Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Luxemburk Tygři ZŠ Budiměřice 15 4 19 2 7.5 2 9.5
2 Matěj Pěnička Brána jazyků 75 4 79 9 8.3 0.4 8.8
3 Matouš Neužil ZŠ Bratrská 52 5 57 7 7.4 0.7 8.1
4 David Svoboda ZŠ Nymburk Komenskeho 43 22 65 8 5.4 2.8 8.1
5 PETR HAVEL ZŠ NÁM.JIŘÍHO Z PODĚBRAD 27 2 29 4 6.8 0.5 7.3
6 Aleš Chábera Tygříci 13 1 14 2 6.5 0.5 7
7 Hrdlička Tygři ZŠ Budiměřice 5 9 14 2 2.5 4.5 7
8 Dominik Bambuch ZŠ Pšovka Mělník 16 4 20 3 5.3 1.3 6.7
9 Karel Diviš ZŠ Nymburk Komenskeho 26 25 51 8 3.3 3.1 6.4
10 Petr Vávra ZŠ Chodov 16 3 19 3 5.3 1 6.3
11 Jan Holemý ZŠ Strážek 21 3 24 4 5.3 0.8 6
12 Hliněný Tygři ZŠ Budiměřice 9 3 12 2 4.5 1.5 6
13 Filip Forman Chodovec 24 11 35 6 4 1.8 5.8
14 Vojtěch Novák Klokani 21 2 23 4 5.3 0.5 5.8
15 Tereza Fuchsová Domky dívky 26 -- 26 5 5.2 -- 5.2
16 Natálie Balková Dobřanky 23 3 26 5 4.6 0.6 5.2
17 Zdeněk Vyhnánek Šestka 53 13 66 13 4.1 1 5.1
18 Marek Ježil Tuchlovice 7 8 15 3 2.3 2.7 5
19 Votěch Wojnar ZŠ Neratovice 6 4 10 2 3 2 5
20 Stanislav Kohoutek Tasanda 47 21 68 14 3.4 1.5 4.9
21 Nela Marešová Crazy Girls Dubí 39 4 43 9 4.3 0.4 4.8
22 Tomáš Jurenka Sluneční 17 2 19 4 4.3 0.5 4.8
23 Štěpán Christian ZŠ Strážek 8 11 19 4 2 2.8 4.8
24 Ondřej Fous Tuchlovice 8 6 14 3 2.7 2 4.7
25 MATĚJ PŘIBYL PLAMÍNCI 7 2 9 2 3.5 1 4.5
26 Dominik Štefek Borci 7 2 9 2 3.5 1 4.5
27 Jonáš Mareš ZŠ Campanus, Praha 11 8 1 9 2 4 0.5 4.5
28 Markéta Žbánková Šestka 49 27 76 17 2.9 1.6 4.5
29 Albert Kulík ZŠ Nad Přehradou 6 7 13 3 2 2.3 4.3
30 Šimon Šnajdr ZŠ Pšovka Mělník 5 8 13 3 1.7 2.7 4.3
31 Jan Besta Piráti ze Svinova 15 2 17 4 3.8 0.5 4.3
32 Jan Modráček Prosetín 1 15 2 17 4 3.8 0.5 4.3
33 Kristýna Lechnerová Šestka 43 29 72 17 2.5 1.7 4.2
34 Adéla Kinkalová Red hill girls 26 12 38 9 2.9 1.3 4.2
35 Tomáš Pavlíček 1.ZŠ Dobříš 25 8 33 8 3.1 1 4.1
36 Andrej Hroza BUZULKA 10 2 12 3 3.3 0.7 4
37 Lukáš Kučera Lubenská sebranka 32 16 48 12 2.7 1.3 4
38 Pavel Krotil PIRANI 16 -- 16 4 4 -- 4
39 Nikola Hrabánková ZŠ Kunratice 16 4 20 5 3.2 0.8 4
40 Filip Vlach Klíček Team 6 2 8 2 3 1 4
41 Roman Makový Tuchlovice 7 5 12 3 2.3 1.7 4
42 David Frydrich Osmička 12 -- 12 3 4 -- 4
43 Štěpán Trakal Opičáci Koberovy 13 3 16 4 3.3 0.8 4
44 Martin Maleček ZŠ Nad Přehradou 11 1 12 3 3.7 0.3 4
45 Sára Dračková Ďáblice z Dobětic 49 14 63 16 3.1 0.9 3.9
46 Jan Beneš Koperníci 33 2 35 9 3.7 0.2 3.9
47 Tadeáš Hošna Brána jazyků 13 22 35 9 1.4 2.4 3.9
48 Jakub Kerzel ZŠ Kunratice 34 24 58 15 2.3 1.6 3.9
49 Kryštof Sedláček ZŠ Kunratice 36 22 58 15 2.4 1.5 3.9
50 Antonín Lavička CMcZŠ Lerchova 42 19 61 16 2.6 1.2 3.8
51 Luboš Bavlnka Kinder Team Adamov 15 4 19 5 3 0.8 3.8
52 Jakub Váhala ZŠ Nečín 24 10 34 9 2.7 1.1 3.8
53 Tomáš Klouda Litvínovská 600 9 6 15 4 2.3 1.5 3.8
54 Eliška Poláková Ďáblice z Dobětic 31 29 60 16 1.9 1.8 3.8
55 Natálie Kuželová ZŠ Nová Paka, Husitská 51 5 56 15 3.4 0.3 3.7
56 Tadeáš Pospíšil Tuchlovice 8 3 11 3 2.7 1 3.7
57 ladislav vašák Sokolovská 1 10 1 11 3 3.3 0.3 3.7
58 Ondřej Veltruský Rytíři 9 2 11 3 3 0.7 3.7
59 Petr Sova Hoši Heyrák 31 9 40 11 2.8 0.8 3.6
60 Mariana Polášková Alšovačky5 71 5 76 21 3.4 0.2 3.6
61 Patrik Pusztai TRUHLA 10 8 18 5 2 1.6 3.6
62 Matěj Hrstka TRUHLA 16 2 18 5 3.2 0.4 3.6
63 Tomáš Bubeník Základní škola Rudná 22 10 32 9 2.4 1.1 3.6
64 Matěj Čejchan Opičáci Koberovy 6 8 14 4 1.5 2 3.5
65 Robin Hromeček ZŠ Březolupy 21 -- 21 6 3.5 -- 3.5
66 Kryštof Pejchal FZŠ BEES Táborská 6 1 7 2 3 0.5 3.5
67 Matěj Podroužek ZŠ Campanus, Praha 11 6 1 7 2 3 0.5 3.5
68 Jan Peška Základní škola a Mateřská škola Meziboří 24 11 35 10 2.4 1.1 3.5
69 Jan Moraveček ZŠ ZELENEČ 12 2 14 4 3 0.5 3.5
70 Michal Frýdecký Borci 5 2 7 2 2.5 1 3.5
71 Artjom Gavrishev Klíček Team 6 1 7 2 3 0.5 3.5
72 Sebastian Malát ZŠ Plánická KT 33 12 45 13 2.5 0.9 3.5
73 Veronika Balejová ZŠ Campanus, Praha 11 15 2 17 5 3 0.4 3.4
74 Adam Pech 1. ZŠ Sedlčany 15 2 17 5 3 0.4 3.4
75 Dominik Beneš Česká mládež 48 13 61 18 2.7 0.7 3.4
76 David Šrejma ZŠ VYBÍRALOVA 6 4 10 3 2 1.3 3.3
77 Plavcová Miloslava Holčičky 27 3 30 9 3 0.3 3.3
78 Matouš Burian 4.a 5.třída - chlapci 7 3 10 3 2.3 1 3.3
79 Lukáš Lánik ZŠ a MŠ Černčice 7 3 10 3 2.3 1 3.3
80 ONDŘEJ HORÁK ZŠ OTICKÁ OPAVA 9 1 10 3 3 0.3 3.3
81 Patrik Rašek Doberáci 9 1 10 3 3 0.3 3.3
82 Marek Skořepa ZŠnáměstí Míru Nový Bor 9 1 10 3 3 0.3 3.3
83 Matyáš Pik ZŠ Univerzum 9 1 10 3 3 0.3 3.3
84 Stanislav Kalenský Vodníci 10 13 23 7 1.4 1.9 3.3
85 Lukáš Wolf Chrastavští lvi 8 5 13 4 2 1.3 3.3
86 David Gorol ZŠ Litvínov - Janov 12 1 13 4 3 0.3 3.3
87 Štěpán Jansa ZŠ a MŠ Horní Jiřetín 11 2 13 4 2.8 0.5 3.3
88 Tomáš Houska Snipers z Klášteráku 12 1 13 4 3 0.3 3.3
89 Vít Járka ZŠ Hovorčovická 10 3 13 4 2.5 0.8 3.3
90 MATYÁŠ MEISNER ZŠ NÁM.JIŘÍHO Z PODĚBRAD 7 6 13 4 1.8 1.5 3.3
91 Adam Trumpeš Pohořelští Tygři 9 7 16 5 1.8 1.4 3.2
92 Tomáš Loukota 4.ZŠ Most 11 5 16 5 2.2 1 3.2
93 Jindřich Šplechta 15. ZŠ Most 15 1 16 5 3 0.2 3.2
94 Martin Švaňhal Draci 10 6 16 5 2 1.2 3.2
95 Filip Faltus ZŠ Jablonné nad Orlicí 23 9 32 10 2.3 0.9 3.2
96 Martin Mečíř Základní škola Mládežnická, Trutnov 14 8 22 7 2 1.1 3.1
97 Tomáš Pitipáč ZŠ Staňkov 20 5 25 8 2.5 0.6 3.1
98 Tereza Belšanová Red hill girls 17 11 28 9 1.9 1.2 3.1
99 Marek Kutek ZŠ Rovensko pod Troskami 22 6 28 9 2.4 0.7 3.1
100 Daniel Fila ZŠ Újezd u Brna 20 14 34 11 1.8 1.3 3.1
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/?order=10&dir=DESC