Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 David Nejedlý ZŠ a MŠ Šromotovo náměstí, Hranice 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
2 Vojtěch Rybyšar ZŠ Dašice 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
3 René Ridaj ZŠ Litvínov - Janov -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
4 Jakub Černohous ZŠ a MŠ Údolí Desné -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
5 Daniel Plocek Tygříci -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
6 Nicolas Frais Pohořáci 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
7 Martin Jahoda Základní škola Slavonice 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
8 Jiří Škrabal Třebovští tygři 1 -- 1 7 0.1 -- 0.1
9 David Šmejkal ZŠ TGM Štětí 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
10 Ondřej Klaus Reptile Boys Team 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
11 Filip Kusý ZŠ a MŠ Těšany hoši 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
12 Jan Klonfar ZŠ Prokopa Holého Louny 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
13 Kristýna Šťastová ZŠ Campanus, Praha 11 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
14 Veronika Prosecká ZŠ Třešť 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
15 Tomáš Malý ZŠ BECHYNĚ, Školní 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
16 Petra Hápová DRAČICE 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
17 Daniel Hejl TYLÁČCI 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
18 Adam Šeiner Tamba Jevišovice -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
19 Divácký Nicholas Aligátoři Mokrá -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
20 Šimon Kovalčík Vrabčáci -- 1 1 6 -- 0.2 0.2
21 Antonie Hajnová ZŠ Havlíčkova Litoměřice -- 1 1 6 -- 0.2 0.2
22 Ondřej Blamovský TRUHLA -- 1 1 5 -- 0.2 0.2
23 Ondřej Kreuzman Šikovná škola Šumná -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
24 Jan Klimeš DRACI SLANÝ -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
25 Ondřej Štekrt ZŠ Hořátev -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
26 Matěj Málek Masarykova ZŠ Litoměřice LFP 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
27 Kateřina Riedlová Hálkova 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
28 Rozálie Hladíková Red hill girls -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
29 Aneta Radová ZŠ Jablonné nad Orlicí 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
30 Pavel Zralý ZŠ Kamenický Šenov 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
31 Dominik Adamíra ZŠ Černilov -- 1 1 6 -- 0.2 0.2
32 Teodor Schubret Pod Zvonek 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
33 Ladislav Šilhavý ZŠ Litvínov - Hamr 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
34 Jakub Mareš ZŠ Chrast 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
35 Ondřej Aišmann ZŠ Trmice 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
36 Bruno Vagel Smog -- 1 1 11 -- 0.1 0.1
37 Minárová Lucie Holčičky -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
38 Zdeněk Pulda ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín 1 -- 1 6 0.2 -- 0.2
39 Matěj Zatloukal Bruntaláci 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
40 Tomáš Ministr Svisláci -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
41 Ondřej Vávra Resslovka Pardubice 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
42 Hynek Novák Úhonické hokejky 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
43 Filip Kresl Dvaadvacítka -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
44 Tomáš Stulík ZŠ KomHor 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
45 Petr Žejdlík KALEŇÁCI -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
46 Dominik Juřica Emílci 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
47 Josef Komárek HRUŠOVANŠTÍ DRACI -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
48 Karolína Šteffelová Chlumčanské dračice 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
49 Vojtěch Holíček ZŠ Karlovice 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
50 Nikol Němcová Základní škola Příbor, Jičínská 486 1 -- 1 8 0.1 -- 0.1
51 Klára Kohoutová Ďáblice z Dobětic -- 1 1 16 -- 0.1 0.1
52 Matěj Kovář ZŠ ŽELEZNÝ BROD, Školní 700 -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
53 Antonín Topil MASARBOYS 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
54 Adam Kubala Bodlinka Dobruška 1 -- 1 8 0.1 -- 0.1
55 Lucie Volfová Úhonické florbalky -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
56 Michal Krontorád Draci Hostěradice -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
57 Ondřej Jirásek ZŠ Horní Čermná -- 1 1 5 -- 0.2 0.2
58 Natálie Handschug ZŠ Nová Paka, Husitská 1 -- 1 15 0.1 -- 0.1
59 Štěpán Appl ZŠ Jablonné nad Orlicí -- 1 1 10 -- 0.1 0.1
60 Dominik Heppner Tygříci -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
61 Michal Paták Horní Bříza - hoši 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
62 Aleš Vyterna Propojka -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
63 Eliška Čejková ZŠ a MŠ Studenec 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
64 JAN MEISNER ZŠ NÁM.JIŘÍHO Z PODĚBRAD 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
65 Dominik Tokár ZŠ Smržovka -- 1 1 7 -- 0.1 0.1
66 Dominik Šefr Lítí lišáci 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
67 Lukáš Viták Masaryčka Janovice 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
68 Vojtěch Jandečka 15. ZŠ Most -- 1 1 5 -- 0.2 0.2
69 Katrin Pávková ZŠ Campanus, Praha 11 -- 1 1 5 -- 0.2 0.2
70 Adam Fiala Smetaňáci 1 -- 1 8 0.1 -- 0.1
71 František Bajza Devils Zlín -- 1 1 21 -- 0 0
72 MICHAL FERBAR PLAMÍNCI -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
73 Milan Hojgr Dubicko 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
74 Klára Vintrová Aligátoři Mokrá -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
75 Adéla Jandová ZŠ Želatovská, Přerov 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
76 David Kotrč Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí 1 -- 1 8 0.1 -- 0.1
77 martin Kalous ZŠ Bělá nad Radbuzou 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
78 Lukáš Kváča ZŠ Chyšky 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
79 Ondřej Lali ZŠ Rokytnice v Orlických horách -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
80 Martin Janoušek Lukáška -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
81 Šimon Kolář ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
82 Jakub Cempírek Draci Dvojka 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
83 Jakub Možný LVI ŠTEFÁNIKOVA 1 -- 1 8 0.1 -- 0.1
84 Lukáš Weber ZŠ Školní, Příbram VIII 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
85 Radek Štulc ZŠ Komenského nám., Děčín -- 1 1 6 -- 0.2 0.2
86 Kryštof Jelínek Rychlá Sedma 1 -- 1 8 0.1 -- 0.1
87 Patrik Repš Králodvorští draci 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
88 Lukáš Franc ZŠ Josefa Bublíka Bánov 1 -- 1 6 0.2 -- 0.2
89 Michal Hovorka ZŠ Černilov 1 -- 1 6 0.2 -- 0.2
90 Ondřej Hrdý Šafíci 1 -- 1 7 0.1 -- 0.1
91 Jiří Troschok ZŠ Petrovice u Karviné 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
92 Anna Teršlová ZŠ Staňkov 1 -- 1 6 0.2 -- 0.2
93 David Šíl Vlčata 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
94 Jan Brtník Masaryčka 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
95 Tomáš Strnad Lev Markvartice -- 1 1 6 -- 0.2 0.2
96 Matěj Nováček Rošárna -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
97 Aneta Vojáčková Rychlá Sedma 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
98 Tomáš Szyszkowicz U Lesa Karviná 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
99 Jakub Port Stínadláci 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
100 Dominik Mašata TYLÁČCI 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/?order=5&dir=ASC