Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 František Bajza Devils Zlín -- 1 1 21 -- 0 0
2 Vlastimil Kučava Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice -- 1 1 21 -- 0 0
3 Lukáš Chludil Devils Zlín 1 -- 1 21 0 -- 0
4 Mia Schwarzerová Alšovačky5 -- 1 1 21 -- 0 0
5 Filip Šindelek Devils Zlín 1 -- 1 21 0 -- 0
6 Dominik Dostál Kylešovice 5 -- 1 1 18 -- 0.1 0.1
7 Vojtěch Vaněk Kylešovice 5 -- 1 1 18 -- 0.1 0.1
8 Klára Kohoutová Ďáblice z Dobětic -- 1 1 16 -- 0.1 0.1
9 Tomáš Oppelt CMcZŠ Lerchova -- 1 1 16 -- 0.1 0.1
10 Ondřej Tuček CMcZŠ Lerchova -- 1 1 16 -- 0.1 0.1
11 Martina Jozífková ZŠ Nová Paka, Husitská 1 -- 1 15 0.1 -- 0.1
12 Natálie Handschug ZŠ Nová Paka, Husitská 1 -- 1 15 0.1 -- 0.1
13 Sára Martincová ZŠ Nová Paka, Husitská 1 -- 1 15 0.1 -- 0.1
14 Jan Buzík ZŠ Kunratice -- 1 1 15 -- 0.1 0.1
15 Vanesa Hajzlerová ZŠ Nová Paka, Husitská 1 -- 1 15 0.1 -- 0.1
16 Adéla Žilinská ZŠ ODRY Komenského 1 -- 1 15 0.1 -- 0.1
17 Terezie Korenná ZŠ Lutín -- 1 1 15 -- 0.1 0.1
18 Jan Marko Tasanda -- 1 1 14 -- 0.1 0.1
19 Matyáš Milec ZŠ Eden -- 1 1 13 -- 0.1 0.1
20 Barbora Bílková Butulka 1 -- 1 13 0.1 -- 0.1
21 Tereza Vodičková Butulka 1 -- 1 13 0.1 -- 0.1
22 Gabriela Málková Butulka -- 1 1 13 -- 0.1 0.1
23 Filip Seifert Kuklenští štíři -- 1 1 13 -- 0.1 0.1
24 Eliška Stehnová Butulka 1 -- 1 13 0.1 -- 0.1
25 Eliška Hrubá ZŠ Smržovka D -- 1 1 13 -- 0.1 0.1
26 Anežka Rajtarová ZŠ Smržovka D -- 1 1 13 -- 0.1 0.1
27 Sára Svobodová Butulka 1 -- 1 13 0.1 -- 0.1
28 Vojtěch Podroužek Kuklenští štíři 1 -- 1 13 0.1 -- 0.1
29 Ondřej Hlavsa ZŠ Hradec Králové - Pouchov -- 1 1 13 -- 0.1 0.1
30 Kateřina Zehnálková ZŠ Smržovka D 1 -- 1 13 0.1 -- 0.1
31 Gabriela Piskačová Butulka 1 -- 1 13 0.1 -- 0.1
32 Ondřej Klimeš ZŠ Hradec Králové - Pouchov -- 1 1 13 -- 0.1 0.1
33 Filip Mrštík ZŠ Úprkova -- 1 1 12 -- 0.1 0.1
34 Lukáš Jílek Lubenská sebranka 1 -- 1 12 0.1 -- 0.1
35 David Srněnský NINJOVÉ 1 -- 1 12 0.1 -- 0.1
36 Petr Navrátil Kupkova -- 1 1 11 -- 0.1 0.1
37 Adéla Malkusová ZŠ Chodov -- 1 1 11 -- 0.1 0.1
38 Matěj Vrábel Kupkova 1 -- 1 11 0.1 -- 0.1
39 Bruno Vagel Smog -- 1 1 11 -- 0.1 0.1
40 Jakub Schuller Smog -- 1 1 11 -- 0.1 0.1
41 Vendula Kliková ZŠ Chodov 1 -- 1 11 0.1 -- 0.1
42 Barbora Mikuličová Kupkova -- 1 1 11 -- 0.1 0.1
43 Radek Smotlacha Smog 1 -- 1 11 0.1 -- 0.1
44 Michal Hladký Kupkova 1 -- 1 11 0.1 -- 0.1
45 Adam Macík Devils Zlín 2 -- 2 21 0.1 -- 0.1
46 Ondřej Hradil Devils Zlín 1 1 2 21 0 0 0.1
47 Linda Bezstarosti Alšovačky5 2 -- 2 21 0.1 -- 0.1
48 Preiza Vojtěch ZŠ Havlíčkova Litoměřice 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
49 Dominik Vorlický ZŠ Jablonné nad Orlicí -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
50 Adéla Matějová Bluďáci -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
51 Lukáš Bryx Bluďáci -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
52 Zdeněk Masář Sobíčci -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
53 Vendula Němcová ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
54 Tobiáš Jurenka Základní škola a Mateřská škola Meziboří -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
55 Štěpán Appl ZŠ Jablonné nad Orlicí -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
56 Jan Moravík Slovanka Česká Lípa -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
57 Tomáš Sloup Tuleni 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
58 Sýkora Tadeáš ZŠ Havlíčkova Litoměřice -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
59 Matěj Klee ZŠ Jablonné nad Orlicí -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
60 Marek Souček ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
61 Ondřej Molcar Tuleni 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
62 Markéta Vašutová ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
63 Daniel Šebela Letní pole -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
64 Jan Štefan Sobíčci 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
65 Jakub Nevařil ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
66 Jan Šikíř Tuleni 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
67 Jakub Tauchman ZŠ Jablonné nad Orlicí -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
68 Lada Krausová Bělky 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
69 Zdeněk Zlámal Bluďáci -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
70 Šimon Rychnovský Bad Boys Dubí -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
71 David Vitásek Letní pole 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
72 Dominik Mareš RG a ZŠ města PV 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
73 Lukáš Krumpolec Slovanka Česká Lípa -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
74 Aleš Flanderka Základní škola a Mateřská škola Meziboří 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
75 Václav Klas Tuleni 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
76 Lukáš Cekr Jednička 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
77 Radka Žitníková ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
78 Jakub Plhal Jednička 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
79 Kristýna Novotná ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
80 Vojtěch Turek Ámos -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
81 Ondřej Krpač ZŠ Ještědská -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
82 Tomáš Koblížek ZŠ Ještědská -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
83 Andrea Musilová Red hill girls -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
84 Andrea Mikulová ZŠ Jablonné nad Orlicí 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
85 Adam Kovář Dynamiters -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
86 Aneta Radová ZŠ Jablonné nad Orlicí 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
87 Minárová Lucie Holčičky -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
88 Matěj Zatloukal Bruntaláci 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
89 Divácký Nicholas Aligátoři Mokrá -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
90 Rozálie Hladíková Red hill girls -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
91 Klára Vintrová Aligátoři Mokrá -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
92 Martin Kadlec ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
93 Tereza Černohousová ZŠ Jablonné nad Orlicí -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
94 Matěj Souček Koperníci 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
95 David Jelínek ZŠ Nečín -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
96 Denis Černý ZŠ Ohrazenice CH 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
97 Patrik Eliaš ZŠ Hudcova 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
98 Šimon Kolář ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
99 Radek Adámek Lvíčata 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
100 Katarína Horská Red hill girls -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/?order=10&dir=ASC