Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Nikola Žyrková Klokanice 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
2 Marek Zvolánek Smetaňáci 11 1 12 8 1.4 0.1 1.5
3 Štěpán Žůrek ZŠ ODRY Komenského 2 -- 2 5 0.4 -- 0.4
4 Adam Žůrek Hrancl Mikulov 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
5 Šimon Zukal ZŠ Černá Hora 2 2 4 5 0.4 0.4 0.8
6 Vojtěch Zubatý ZŠ Libochovice 9 4 13 10 0.9 0.4 1.3
7 František Zub Tornáda -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
8 Pavel Zralý ZŠ Kamenický Šenov 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
9 Nikolas Zounar ZŠ Hudcova 4 2 6 9 0.4 0.2 0.7
10 Vojtěch Zouhar ZŠ A MŠ LIPOVEC -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
11 Vojtěch Zouhar ZŠ Šitbořice Chlapci 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
12 Matyáš Zouhar Aligátoři Mokrá 8 2 10 9 0.9 0.2 1.1
13 Kryštof Zouhar ZŠ TGM Otrokovice 1 1 2 11 0.1 0.1 0.2
14 Valentýn Zoufalý Fbc Panthers Božice 2 1 3 8 0.3 0.1 0.4
15 Šimon Zoubek 33. základní škola Plzeň 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
16 David Zoubek ZŠ Kunštát 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
17 Jan Zmátlík DRACI SLANÝ -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
18 Jiří Zmatlík Fráňové 2 2 4 3 0.7 0.7 1.3
19 Lukáš Žlůva Kinder Team Adamov 2 1 3 5 0.4 0.2 0.6
20 Adam Žlebek Fulnečtí tygři 4 1 5 5 0.8 0.2 1
21 Pavel Zlatohlávek ZŠ Lutín 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
22 Zdeněk Zlámal Bluďáci -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
23 Janička Žižková Crazy Girls Dubí -- 4 4 9 -- 0.4 0.4
24 Václav Žižka Kluci z Mladého -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
25 Radka Žitníková ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
26 František Zítka Chodová Planá 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
27 Aneta Zimolová Rychlá Sedma 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
28 Ivana Zimolová ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín D -- 2 2 7 -- 0.3 0.3
29 Kristýna Žilková Dračice Chotoviny 2 -- 2 7 0.3 -- 0.3
30 Adéla Žilinská ZŠ ODRY Komenského 1 -- 1 15 0.1 -- 0.1
31 David Žilík Palacká 2 -- 3 3 4 -- 0.8 0.8
32 Ondřej Zika ZŠ Čerčany 5 2 7 4 1.3 0.5 1.8
33 Tomáš Žihlo ZŠ Za Branou 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
34 Erik Žigmund ZŠ ODRY Komenského 2 -- 2 5 0.4 -- 0.4
35 Marek Zigmund Borci 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
36 Nikolas Žigmund ZŠ ODRY Komenského 2 -- 2 5 0.4 -- 0.4
37 Iveta Zifčáková ZŠ Šanov 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
38 SAMUEL ŽIFČÁK PLAMÍNCI 2 3 5 2 1 1.5 2.5
39 Patrik Zielonka Pod Zvonek 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
40 Vojta Židův ZŠ Praha - Petrovice 4 1 5 3 1.3 0.3 1.7
41 Marek Židů ZŠ Rovensko pod Troskami 5 2 7 9 0.6 0.2 0.8
42 David Žídek Vrabčáci 1 -- 1 6 0.2 -- 0.2
43 Jan Zicha ZŠ Pod Marjánkou -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
44 Petra Zezulová Stodská děvčata 2 -- 2 6 0.3 -- 0.3
45 Radek Zezulka Mandyska 7 7 14 6 1.2 1.2 2.3
46 Radim Zengler Domky 1 3 4 3 0.3 1 1.3
47 Marek Žemla Kotlářská -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
48 Jakub Zemánek ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils 9 4 13 13 0.7 0.3 1
49 Barbora Željazková ZŠ OHRAZENICE 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
50 Filip Zelinka ZŠ Vranov 2 1 3 5 0.4 0.2 0.6
51 Petr Zelenka Šumáci -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
52 Lukáš Zelenka Horšovský Týn 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
53 Matěj Zeleník Bad Boys Dubí 2 5 7 10 0.2 0.5 0.7
54 Jakub Zeleník Bad Boys Dubí 20 3 23 10 2 0.3 2.3
55 Michal Zelenický ZŠ Březová 10 2 12 6 1.7 0.3 2
56 Petr Žejdlík KALEŇÁCI -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
57 Kateřina Zehnálková ZŠ Smržovka D 1 -- 1 13 0.1 -- 0.1
58 Tomáš Zdeněk Rytíři Dlouhého lánu 3 2 5 7 0.4 0.3 0.7
59 Adam Zdarsa Dravci 4 -- 4 4 1 -- 1
60 Jakub Zdařil Reptile Boys Team 1 3 4 5 0.2 0.6 0.8
61 Vojtěch Žďánský Březinky 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
62 Tomáš Žďánský Fráňové 7 -- 7 3 2.3 -- 2.3
63 Radek Zbořil Svisláci 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
64 Filip Zbořil ZŠ Elišky Přemyslovny 2 7 9 5 0.4 1.4 1.8
65 Markéta Žbánková Šestka 49 27 76 17 2.9 1.6 4.5
66 Mikuláš Zažímal Sokolíci 3 4 7 12 0.3 0.3 0.6
67 Zuzana Zavřelová Domky dívky -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
68 Petr Zavřel Smetaňáci 1 1 2 8 0.1 0.1 0.3
69 Radim Zavoral Skoty tým chlapci -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
70 Michal Závodný Draci Dvojka 1 1 2 3 0.3 0.3 0.7
71 René Záveský ZŠ MOJŽÍŘ 2 1 3 3 0.7 0.3 1
72 Luděk Zátopek Borci 2 1 3 5 0.4 0.2 0.6
73 Matěj Zatloukal Bruntaláci 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
74 Ondřej Zatloukal 4.a 5.třída - chlapci 1 2 3 3 0.3 0.7 1
75 Patrik Zatloukal Sluneční -- 4 4 4 -- 1 1
76 Viktor Zatloukal FlorbalTýmOkružní -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
77 Filip Žatka FlorbalTýmOkružní -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
78 Matěj Žatka FlorbalTýmOkružní 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
79 Adam Zástěra Hálkováčci -- 1 1 5 -- 0.2 0.2
80 Michal Záruba ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín 4 2 6 6 0.7 0.3 1
81 Dušan Zaremba SC Fast Rockets Ostrčilka 1 3 4 4 0.3 0.8 1
82 Filip Zapletal 33. základní škola Plzeň 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
83 Vilém Zámečník Draci Dvojka 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
84 Dan Žalud Aligátoři Mokrá 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
85 Natálie Žáková ZŠ Neratovice 2 2 4 2 1 1 2
86 Matěj Zakl Čtrnáctka 5 -- 5 5 1 -- 1
87 Maxim Zajpt ZŠnáměstí Míru Nový Bor 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
88 Petr Zajíček Bílí tygři 11 3 14 5 2.2 0.6 2.8
89 Jakub Zajíček ZŠ Benátky nad Jizerou 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
90 Lucie zahradníková Dračice -- 1 1 7 -- 0.1 0.1
91 Jan Zadražil ZŠ a MŠ Štefcova 1 -- 1 6 0.2 -- 0.2
92 Zuzana Zádrapová ZŠ Otevřená Žebětín II -- 2 2 3 -- 0.7 0.7
93 Filip Záděra Lukáška 5 4 9 4 1.3 1 2.3
94 Lucie Žáčková Emilky 3 -- 3 11 0.3 -- 0.3
95 Adam Zachoval ZŠ Radvanice 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
96 Matěj Zach Proskovice 2 -- 2 8 0.3 -- 0.3
97 Vojtěch Žáček ZŠ Čelákovice -- 1 1 8 -- 0.1 0.1
98 Milan Žáček Bousováci 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
99 Jakub Žáček Devils Zlín 8 1 9 21 0.4 0 0.4
100 Anežka Zábranská ZŠ Campanus, Praha 11 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/?order=1&dir=DESC