc Panthers Božice 3 2 5 8 0.4 0.3 0.6
844 Tomáš Procházka Březinky 4 1 5 4 1 0.3 1.3
845 Lucie Semerádová ZŠ Novosedlice 5 -- 5 4 1.3 -- 1.3
846 Lukáš Šmíd Proskovice 3 2 5 8 0.4 0.3 0.6
847 Martin Pešta Dráčci Budyně n/O 2 3 5 4 0.5 0.8 1.3
848 Martin Hahn ZŠ Lomnice 4 1 5 5 0.8 0.2 1
849 Vojta Židův ZŠ Praha - Petrovice 4 1 5 3 1.3 0.3 1.7
850 Táborský Tygři ZŠ Budiměřice -- 5 5 2 -- 2.5 2.5
851 Michal Martínek Lvíčata 5 -- 5 9 0.6 -- 0.6
852 Daniel Pešík 33. základní škola Plzeň 5 -- 5 9 0.6 -- 0.6
853 Klára Prokopová ZŠ Na Pražské, Pelhřimov 5 -- 5 8 0.6 -- 0.6
854 Daniel Kotil Kmochova dvojka Kolín 3 2 5 3 1 0.7 1.7
855 Matěj Chlubna ZŠ Břeclav Slovácká 5 -- 5 5 1 -- 1
856 Eliška Opluštilová ZŠ Otevřená Žebětín II 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
857 Aleš Stodola FBC Poběžovice 5 -- 5 4 1.3 -- 1.3
858 Ondřej Relich ZŠ a MŠ Horní Jiřetín 5 -- 5 4 1.3 -- 1.3
859 Patrik Míča ZŠ Školní, Příbram VIII 4 1 5 4 1 0.3 1.3
860 Jakub Kolář ZŠ E. Beneše 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
861 Prokop Macák ZŠ Dr.F.L. Riegra Semily 4 1 5 4 1 0.3 1.3
862 Zbyněk Laštůvka Medvědi 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
863 Kristýna Kučerová ZŠ Pod Marjánkou 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
864 Patrik Zielonka Pod Zvonek 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
865 Filip Kubec Sionští lvi 1 4 5 6 0.2 0.7 0.8
866 Jakub Lukáš VORŠILCI 4 1 5 5 0.8 0.2 1
867 Klára Vostatková ZŠ Kunratice 2 3 5 5 0.4 0.6 1
868 Kryštof Jan Oliva ZŠ Pod Marjánkou 5 -- 5 4 1.3 -- 1.3
869 Petr Rajtoral Lázeňští šviháci 1 4 5 4 0.3 1 1.3
870 Lucie Kremlová Alšovačky5 -- 5 5 21 -- 0.2 0.2
871 Dominik Vojta CMcZŠ Lerchova 3 2 5 16 0.2 0.1 0.3
872 Kryštof Malý ZŠ a MŠ Těšany hoši 2 3 5 5 0.4 0.6 1
873 David Muzikář Smetaňáci 4 1 5 4 1 0.3 1.3
874 Dominik Luža Devils Zlín 3 2 5 21 0.1 0.1 0.2
875 SAMUEL ŽIFČÁK PLAMÍNCI 2 3 5 2 1 1.5 2.5
876 Michal Šlor ZŠ Město Albrechtice 4 1 5 4 1 0.3 1.3
877 Ondřej Chlupsa Masarykova ZŠ Litoměřice LFP 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
878 Daniel Kaplan ZŠ Chodov 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
879 Adéla Kyselová ZŠ Jenišovice Ježačky 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
880 Tereza Erbenová Butulka 5 -- 5 13 0.4 -- 0.4
881 Štěpánka Jarolímková STONOŽKY - KATEŘINKY 2 3 5 4 0.5 0.8 1.3
882 Ondřej Toušek Dobřaňáci 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
883 Matyáš Podroužek Králodvorští draci 2 3 5 4 0.5 0.8 1.3
884 Jan Soukup Kotlářská 3 2 5 5 0.6 0.4 1
885 David Jiříček Masaryčka 5 -- 5 5 1 -- 1
886 Petr Bednář ZŠ Lomnice 2 3 5 5 0.4 0.6 1
887 Lukáš Málek Draci Hostěradice 2 3 5 3 0.7 1 1.7
888 Tomáš Barhoň Masarykova ZŠ Kdyně 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
889 Filip Pečinka ZŠ Nádražní Bystřice n. P. 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
890 Jan Port BUZULKA 4 1 5 3 1.3 0.3 1.7
891 Filip Dočekal ZŠ Kunštát 4 1 5 5 0.8 0.2 1
892 Tomáš Zdeněk Rytíři Dlouhého lánu 3 2 5 7 0.4 0.3 0.7
893 Filip Schmoranz Zajíci NHK 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
894 Matěj Zakl Čtrnáctka 5 -- 5 5 1 -- 1
895 Milan Dohnálek F.A.T.R. Dubňany 4 1 5 8 0.5 0.1 0.6
896 Jakub Vlček ZŠ Čelákovice 3 2 5 8 0.4 0.3 0.6
897 Maxmilán Škoda ZŠ Na Pražské, Pelhřimov 4 1 5 5 0.8 0.2 1
898 Stanislav Derka Fulnečtí tygři 3 2 5 5 0.6 0.4 1
899 Štěpán Jurek Alšováci5 5 -- 5 7 0.7 -- 0.7
900 Karolína Ursta ZŠ Jablonné nad Orlicí 5 -- 5 9 0.6 -- 0.6
< Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/9