Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Matěj Pěnička Brána jazyků 75 4 79 9 8.3 0.4 8.8
2 Mariana Polášková Alšovačky5 71 5 76 21 3.4 0.2 3.6
3 Zdeněk Vyhnánek Šestka 53 13 66 13 4.1 1 5.1
4 Matouš Neužil ZŠ Bratrská 52 5 57 7 7.4 0.7 8.1
5 Natálie Kuželová ZŠ Nová Paka, Husitská 51 5 56 15 3.4 0.3 3.7
6 Sára Dračková Ďáblice z Dobětic 49 14 63 16 3.1 0.9 3.9
7 Markéta Žbánková Šestka 49 27 76 17 2.9 1.6 4.5
8 Dominik Beneš Česká mládež 48 13 61 18 2.7 0.7 3.4
9 Stanislav Kohoutek Tasanda 47 21 68 14 3.4 1.5 4.9
10 David Svoboda ZŠ Nymburk Komenskeho 43 22 65 8 5.4 2.8 8.1
11 Kristýna Lechnerová Šestka 43 29 72 17 2.5 1.7 4.2
12 Antonín Lavička CMcZŠ Lerchova 42 19 61 16 2.6 1.2 3.8
13 Nela Marešová Crazy Girls Dubí 39 4 43 9 4.3 0.4 4.8
14 Filip Reil ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 36 2 38 14 2.6 0.1 2.7
15 Kryštof Sedláček ZŠ Kunratice 36 22 58 15 2.4 1.5 3.9
16 Jakub Kerzel ZŠ Kunratice 34 24 58 15 2.3 1.6 3.9
17 Pavlína Kutějová ZŠ ODRY Komenského 33 1 34 15 2.2 0.1 2.3
18 Jan Beneš Koperníci 33 2 35 9 3.7 0.2 3.9
19 Sebastian Malát ZŠ Plánická KT 33 12 45 13 2.5 0.9 3.5
20 Lukáš Kučera Lubenská sebranka 32 16 48 12 2.7 1.3 4
21 Petr Sova Hoši Heyrák 31 9 40 11 2.8 0.8 3.6
22 Eliška Poláková Ďáblice z Dobětic 31 29 60 16 1.9 1.8 3.8
23 Filip Andrle Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice 30 9 39 21 1.4 0.4 1.9
24 Petr Hřebabecký Tasanda 29 11 40 14 2.1 0.8 2.9
25 Adam Soudil NINJOVÉ 28 -- 28 12 2.3 -- 2.3
26 Plavcová Miloslava Holčičky 27 3 30 9 3 0.3 3.3
27 PETR HAVEL ZŠ NÁM.JIŘÍHO Z PODĚBRAD 27 2 29 4 6.8 0.5 7.3
28 Tereza Fuchsová Domky dívky 26 -- 26 5 5.2 -- 5.2
29 Karel Diviš ZŠ Nymburk Komenskeho 26 25 51 8 3.3 3.1 6.4
30 Adéla Kinkalová Red hill girls 26 12 38 9 2.9 1.3 4.2
31 Kryštof Maňour ZŠ Kunratice 26 15 41 15 1.7 1 2.7
32 Tomáš Pavlíček 1.ZŠ Dobříš 25 8 33 8 3.1 1 4.1
33 Michael Haltuf 33. základní škola Plzeň 25 1 26 9 2.8 0.1 2.9
34 Jakub Váhala ZŠ Nečín 24 10 34 9 2.7 1.1 3.8
35 Radek Šafarčík Kylešovice 5 24 7 31 18 1.3 0.4 1.7
36 Jan Peška Základní škola a Mateřská škola Meziboří 24 11 35 10 2.4 1.1 3.5
37 Filip Forman Chodovec 24 11 35 6 4 1.8 5.8
38 Natálie Balková Dobřanky 23 3 26 5 4.6 0.6 5.2
39 Filip Faltus ZŠ Jablonné nad Orlicí 23 9 32 10 2.3 0.9 3.2
40 Tomáš Hynek ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 23 6 29 14 1.6 0.4 2.1
41 Ondřej Čech ZŠ Želetice 22 9 31 12 1.8 0.8 2.6
42 Marek Kutek ZŠ Rovensko pod Troskami 22 6 28 9 2.4 0.7 3.1
43 Tomáš Bubeník Základní škola Rudná 22 10 32 9 2.4 1.1 3.6
44 Martin Urbánek ZŠ Hradec Králové - Pouchov 22 1 23 13 1.7 0.1 1.8
45 Roman Pokorný Sobíčci 22 8 30 10 2.2 0.8 3
46 Zdeněk Urbánek ZŠ Újezd u Brna 22 7 29 11 2 0.6 2.6
47 Robin Hromeček ZŠ Březolupy 21 -- 21 6 3.5 -- 3.5
48 Maxim Havrda ZŠ Eden 21 8 29 13 1.6 0.6 2.2
49 Jan Holemý ZŠ Strážek 21 3 24 4 5.3 0.8 6
50 Ondřej Klubal Tygři z Borku 21 11 32 12 1.8 0.9 2.7
51 Jaroslav Kašpar ZŠ Smetanova Skuteč 21 6 27 9 2.3 0.7 3
52 Vojtěch Novák Klokani 21 2 23 4 5.3 0.5 5.8
53 Patrik Černý ZŠ Kunratice 20 15 35 15 1.3 1 2.3
54 Matyáš Gréč ŽELÁTKY 20 14 34 19 1.1 0.7 1.8
55 Filip Chytil ŽELÁTKY 20 14 34 19 1.1 0.7 1.8
56 Anežka Pěnkavová Základní škola Rudná 20 6 26 9 2.2 0.7 2.9
57 Daniel Fila ZŠ Újezd u Brna 20 14 34 11 1.8 1.3 3.1
58 Tomáš Pitipáč ZŠ Staňkov 20 5 25 8 2.5 0.6 3.1
59 Jakub Zeleník Bad Boys Dubí 20 3 23 10 2 0.3 2.3
60 Matěj Šebek tvj chlumcany 19 -- 19 8 2.4 -- 2.4
61 Adam Špulák Tygři z Borku 19 6 25 12 1.6 0.5 2.1
62 Michal Trejbal Sokolíci 19 3 22 12 1.6 0.3 1.8
63 Milan Kudělka ZŠ Ještědská 19 6 25 9 2.1 0.7 2.8
64 Jan Blažek Slovanka Česká Lípa 19 -- 19 10 1.9 -- 1.9
65 Jakub Frank Základní škola a Mateřská škola Meziboří 19 6 25 10 1.9 0.6 2.5
66 Tomáš Martin Matušů ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils 19 5 24 13 1.5 0.4 1.8
67 Ondřej Theodor Krejčí CMcZŠ Lerchova 19 16 35 16 1.2 1 2.2
68 Dominik Koubek Kupkova 19 2 21 11 1.7 0.2 1.9
69 Michal Havran ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 18 -- 18 14 1.3 -- 1.3
70 Josef Koláček Seventeam.cv 18 6 24 10 1.8 0.6 2.4
71 Jaroslav Šešina Smog 18 3 21 11 1.6 0.3 1.9
72 Macel Jan ZŠ Havlíčkova Litoměřice 18 6 24 10 1.8 0.6 2.4
73 Lukáš Chuděj ZŠ U Stadionu Uničov 18 1 19 9 2 0.1 2.1
74 Karel Brejcha LVI ŠTEFÁNIKOVA 18 3 21 8 2.3 0.4 2.6
75 Jan Kšír Základní škola Rudná 17 9 26 9 1.9 1 2.9
76 Tomáš Jurenka Sluneční 17 2 19 4 4.3 0.5 4.8
77 Vít Bradáč Česká mládež 17 16 33 18 0.9 0.9 1.8
78 Joshua Mácha Jednička 17 1 18 10 1.7 0.1 1.8
79 Natálie Hoření ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín D 17 1 18 7 2.4 0.1 2.6
80 Patrik Polický ZŠ Želetice 17 9 26 12 1.4 0.8 2.2
81 Pavel Mazák Bluďáci 17 2 19 10 1.7 0.2 1.9
82 Václav Ponča Kuklenští štíři 17 5 22 13 1.3 0.4 1.7
83 Jan Cihelka Základní škola Rudná 17 9 26 9 1.9 1 2.9
84 Erik Mareš ZŠ TGM Hrádek nad Nisou 17 2 19 7 2.4 0.3 2.7
85 Adam Čížek Sobíčci 17 11 28 10 1.7 1.1 2.8
86 Jan Karásek Základní škola Rudná 17 4 21 9 1.9 0.4 2.3
87 Viktor Kazda Lvíčata 17 -- 17 9 1.9 -- 1.9
88 Tereza Belšanová Red hill girls 17 11 28 9 1.9 1.2 3.1
89 Daniel Šich ZŠ Smržovka 16 4 20 7 2.3 0.6 2.9
90 Jakub Laurinc Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí 16 7 23 8 2 0.9 2.9
91 Denis Budínský ZŠ Nečín 16 11 27 9 1.8 1.2 3
92 Dominik Bambuch ZŠ Pšovka Mělník 16 4 20 3 5.3 1.3 6.7
93 Nikola Hrabánková ZŠ Kunratice 16 4 20 5 3.2 0.8 4
94 Patrik Bartoš Lubenská sebranka 16 9 25 12 1.3 0.8 2.1
95 Matěj Vít ZŠ a MŠ Pod Ralskem 16 4 20 8 2 0.5 2.5
96 Pavel Krotil PIRANI 16 -- 16 4 4 -- 4
97 Matěj Hrstka TRUHLA 16 2 18 5 3.2 0.4 3.6
98 Sebastian Hodek Smog 16 11 27 11 1.5 1 2.5
99 Petr Vávra ZŠ Chodov 16 3 19 3 5.3 1 6.3
100 Adam Kotrba Boys5_Milevsko 16 4 20 9 1.8 0.4 2.2
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/?order=2&dir=DESC