Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Kristýna Lechnerová Šestka 43 29 72 17 2.5 1.7 4.2
2 Eliška Poláková Ďáblice z Dobětic 31 29 60 16 1.9 1.8 3.8
3 Markéta Žbánková Šestka 49 27 76 17 2.9 1.6 4.5
4 Karel Diviš ZŠ Nymburk Komenskeho 26 25 51 8 3.3 3.1 6.4
5 Jakub Kerzel ZŠ Kunratice 34 24 58 15 2.3 1.6 3.9
6 Kryštof Sedláček ZŠ Kunratice 36 22 58 15 2.4 1.5 3.9
7 Tadeáš Hošna Brána jazyků 13 22 35 9 1.4 2.4 3.9
8 David Svoboda ZŠ Nymburk Komenskeho 43 22 65 8 5.4 2.8 8.1
9 Stanislav Kohoutek Tasanda 47 21 68 14 3.4 1.5 4.9
10 Antonín Lavička CMcZŠ Lerchova 42 19 61 16 2.6 1.2 3.8
11 Tomáš Perger ZŠ Rovensko pod Troskami 6 19 25 9 0.7 2.1 2.8
12 Ondřej Lebduška ZŠ Nymburk Komenskeho 5 17 22 8 0.6 2.1 2.8
13 Václav Hojka Šestka 9 17 26 13 0.7 1.3 2
14 Marek Hrbek 1.ZŠ Dobříš 5 16 21 8 0.6 2 2.6
15 Lukáš Kučera Lubenská sebranka 32 16 48 12 2.7 1.3 4
16 Vít Bradáč Česká mládež 17 16 33 18 0.9 0.9 1.8
17 Martin Hampl CMcZŠ Lerchova 6 16 22 16 0.4 1 1.4
18 Ondřej Theodor Krejčí CMcZŠ Lerchova 19 16 35 16 1.2 1 2.2
19 Kryštof Maňour ZŠ Kunratice 26 15 41 15 1.7 1 2.7
20 Patrik Černý ZŠ Kunratice 20 15 35 15 1.3 1 2.3
21 Adam Bartoň Šestka 13 15 28 13 1 1.2 2.2
22 Ondřej Sedlák Dynamiters 3 14 17 9 0.3 1.6 1.9
23 Matyáš Gréč ŽELÁTKY 20 14 34 19 1.1 0.7 1.8
24 Filip Chytil ŽELÁTKY 20 14 34 19 1.1 0.7 1.8
25 Daniel Fila ZŠ Újezd u Brna 20 14 34 11 1.8 1.3 3.1
26 Sára Dračková Ďáblice z Dobětic 49 14 63 16 3.1 0.9 3.9
27 Anna Černoušková Šestka 13 14 27 17 0.8 0.8 1.6
28 Lukáš Suchánek Tygři z Borku 5 14 19 12 0.4 1.2 1.6
29 Ondřej Pecka Brána jazyků 5 13 18 9 0.6 1.4 2
30 Dominik Beneš Česká mládež 48 13 61 18 2.7 0.7 3.4
31 Zdeněk Vyhnánek Šestka 53 13 66 13 4.1 1 5.1
32 Stanislav Kalenský Vodníci 10 13 23 7 1.4 1.9 3.3
33 Magda Fejfarová ZŠ Nová Paka, Husitská 15 13 28 15 1 0.9 1.9
34 Michal Prokeš Seventeam.cv 10 13 23 10 1 1.3 2.3
35 Filip Sklenář ZŠ Nečín 7 12 19 9 0.8 1.3 2.1
36 Klára Štěpánová Alšovačky5 13 12 25 21 0.6 0.6 1.2
37 Sebastian Malát ZŠ Plánická KT 33 12 45 13 2.5 0.9 3.5
38 Adéla Kinkalová Red hill girls 26 12 38 9 2.9 1.3 4.2
39 Ondřej Klubal Tygři z Borku 21 11 32 12 1.8 0.9 2.7
40 Tereza Belšanová Red hill girls 17 11 28 9 1.9 1.2 3.1
41 Vojtěch Jágr ZŠ Eden 15 11 26 13 1.2 0.8 2
42 Lukáš Konig ZŠ Újezd u Brna 3 11 14 11 0.3 1 1.3
43 Martin Sobotka Šestka 9 11 20 13 0.7 0.8 1.5
44 Denis Budínský ZŠ Nečín 16 11 27 9 1.8 1.2 3
45 Marek Černý Tygři z Borku 11 11 22 12 0.9 0.9 1.8
46 Jan Peška Základní škola a Mateřská škola Meziboří 24 11 35 10 2.4 1.1 3.5
47 Tomáš Zaal LVI ŠTEFÁNIKOVA 8 11 19 8 1 1.4 2.4
48 Sebastian Hodek Smog 16 11 27 11 1.5 1 2.5
49 Štěpán Christian ZŠ Strážek 8 11 19 4 2 2.8 4.8
50 Petr Hřebabecký Tasanda 29 11 40 14 2.1 0.8 2.9
51 Filip Forman Chodovec 24 11 35 6 4 1.8 5.8
52 Adam Čížek Sobíčci 17 11 28 10 1.7 1.1 2.8
53 Filip Jech ZŠ Želetice 5 10 15 12 0.4 0.8 1.3
54 Šimon Stránský ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils 14 10 24 13 1.1 0.8 1.8
55 Vladimír Trčka ZŠ Kamenická- Zabijáci 15 10 25 12 1.3 0.8 2.1
56 Kozohorská Ester Holčičky 7 10 17 9 0.8 1.1 1.9
57 Václav Svach Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice 6 10 16 21 0.3 0.5 0.8
58 Vít Honzík ZŠ Ještědská 10 10 20 9 1.1 1.1 2.2
59 Tomáš Bubeník Základní škola Rudná 22 10 32 9 2.4 1.1 3.6
60 Michaela Neumanová ZŠ Nová Paka, Husitská 3 10 13 15 0.2 0.7 0.9
61 Jakub Váhala ZŠ Nečín 24 10 34 9 2.7 1.1 3.8
62 Matyáš Ondrík ZŠ Kunratice 11 10 21 15 0.7 0.7 1.4
63 Marie Jirková Šestka 3 10 13 17 0.2 0.6 0.8
64 Prokop Limanovský ZŠ Eden 13 10 23 13 1 0.8 1.8
65 Tereza Hyková Šestka 5 10 15 17 0.3 0.6 0.9
66 Jan Sklenář Tygři z Borku 7 10 17 12 0.6 0.8 1.4
67 Tomáš Pšenička ZŠ Kamenická- Zabijáci 13 9 22 12 1.1 0.8 1.8
68 Jakub Hora Základní škola Rudná 1 9 10 9 0.1 1 1.1
69 Ludmila Halasová ZŠ Šitbořice Dívky 9 9 18 11 0.8 0.8 1.6
70 Jan Kšír Základní škola Rudná 17 9 26 9 1.9 1 2.9
71 Marek Horáček ZŠ Nymburk Komenskeho 5 9 14 8 0.6 1.1 1.8
72 Ondřej Čech ZŠ Želetice 22 9 31 12 1.8 0.8 2.6
73 Ondra Lesák Mozarťáci 5 9 14 7 0.7 1.3 2
74 Matěj Jedlička Mandyska 6 9 15 6 1 1.5 2.5
75 Filip Andrle Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice 30 9 39 21 1.4 0.4 1.9
76 Patrik Polický ZŠ Želetice 17 9 26 12 1.4 0.8 2.2
77 Patrik Bartoš Lubenská sebranka 16 9 25 12 1.3 0.8 2.1
78 Petr Sova Hoši Heyrák 31 9 40 11 2.8 0.8 3.6
79 Veronika Kopecká Crazy Girls Dubí 7 9 16 9 0.8 1 1.8
80 Hrdlička Tygři ZŠ Budiměřice 5 9 14 2 2.5 4.5 7
81 Anna Šípková ZŠ Smržovka D 8 9 17 13 0.6 0.7 1.3
82 Jan Cihelka Základní škola Rudná 17 9 26 9 1.9 1 2.9
83 Matěj Tabášek ZŠ Eden 12 9 21 13 0.9 0.7 1.6
84 Filip Faltus ZŠ Jablonné nad Orlicí 23 9 32 10 2.3 0.9 3.2
85 Lukáš Kučera Dynamiters 16 9 25 9 1.8 1 2.8
86 Michal Šulc Bílí tygři 3 8 11 5 0.6 1.6 2.2
87 Marek Brychta Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí 6 8 14 8 0.8 1 1.8
88 Martin Mečíř Základní škola Mládežnická, Trutnov 14 8 22 7 2 1.1 3.1
89 David Krafčík Koperníci 3 8 11 9 0.3 0.9 1.2
90 Matěj Čejchan Opičáci Koberovy 6 8 14 4 1.5 2 3.5
91 Štěpán Chaloupek Základní škola a Mateřská škola Meziboří 9 8 17 10 0.9 0.8 1.7
92 Barbora Špačková ZŠ Chodov 9 8 17 11 0.8 0.7 1.5
93 Jan Bednář Kuklenští štíři 7 8 15 13 0.5 0.6 1.2
94 Michal Tůma ZŠ Bratrská 2 8 10 7 0.3 1.1 1.4
95 Jakub Vrba ZŠ Želetice 4 8 12 12 0.3 0.7 1
96 Marek Ježil Tuchlovice 7 8 15 3 2.3 2.7 5
97 Kateřina Nováková ZŠ Příbram,28.října-dívky 7 8 15 9 0.8 0.9 1.7
98 Maxim Havrda ZŠ Eden 21 8 29 13 1.6 0.6 2.2
99 Ondřej Volejník ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils -- 8 8 13 -- 0.6 0.6
100 Patrik Pusztai TRUHLA 10 8 18 5 2 1.6 3.6
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/?order=3&dir=DESC