Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Jan Veverka Skoty tým chlapci -- 4 4 4 -- 1 1
2 František Zub Tornáda -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
3 Marek Hajský Tusarka -- 2 2 2 -- 1 1
4 David Vaníček Dragoni -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
5 Lukáš Nevrlý ZŠ Lutín -- 3 3 5 -- 0.6 0.6
6 Vendula Kamenická ZŠ Otevřená Žebětín II -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
7 Barbora Hrušková Klokanice -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
8 Filip Široký Snipers z Klášteráku -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
9 Ladislav Kanči Podlesáci -- 3 3 4 -- 0.8 0.8
10 Nela Cihlářová Rychlé holky -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
11 David Rozman ZŠ Univerzum -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
12 Tomáš Buda orlováci -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
13 David Gondzsala K4 -- 1 1 7 -- 0.1 0.1
14 Lukáš Solnoky Draci Dvojka -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
15 Adam Sucharda ZŠ Nová Paka, Husitská -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
16 Ladislav Šíma ŠTĚPÁNOV NAD SVRATKOU -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
17 Marek Cerman Vodníci -- 1 1 7 -- 0.1 0.1
18 Petr Hrubý ZŠ Školní, Příbram VIII -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
19 Adam Šefčík Rošárna -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
20 Jiří Semrád ZŠ Nad Přehradou -- 2 2 3 -- 0.7 0.7
21 Kateřina Krivčíková Dobřanky -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
22 Martin Čopák Březinky -- 4 4 4 -- 1 1
23 Alex Mikeška Loučňata -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
24 Radim Vaňek BULDOCI -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
25 Ivana Zimolová ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín D -- 2 2 7 -- 0.3 0.3
26 Ladislav Banda ZŠ Horní Čermná -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
27 Dominik Cieslak ZŠ Mšeno -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
28 Daniel Štráchal ZŠ Bišice -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
29 Ondřej Volejník ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils -- 8 8 13 -- 0.6 0.6
30 Lukáš Lipnický ZŠ Ještědská -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
31 Ondřej Tuček CMcZŠ Lerchova -- 1 1 16 -- 0.1 0.1
32 Filip Hón ZŠ a MŠ Šromotovo náměstí, Hranice -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
33 Lukáš Kutil Propojka -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
34 Tomáš Hochman BÝCI - KAT E ŘINKY -- 2 2 2 -- 1 1
35 Michal Drápela Sokolovská 1 -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
36 Tomáš Bílý ZŠ Novosedlice -- 2 2 3 -- 0.7 0.7
37 Patrik Bilka Mládežka -- 1 1 7 -- 0.1 0.1
38 Michal Housa ZŠ Doctrina -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
39 Adam Vaňura Dynamiters -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
40 Ondřej Klimeš ZŠ Hradec Králové - Pouchov -- 1 1 13 -- 0.1 0.1
41 Jáchym Arnet Kmochova dvojka Kolín -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
42 Stefanos Tusis ZŠ Město Albrechtice -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
43 Denis Körner ZŠ Vrchlického -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
44 Veronika Krčmáriková Základní škola Příbor, Jičínská 486 -- 1 1 8 -- 0.1 0.1
45 Lukáš Poličanský ZŠ Hovorčovická -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
46 Robin Quitt ZŠ Velký Týnec -- 4 4 5 -- 0.8 0.8
47 Jiří Novák ZŠ Kladská -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
48 Matěj Juránek Klokani -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
49 David Rainer BUZULKA -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
50 Jan Zicha ZŠ Pod Marjánkou -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
51 Šárka Hobzová Lady Stars -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
52 Miroslav Náplava Podlesáci -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
53 Hynek Paulus ZŠ a MŠ Horní Jiřetín -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
54 Adéla Krejčová Dračice Chotoviny -- 1 1 7 -- 0.1 0.1
55 Lukáš Kroupa Kometa Havířov -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
56 Natálie Hodková Lvice Hradec Králové -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
57 Filip Chochola zš Bratronice -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
58 Tomáš Rydval Opičáci Koberovy -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
59 Jan Marko Tasanda -- 1 1 14 -- 0.1 0.1
60 Marian Černý Tamba Jevišovice -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
61 Dominik Moravec 1.ZŠ Dobříš -- 2 2 8 -- 0.3 0.3
62 Julie Cechová Tygřice Praha -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
63 Samuel Černý ZŠ Mšec -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
64 Robin Maštalíř Piráti ze Svinova -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
65 Martin Čadek Orli Mutěnická -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
66 Hana Hybášková Red hill girls -- 4 4 9 -- 0.4 0.4
67 Petr Doha Kinder Team Adamov -- 1 1 5 -- 0.2 0.2
68 Marian Mais ZŠ Šanov -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
69 Matouš Rybka Brána jazyků -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
70 Martin Hlava ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils -- 3 3 13 -- 0.2 0.2
71 Miroslav Fořt Česká mládež -- 3 3 18 -- 0.2 0.2
72 Eduard Novotný LVI ŠTEFÁNIKOVA -- 4 4 8 -- 0.5 0.5
73 Lukaš Drunecký Rychlá Sedma -- 1 1 8 -- 0.1 0.1
74 Matěj Brom ZŠ Nad Přehradou -- 2 2 3 -- 0.7 0.7
75 David Procházka PIRANI -- 4 4 4 -- 1 1
76 Eva Popelková ZŠ Šanov -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
77 Matěj Skryja Dynamiters -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
78 Denisa Vnoučková ZŠ Novosedlice -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
79 Jan Pamrok ZŠ Petrovice u Karviné -- 3 3 4 -- 0.8 0.8
80 Zdeněk Waldner ZŠ Ohrazenice CH -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
81 Tomáš Winkler Panteři -- 2 2 2 -- 1 1
82 Petrlíková Nikola Holčičky -- 1 1 9 -- 0.1 0.1
83 Jan Slavík ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín -- 1 1 6 -- 0.2 0.2
84 Matěj Kytlica Svisláci -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
85 Barbora Polohová Základní škola Příbor, Jičínská 486 -- 1 1 8 -- 0.1 0.1
86 Adam Balík ZŠ Hovorčovická -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
87 Daniel Machala Jazykovka -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
88 Adéla Suková Zebry Nové Strašecí -- 1 1 8 -- 0.1 0.1
89 lukáš richtr ZŠ Jezernice -- 2 2 2 -- 1 1
90 Patrik Zatloukal Sluneční -- 4 4 4 -- 1 1
91 Vladimír Uher Bojovníci -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
92 Nikolas Urbančík ZŠ Na Nábřeží Havířov - Město -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
93 Adam Jelínek Základní škola Rudná -- 5 5 9 -- 0.6 0.6
94 Martin Procházka Fešáci z Osecké -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
95 Daniel Jaško Červenka -- 2 2 10 -- 0.2 0.2
96 Monika Kulhánková Mládežka -- 1 1 3 -- 0.3 0.3
97 Pavel Šumichrást Lvíci -- 1 1 7 -- 0.1 0.1
98 Alžběta Veitová ZŠ Chodov -- 4 4 11 -- 0.4 0.4
99 Veronika Matulová Reptile Girls Team -- 1 1 2 -- 0.5 0.5
100 Honza Chládek Základní škola a Mateřská škola Meziboří -- 2 2 10 -- 0.2 0.2
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/?order=7&dir=ASC