Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
801 Ladislav Ševčík DREAM TEAM 3 3 6 4 0.8 0.8 1.5
802 Tereza Dostálová Skoty tým dívky 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
803 David Rohn ZŠ Maršovská Teplice 3 3 6 5 0.6 0.6 1.2
804 Filip Kovář Tygří drtiči 2 4 6 4 0.5 1 1.5
805 Matěj Hamerník DRACI 6 -- 6 3 2 -- 2
806 Roman Krása Hoši Heyrák 4 2 6 11 0.4 0.2 0.5
807 Matěj Maštalířský ZŠ Bělá nad Radbuzou 6 -- 6 3 2 -- 2
808 Victorie Spáčilová ZŠ ODRY Komenského 3 3 6 15 0.2 0.2 0.4
809 Tomáš Hanzelka Lubina 6 -- 6 3 2 -- 2
810 Tomáš Pieczonka BOROVACI 4 2 6 8 0.5 0.3 0.8
811 Ondřej Vlach FZŠ BEES Táborská 1 5 6 2 0.5 2.5 3
812 Daniel Günther ZŠ ZELENEČ 2 4 6 4 0.5 1 1.5
813 Jaromír Kubátko orlováci 3 3 6 4 0.8 0.8 1.5
814 Jakub Neděla Lukáška 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
815 Lenka Tlapáková Golčův Jeníkov 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
816 Zdeněk Bednář ŠTĚPÁNOV NAD SVRATKOU 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
817 Aneta Chalupská Dračice Chotoviny 6 -- 6 7 0.9 -- 0.9
818 Andrea Bartáková Lvice Hradec Králové 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
819 Filip Tomek ZŠ Jablonné nad Orlicí 6 -- 6 10 0.6 -- 0.6
820 Vojta Dašek ZŠ Bratrská 1 5 6 7 0.1 0.7 0.9
821 Václav Bartoš Stínadláci 6 -- 6 3 2 -- 2
822 Jaroslav Konopík Horšovský Týn 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
823 JIří Salát ZŠ Horažďovice Blatenská 6 -- 6 3 2 -- 2
824 Erik Chemij Alšováci5 6 -- 6 7 0.9 -- 0.9
825 Jakub Sivý Pod Zvonek -- 6 6 4 -- 1.5 1.5
826 Radovan Franěk BOROVACI 2 4 6 8 0.3 0.5 0.8
827 Michal Záruba ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín 4 2 6 6 0.7 0.3 1
828 Michal Ďurika Bruntaláci 3 3 6 9 0.3 0.3 0.7
829 Jaroslav Šprungl Klokani 3 3 6 4 0.8 0.8 1.5
830 Aleš Mazánek VORŠILCI 1 4 5 5 0.2 0.8 1
831 Monika Halamová ZŠ Kunratice 2 3 5 5 0.4 0.6 1
832 Lukáš Kovařík Velvaráci 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
833 Haris Behrami Bojovníci 3 2 5 2 1.5 1 2.5
834 Alex Balda Mazuráci 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
835 Filip Kopera ZŠ Radvanice 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
836 Pavel Najvar lvíčata 4 1 5 9 0.4 0.1 0.6
837 Lukáš Buga Kylešovice 5 5 -- 5 18 0.3 -- 0.3
838 Denis Hadrovič Bousováci 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
839 Michal Hrubý Sokolíci 4 1 5 12 0.3 0.1 0.4
840 MILOŠ ŠTEFAN draci 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
841 Jakub Minář Jednička 4 1 5 10 0.4 0.1 0.5
842 Štěpán Vácha ZŠ Čerčany 4 1 5 4 1 0.3 1.3
843 Martin Ležatka ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH 5 -- 5 10 0.5 -- 0.5
844 Antonín Aichenger ZŠ Novosedlice 3 2 5 3 1 0.7 1.7
845 František Hós Horáčkova 3 2 5 2 1.5 1 2.5
846 Marek Krása ZŠ Kunštát 2 3 5 5 0.4 0.6 1
847 Jan Mlčoch Tygříci 2 3 5 4 0.5 0.8 1.3
848 Sebastian Latoň Oldřišovské sovičky 4 1 5 3 1.3 0.3 1.7
849 Dieter Korner SC Fast Rockets Ostrčilka 4 1 5 4 1 0.3 1.3
850 Matěj Vacek ZŠ Chotěšov Boys 4 1 5 4 1 0.3 1.3
851 JOHANA PAVELKOVÁ ZŠ OTICKÁ OPAVA 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
852 Daniel Hais Masaryčka 5 -- 5 5 1 -- 1
853 Richard Navrátil Fulnečtí tygři 2 3 5 5 0.4 0.6 1
854 Aleš Mazanec Masarykova ZŠ Kdyně 4 1 5 4 1 0.3 1.3
855 Martin Nágl Plameňáci 3 2 5 2 1.5 1 2.5
856 Daniel Samek ZŠ Hradec Králové - Pouchov 5 -- 5 13 0.4 -- 0.4
857 Václav Malinský ZŠ Ohrazenice CH 4 1 5 9 0.4 0.1 0.6
858 Jakub Svoboda Smog 3 2 5 11 0.3 0.2 0.5
859 Patrik Chlumecký Bezručka 4 1 5 6 0.7 0.2 0.8
860 Michal Malík ZŠ Velký Týnec 3 2 5 5 0.6 0.4 1
861 Radek Palát Sharks 4 1 5 5 0.8 0.2 1
862 Matyáš Jánský ZŠ Štěnovice 4 1 5 4 1 0.3 1.3
863 Šimon Kubálek VORŠILCI 3 2 5 5 0.6 0.4 1
864 Tobiáš Hájek Klokani 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
865 Lukáš Volejník Třebechovští válečníci 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
866 Lukáš Grulich Sluneční 1 4 5 4 0.3 1 1.3
867 Vojtěch Myška Tuleni 4 1 5 10 0.4 0.1 0.5
868 Jakub Hauf ZŠ Prokopa Holého Louny 5 -- 5 4 1.3 -- 1.3
869 Matěj Hořejší ZŠ Čelákovice 3 2 5 8 0.4 0.3 0.6
870 Šimon Edelman 3.ZŠ Louny 1 4 5 5 0.2 0.8 1
871 Samuel Kubát Ďáblíci 3 2 5 5 0.6 0.4 1
872 Vojta Suchomel Sionští lvi -- 5 5 6 -- 0.8 0.8
873 Šimon Kožíšek Bruntaláci 4 1 5 9 0.4 0.1 0.6
874 Jiří Rusek ZŠ Petrovice u Karviné 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
875 Michal Gut ZŠ Kadaň 4 1 5 5 0.8 0.2 1
876 Jakub Doktor Líšáci 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
877 Jakub Talaš Základní škola Rudná 3 2 5 9 0.3 0.2 0.6
878 Ondřej Stupka ZŠ Novosedlice 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
879 Tomáš Misař ZŠ Břeclav Slovácká 5 -- 5 5 1 -- 1
880 Dominik Pospíšil Lvíci 4 1 5 7 0.6 0.1 0.7
881 Vojtěch Kotas lvíčata 3 2 5 9 0.3 0.2 0.6
882 Richard Barac Horáčkova 5 -- 5 2 2.5 -- 2.5
883 Jan Vaňoure Dubicko 3 2 5 3 1 0.7 1.7
884 Michal Veselovský ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
885 Patrik Hagara ZŠ Rokytnice v Orlických horách 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
886 Adam Kokeš Rytíři Dlouhého lánu 3 2 5 7 0.4 0.3 0.7
887 Kryštof Klein ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana 4 1 5 2 2 0.5 2.5
888 Kryštof Stojan Tygříci 2 3 5 4 0.5 0.8 1.3
889 Petr Mykytin Rychlé střely 2 3 5 2 1 1.5 2.5
890 Daniel Bek LVI ŠTEFÁNIKOVA 4 1 5 8 0.5 0.1 0.6
891 Petr Březina Jednička 3 2 5 10 0.3 0.2 0.5
892 Tomáš Lenert Reptile Boys Team -- 5 5 5 -- 1 1
893 Dan Laurýn Osmička 2 3 5 3 0.7 1 1.7
894 Charles Linney DRACI PLUMLOV 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
895 Ondřej Postl ZŠ Březová 4 1 5 6 0.7 0.2 0.8
896 Filip Novotný Sekáči 1 4 5 5 0.2 0.8 1
897 Filip Böhm 3.ZŠ Louny 5 -- 5 5 1 -- 1
898 Jakub Mikulenka Lubina 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
899 Roman Gřešica BOROVACI 4 1 5 8 0.5 0.1 0.6
900 Tomáš Partyngl ZŠ Plánická KT 2 3 5 13 0.2 0.2 0.4
< Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/9