Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Matěj Pěnička Brána jazyků 75 4 79 9 8.3 0.4 8.8
2 Luxemburk Tygři ZŠ Budiměřice 15 4 19 2 7.5 2 9.5
3 Matouš Neužil ZŠ Bratrská 52 5 57 7 7.4 0.7 8.1
4 PETR HAVEL ZŠ NÁM.JIŘÍHO Z PODĚBRAD 27 2 29 4 6.8 0.5 7.3
5 Aleš Chábera Tygříci 13 1 14 2 6.5 0.5 7
6 David Svoboda ZŠ Nymburk Komenskeho 43 22 65 8 5.4 2.8 8.1
7 Petr Vávra ZŠ Chodov 16 3 19 3 5.3 1 6.3
8 Dominik Bambuch ZŠ Pšovka Mělník 16 4 20 3 5.3 1.3 6.7
9 Vojtěch Novák Klokani 21 2 23 4 5.3 0.5 5.8
10 Jan Holemý ZŠ Strážek 21 3 24 4 5.3 0.8 6
11 Tereza Fuchsová Domky dívky 26 -- 26 5 5.2 -- 5.2
12 Natálie Balková Dobřanky 23 3 26 5 4.6 0.6 5.2
13 Hliněný Tygři ZŠ Budiměřice 9 3 12 2 4.5 1.5 6
14 Nela Marešová Crazy Girls Dubí 39 4 43 9 4.3 0.4 4.8
15 Tomáš Jurenka Sluneční 17 2 19 4 4.3 0.5 4.8
16 Zdeněk Vyhnánek Šestka 53 13 66 13 4.1 1 5.1
17 David Frydrich Osmička 12 -- 12 3 4 -- 4
18 Pavel Krotil PIRANI 16 -- 16 4 4 -- 4
19 Jonáš Mareš ZŠ Campanus, Praha 11 8 1 9 2 4 0.5 4.5
20 Filip Forman Chodovec 24 11 35 6 4 1.8 5.8
21 Jan Modráček Prosetín 1 15 2 17 4 3.8 0.5 4.3
22 Jan Besta Piráti ze Svinova 15 2 17 4 3.8 0.5 4.3
23 Martin Maleček ZŠ Nad Přehradou 11 1 12 3 3.7 0.3 4
24 Jan Beneš Koperníci 33 2 35 9 3.7 0.2 3.9
25 Robin Hromeček ZŠ Březolupy 21 -- 21 6 3.5 -- 3.5
26 MATĚJ PŘIBYL PLAMÍNCI 7 2 9 2 3.5 1 4.5
27 Dominik Štefek Borci 7 2 9 2 3.5 1 4.5
28 Natálie Kuželová ZŠ Nová Paka, Husitská 51 5 56 15 3.4 0.3 3.7
29 Mariana Polášková Alšovačky5 71 5 76 21 3.4 0.2 3.6
30 Stanislav Kohoutek Tasanda 47 21 68 14 3.4 1.5 4.9
31 ladislav vašák Sokolovská 1 10 1 11 3 3.3 0.3 3.7
32 Andrej Hroza BUZULKA 10 2 12 3 3.3 0.7 4
33 Karel Diviš ZŠ Nymburk Komenskeho 26 25 51 8 3.3 3.1 6.4
34 Štěpán Trakal Opičáci Koberovy 13 3 16 4 3.3 0.8 4
35 Matěj Hrstka TRUHLA 16 2 18 5 3.2 0.4 3.6
36 Nikola Hrabánková ZŠ Kunratice 16 4 20 5 3.2 0.8 4
37 Tomáš Pavlíček 1.ZŠ Dobříš 25 8 33 8 3.1 1 4.1
38 Sára Dračková Ďáblice z Dobětic 49 14 63 16 3.1 0.9 3.9
39 Filip Vlach Klíček Team 6 2 8 2 3 1 4
40 Marek Skořepa ZŠnáměstí Míru Nový Bor 9 1 10 3 3 0.3 3.3
41 Matyáš Pik ZŠ Univerzum 9 1 10 3 3 0.3 3.3
42 Patrik Rašek Doberáci 9 1 10 3 3 0.3 3.3
43 Tomáš Houska Snipers z Klášteráku 12 1 13 4 3 0.3 3.3
44 Jan Moraveček ZŠ ZELENEČ 12 2 14 4 3 0.5 3.5
45 Artjom Gavrishev Klíček Team 6 1 7 2 3 0.5 3.5
46 Luboš Bavlnka Kinder Team Adamov 15 4 19 5 3 0.8 3.8
47 Kryštof Pejchal FZŠ BEES Táborská 6 1 7 2 3 0.5 3.5
48 Veronika Balejová ZŠ Campanus, Praha 11 15 2 17 5 3 0.4 3.4
49 David Gorol ZŠ Litvínov - Janov 12 1 13 4 3 0.3 3.3
50 Jindřich Šplechta 15. ZŠ Most 15 1 16 5 3 0.2 3.2
51 Ondřej Veltruský Rytíři 9 2 11 3 3 0.7 3.7
52 Plavcová Miloslava Holčičky 27 3 30 9 3 0.3 3.3
53 Matěj Podroužek ZŠ Campanus, Praha 11 6 1 7 2 3 0.5 3.5
54 Adam Pech 1. ZŠ Sedlčany 15 2 17 5 3 0.4 3.4
55 ONDŘEJ HORÁK ZŠ OTICKÁ OPAVA 9 1 10 3 3 0.3 3.3
56 Votěch Wojnar ZŠ Neratovice 6 4 10 2 3 2 5
57 Martin Havlíček KFC Nezvěstice 9 -- 9 3 3 -- 3
58 Adéla Kinkalová Red hill girls 26 12 38 9 2.9 1.3 4.2
59 Markéta Žbánková Šestka 49 27 76 17 2.9 1.6 4.5
60 Petr Sova Hoši Heyrák 31 9 40 11 2.8 0.8 3.6
61 Adam Betka ZŠ Maršovská Teplice 14 -- 14 5 2.8 -- 2.8
62 Vojtěch Křepinský Podhrad 14 1 15 5 2.8 0.2 3
63 Michael Haltuf 33. základní škola Plzeň 25 1 26 9 2.8 0.1 2.9
64 Štěpán Jansa ZŠ a MŠ Horní Jiřetín 11 2 13 4 2.8 0.5 3.3
65 Jáchym Walter Lázeňští šviháci 11 -- 11 4 2.8 -- 2.8
66 Jaroslav Jiřík ZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 11 -- 11 4 2.8 -- 2.8
67 Kateřina Vachudová Dračice 11 -- 11 4 2.8 -- 2.8
68 Vojtěch Lednický Osmička 8 -- 8 3 2.7 -- 2.7
69 Marek Korych Osmička 8 -- 8 3 2.7 -- 2.7
70 Tadeáš Pospíšil Tuchlovice 8 3 11 3 2.7 1 3.7
71 Lukáš Kučera Lubenská sebranka 32 16 48 12 2.7 1.3 4
72 Daniel Hosnedl Jakubováci 8 -- 8 3 2.7 -- 2.7
73 Jakub Váhala ZŠ Nečín 24 10 34 9 2.7 1.1 3.8
74 Dominik Beneš Česká mládež 48 13 61 18 2.7 0.7 3.4
75 Ondřej Fous Tuchlovice 8 6 14 3 2.7 2 4.7
76 Jan Bárta ZŠ Trmice 8 -- 8 3 2.7 -- 2.7
77 Antonín Lavička CMcZŠ Lerchova 42 19 61 16 2.6 1.2 3.8
78 Filip Reil ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 36 2 38 14 2.6 0.1 2.7
79 Sebastian Malát ZŠ Plánická KT 33 12 45 13 2.5 0.9 3.5
80 Kristýna Lechnerová Šestka 43 29 72 17 2.5 1.7 4.2
81 Hrdlička Tygři ZŠ Budiměřice 5 9 14 2 2.5 4.5 7
82 Michal Frýdecký Borci 5 2 7 2 2.5 1 3.5
83 Vít Járka ZŠ Hovorčovická 10 3 13 4 2.5 0.8 3.3
84 Tomáš Pitipáč ZŠ Staňkov 20 5 25 8 2.5 0.6 3.1
85 Richard Barac Horáčkova 5 -- 5 2 2.5 -- 2.5
86 Josef Kutifel Lítí lišáci 10 -- 10 4 2.5 -- 2.5
87 Tomáš Dibelka ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 15 1 16 6 2.5 0.2 2.7
88 Vojtěch Otta Pod Zvonek 10 -- 10 4 2.5 -- 2.5
89 Marek Kutek ZŠ Rovensko pod Troskami 22 6 28 9 2.4 0.7 3.1
90 Tomáš Bubeník Základní škola Rudná 22 10 32 9 2.4 1.1 3.6
91 Natálie Hoření ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín D 17 1 18 7 2.4 0.1 2.6
92 Erik Mareš ZŠ TGM Hrádek nad Nisou 17 2 19 7 2.4 0.3 2.7
93 Kryštof Sedláček ZŠ Kunratice 36 22 58 15 2.4 1.5 3.9
94 Jan Peška Základní škola a Mateřská škola Meziboří 24 11 35 10 2.4 1.1 3.5
95 Pavel Kopecký ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí 12 3 15 5 2.4 0.6 3
96 David Nevídal ZŠ Šitbořice Chlapci 12 -- 12 5 2.4 -- 2.4
97 Matěj Šebek tvj chlumcany 19 -- 19 8 2.4 -- 2.4
98 Roman Makový Tuchlovice 7 5 12 3 2.3 1.7 4
99 Adam Soudil NINJOVÉ 28 -- 28 12 2.3 -- 2.3
100 Vojtěch Frolík Tuchlovice 7 2 9 3 2.3 0.7 3
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/?order=7&dir=DESC