Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Michal Drápela Sokolovská 1 -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
2 Markéta Ábelová Robinsonky 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
3 Luděk Abrahám ZŠ Jablonné nad Orlicí 10 6 16 10 1 0.6 1.6
4 Adam Abrahámek Fešáci z Osecké 2 -- 2 2 1 -- 1
5 Matiáš Adamec Bad Boys Dubí -- 2 2 10 -- 0.2 0.2
6 Lukáš Adamec ZŠ OPAVA-KOMÁROV 2 -- 2 7 0.3 -- 0.3
7 Radek Adámek Lvíčata 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
8 Vojtěch Adámek Panteři 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
9 FILIP ADAMIČKA PLAMÍNCI 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
10 Dominik Adamíra ZŠ Černilov -- 1 1 6 -- 0.2 0.2
11 Petr Adzima Šafíci 1 1 2 7 0.1 0.1 0.3
12 Ema Adzimová ZŠ a MŠ Šromotovo náměstí 177, Hranice 8 1 9 4 2 0.3 2.3
13 Antonín Aichenger ZŠ Novosedlice 3 2 5 3 1 0.7 1.7
14 Ondřej Aišmann ZŠ Trmice 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
15 Jakub Aldorf Ámos 4 -- 4 9 0.4 -- 0.4
16 LUCIE AMBROŽOVÁ ZŠ OTICKÁ OPAVA 1 -- 1 6 0.2 -- 0.2
17 Soňa Andělová ZŠ Příbram,28.října-dívky 6 2 8 9 0.7 0.2 0.9
18 Lenka Andělová Hradská 2 -- 2 8 0.3 -- 0.3
19 Filip Andrle Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice 30 9 39 21 1.4 0.4 1.9
20 Ondřej Andrýsek Hoši Heyrák -- 3 3 11 -- 0.3 0.3
21 Vít Ansl Chodová Planá 4 -- 4 4 1 -- 1
22 Lukáš Antonín ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH 1 2 3 10 0.1 0.2 0.3
23 Michal Antoňů Draci 8 5 13 5 1.6 1 2.6
24 Lukáš Apfelthaler Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí 1 -- 1 8 0.1 -- 0.1
25 Veronika Appeltová ZŠ Smržovka D 6 5 11 13 0.5 0.4 0.8
26 Štěpán Appl ZŠ Jablonné nad Orlicí -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
27 Jáchym Arnet Kmochova dvojka Kolín -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
28 Jakub Aron Čert to vem -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
29 NIko Arramach ZŠ Staňkov 2 1 3 8 0.3 0.1 0.4
30 Jakub Augsten ZŠ Smržovka 9 4 13 7 1.3 0.6 1.9
31 Richard Augustin DREAM TEAM 1 3 4 4 0.3 0.8 1
32 Ondřej Babiš Panteři z Mládí -- 3 3 4 -- 0.8 0.8
33 Anežka Babůrková ZŠ Smržovka D 1 1 2 13 0.1 0.1 0.2
34 Václav Bachtík DRACI SLANÝ -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
35 Kristýna Bačová ZŠ ODRY Komenského 8 2 10 15 0.5 0.1 0.7
36 Dominik Badi Medvědi 3 -- 3 3 1 -- 1
37 martin bahenský Sokolovská 1 1 1 2 3 0.3 0.3 0.7
38 Ondřej Bajer ZŠ TGM Štětí 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
39 tadeáš bajtek Sokolovská 1 -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
40 František Bajza Devils Zlín -- 1 1 21 -- 0 0
41 Petr Bakaj ZŠ Šanov 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
42 Jakub Bakalář Rytíři 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
43 Natálie Baklíková Dívky ZŠ Libina 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
44 Jan Baláž 1. ZŠ Sedlčany 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
45 Marek Balaž ZŠ Trmice 3 -- 3 3 1 -- 1
46 Ondřej Balažík F.A.T.R. Dubňany 1 3 4 8 0.1 0.4 0.5
47 Armin Balcar ZŠ Horní Čermná -- 1 1 5 -- 0.2 0.2
48 Alex Balda Mazuráci 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
49 Veronika Balejová ZŠ Campanus, Praha 11 15 2 17 5 3 0.4 3.4
50 Adam Balík ZŠ Hovorčovická -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
51 Pavel Balín ZŠ Bělá nad Radbuzou 6 -- 6 3 2 -- 2
52 Natálie Balková Dobřanky 23 3 26 5 4.6 0.6 5.2
53 Dan Ballario Horáčkova 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
54 Dominik Baloun Mandyska 9 4 13 6 1.5 0.7 2.2
55 Jakub Baloušek HLUČÍN ROVNINY 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
56 Dominik Bambuch ZŠ Pšovka Mělník 16 4 20 3 5.3 1.3 6.7
57 Ladislav Banda ZŠ Horní Čermná -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
58 Tomáš Bano Vápenští lvi 2 1 3 5 0.4 0.2 0.6
59 Tereza Barabášová ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva 2 -- 2 10 0.2 -- 0.2
60 Richard Barac Horáčkova 5 -- 5 2 2.5 -- 2.5
61 Martin Baráček Lvíci 3 1 4 7 0.4 0.1 0.6
62 Filip Barák Bruntaláci 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
63 Miroslav Baran ZŠ a MŠ Petřiny - jih -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
64 Tomáš Bareš Sharks 5 1 6 5 1 0.2 1.2
65 Tomáš Barhoň Masarykova ZŠ Kdyně 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
66 Ondřej Bárta Bezručka 5 5 10 6 0.8 0.8 1.7
67 Jan Bárta ZŠ Trmice 8 -- 8 3 2.7 -- 2.7
68 Jan Bárta Chlapci ZŠ Libina 6 3 9 4 1.5 0.8 2.3
69 Karel Barták Pozořice 1 3 4 5 0.2 0.6 0.8
70 Barbora Bartáková 1. ZŠ Sedlčany 1 7 8 5 0.2 1.4 1.6
71 Andrea Bartáková Lvice Hradec Králové 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
72 Marie Bártíková ZŠ Šanov 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
73 Adam Bartoň Šestka 13 15 28 13 1 1.2 2.2
74 Jakub Bartoníček FC Teplice nad Metují 3 -- 3 2 1.5 -- 1.5
75 Lukáš Bartoník ZŠ Na Výsluní Uherský Brod 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
76 Ondřej Bartoš 4.a 5.třída - chlapci -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
77 Patrik Bartoš Lubenská sebranka 16 9 25 12 1.3 0.8 2.1
78 Filip Bartoš ZŠnáměstí Míru Nový Bor 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
79 Jan Bartoš BUZULKA 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
80 Václav Bartoš Stínadláci 6 -- 6 3 2 -- 2
81 Jan Bartoš 2. ZŠ Plzeň 7 -- 7 5 1.4 -- 1.4
82 Daniel Bartoška Bílí tygři 2 1 3 5 0.4 0.2 0.6
83 Barbora Bartusková ŠKEBLE 7 -- 7 8 0.9 -- 0.9
84 Jan Bašta Pětadvacítka 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
85 Ondřej Batěk Červenka 8 5 13 10 0.8 0.5 1.3
86 Dominik Bauer Korýši 2 4 6 4 0.5 1 1.5
87 Petra Baumruková Dračice 3 -- 3 7 0.4 -- 0.4
88 Luboš Bavlnka Kinder Team Adamov 15 4 19 5 3 0.8 3.8
89 David Bavor ZŠ Josefa Gočára -- 1 1 6 -- 0.2 0.2
90 Patrik Baxa Horšovský Týn 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
91 Jan Baytalon Ďáblové z Dobětic -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
92 Roman Bazjuk Klíček Team -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
93 Jan Bečička Čert to vem 1 2 3 4 0.3 0.5 0.8
94 Jakub Bednář ZŠ Tábor,Zborovská 2696 5 1 6 5 1 0.2 1.2
95 Jan Bednář Kuklenští štíři 7 8 15 13 0.5 0.6 1.2
96 Petr Bednář ZŠ Lomnice 2 3 5 5 0.4 0.6 1
97 Jáchym Bednář Sionští lvi 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
98 Zdeněk Bednář ŠTĚPÁNOV NAD SVRATKOU 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
99 Viktor Bednařík Bleskouni 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
100 Matyáš Bedřich ZŠ Bratrská 1 5 6 7 0.1 0.7 0.9
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/?order=1&dir=ASC