Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Kateřina Zehnálková ZŠ Smržovka D 1 -- 1 13 0.1 -- 0.1
2 Jan Burkert ZŠ Nová Paka, Husitská 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
3 Lucie Kubová Hálkova 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
4 Libor Kverek Bousováci 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
5 Jaroslav Drobný ZŠ Komenského nám., Děčín 1 -- 1 6 0.2 -- 0.2
6 Denis Táčner Doberáci 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
7 Tereza Krejčová Dračice Chotoviny -- 1 1 7 -- 0.1 0.1
8 Jan Brom ZŠ Nad Přehradou -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
9 Viktorie Hradečná ZŠ Šanov -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
10 Jakub Přech Chodovec -- 1 1 6 -- 0.2 0.2
11 KAREL WANKE ZŠ OTICKÁ OPAVA 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
12 Simona Stránská Lvice Hradec Králové -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
13 Kristián Káčerek BULDOCI -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
14 Marek Hausknecht DREAM TEAM 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
15 Marek Háněl ZŠ a MŠ Petřiny - jih 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
16 Barbora Skutková Chlumčanské dračice 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
17 Eva Prudká Základní škola Příbor, Jičínská 486 1 -- 1 8 0.1 -- 0.1
18 Richard Welfl ZŠ Hudcova -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
19 Adéla Ficková Skoty tým dívky 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
20 Martin Podzemský Úhonické hokejky 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
21 Lukáš Makeš Waldorfští Tygři -- 1 1 5 -- 0.2 0.2
22 Kateřina Husáková Zebry Nové Strašecí 1 -- 1 8 0.1 -- 0.1
23 Marie Lukešová Crazy Girls Dubí -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
24 Brand Tomáš Chrastavští lvi 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
25 Terezie Korenná ZŠ Lutín -- 1 1 15 -- 0.1 0.1
26 Tomáš Fait 26. ZŠ "Růžovka" 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
27 Ondřej Jalůvka Emílci 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
28 Václav Klas Tuleni 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
29 Jan Mach Bojovníci 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
30 Karel Mareček ZŠ a MŠ Údolí Desné 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
31 Tomáš Ronge Pohořáci -- 1 1 5 -- 0.2 0.2
32 Veronika Šimůnková ZŠ a MŠ Studenec -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
33 Martin Musil Draci 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
34 Lukáš Šarkány U Lesa Karviná -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
35 Aneta Pospíšilová Dračice Dubí -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
36 Josef Makula ZŠ MOJŽÍŘ 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
37 René Nymsa ZŠ Jaroměř -- 1 1 6 -- 0.2 0.2
38 Vojtěch Vaníček rakety 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
39 Adam Špaček ZŠ TGM Štětí -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
40 Ellen Hladíková Red hill girls 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
41 Karolína Pluháčková Reptile Girls Team 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
42 Kateřina Spitzerová ZŠ Radvanice -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
43 Jiří Šindra ZŠ Klenčí pod Čerchovem 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
44 Tadeáš Filipi DRACI 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
45 Martin Liška ZŠ Staňkov 1 -- 1 8 0.1 -- 0.1
46 Vladimír Pádivý Nehvizdy -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
47 Jan Hangurbadžo Dragoni -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
48 Simona Lapešová Tygřice Hostěradice 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
49 Matěj Hlůže ZŠ Poniklá 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
50 Jim Kimin Osmička -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
51 Radim Kovář Vrabčáci -- 1 1 6 -- 0.2 0.2
52 Jiří Tesař Dravci 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
53 Tomáš Štandl Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí 1 -- 1 8 0.1 -- 0.1
54 Adam Fridrich ZŠ Chyšky 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
55 Jan Černý ZŠ ÚSTAVNÍ 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
56 Vojta Procházka ZŠ Rovensko pod Troskami 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
57 Vojtěch Větrovec ZŠ Čelákovice -- 1 1 8 -- 0.1 0.1
58 Václav Bachtík DRACI SLANÝ -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
59 Kryštof Mitka ZŠ Univerzum 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
60 Miroslav Rücker ZŠ Rokytnice v Orlických horách 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
61 Veronika Eliášová ZŠ ÚPRKOVA 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
62 Lukáš Rataj ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
63 Vendula Kamenická ZŠ Otevřená Žebětín II -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
64 Barbora Hrušková Klokanice -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
65 Filip Široký Snipers z Klášteráku -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
66 Lukáš Křenovský ZŠ a MŠ Horní Jiřetín 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
67 David Rozman ZŠ Univerzum -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
68 Lukáš Novák ZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
69 Tomáš Buda orlováci -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
70 David Gondzsala K4 -- 1 1 7 -- 0.1 0.1
71 Lukáš Solnoky Draci Dvojka -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
72 Adam Sucharda ZŠ Nová Paka, Husitská -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
73 Ladislav Šíma ŠTĚPÁNOV NAD SVRATKOU -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
74 Marek Cerman Vodníci -- 1 1 7 -- 0.1 0.1
75 Dalibor Oláh Red hill boys 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
76 Petr Hrubý ZŠ Školní, Příbram VIII -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
77 Lukáš Cekr Jednička 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
78 Gabriela Piskačová Butulka 1 -- 1 13 0.1 -- 0.1
79 Adam Lazecký Slavkov u Opavy 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
80 Eliška Sojková Rychlá Sedma 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
81 Jan Průcha KFC Nezvěstice 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
82 Aneta Štěpánová STONOŽKY - KATEŘINKY 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
83 Matěj Polach Černí panteři 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
84 Ondřej Bláha Golčák 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
85 Tomáš Prus ZŠ Petrovice u Karviné 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
86 Radka Leitlová ZŠ Staňkov 1 -- 1 6 0.2 -- 0.2
87 Alex Mikeška Loučňata -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
88 Matyáš Lhotský Borci 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
89 Jakub Vudka Sekáči 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
90 Kryštof Voska ZŠ Praha - Petrovice 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
91 Matouš Sedlák ZŠ Čelákovice 1 -- 1 8 0.1 -- 0.1
92 Matěj Votoček SEDMIČKA 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
93 Dominik Procházka Tyršovka 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
94 Dominik Cieslak ZŠ Mšeno -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
95 Daniel Štráchal ZŠ Bišice -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
96 Lukáš Lipnický ZŠ Ještědská -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
97 jan ludík ZŠ Jezernice 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
98 Ondřej Tuček CMcZŠ Lerchova -- 1 1 16 -- 0.1 0.1
99 Jiří Fodor 2. ZŠ Plzeň 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
100 Vilém Pientok ZŠ Buchlovice 1 -- 1 6 0.2 -- 0.2
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/?order=5&dir=ASC