Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Vít Ansl Chodová Planá 4 -- 4 4 1 -- 1
2 Nikola Kohoutová Bělky 2 -- 2 10 0.2 -- 0.2
3 Matěj Souček Koperníci 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
4 Adam Petrů ZŠ Šanov 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
5 Daniel Samek ZŠ Hradec Králové - Pouchov 5 -- 5 13 0.4 -- 0.4
6 Barbora Bartusková ŠKEBLE 7 -- 7 8 0.9 -- 0.9
7 Matěj Mikulenka Lubina 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
8 Marek Štěpnička ZŠ Břeclav Slovácká 2 -- 2 5 0.4 -- 0.4
9 Tereza Barabášová ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva 2 -- 2 10 0.2 -- 0.2
10 Adam Janeček ZŠ Jaroměř 1 -- 1 6 0.2 -- 0.2
11 Mikuláš Černý Hrancl Mikulov 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
12 Daniel Novák ZŠ Doctrina 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
13 Lukáš Stoklásek Svisláci 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
14 Martin Fischer Dravci 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
15 Tomáš Burián ZŠ Uherský Ostroh 1 -- 1 6 0.2 -- 0.2
16 Lukáš Chludil Devils Zlín 1 -- 1 21 0 -- 0
17 Josef Vojkovský FZŠ BEES Táborská 4 -- 4 2 2 -- 2
18 Kristián Pikovský Myšárna United 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
19 Leoš Beran ŠFbK Šmoulíci Habartice 2 -- 2 5 0.4 -- 0.4
20 David Brettschneider Tornáda 2 -- 2 2 1 -- 1
21 Bohumil Hrubý Tusarka 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
22 Radim Klůz KALEŇÁCI 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
23 Filip Kejř Draví lvi 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
24 Daniel Bek Třebechovští válečníci 8 -- 8 6 1.3 -- 1.3
25 Petr Frkala Šumáci 7 -- 7 4 1.8 -- 1.8
26 Denisa Náměstková Dračice 2 -- 2 7 0.3 -- 0.3
27 Dominik Liďák Sluneční 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
28 Filip Špaček NINJOVÉ 3 -- 3 12 0.3 -- 0.3
29 Miloslav Svoboda Podlesáci 4 -- 4 4 1 -- 1
30 František Maršík Bojovníci 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
31 Jakub Kořínek ZŠ Na Nábřeží Havířov - Město 4 -- 4 4 1 -- 1
32 Tomáš Chytrý ZŠ Kunštát 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
33 Daniel Šinogl Rozdrojky 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
34 Albert SChneedopler ZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 4 -- 4 4 1 -- 1
35 František Mádr Pětadvacítka 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
36 Filip Hruška Zajíci NHK 1 -- 1 6 0.2 -- 0.2
37 Martin Kadlec ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
38 Lukáš Bouček ZŠ Předměřice 2 -- 2 6 0.3 -- 0.3
39 Tomáš Douda ZŠ Malšice 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
40 Nikolas Brodský ZŠ Žehušice 3 -- 3 8 0.4 -- 0.4
41 Josef Hanzlík Vodníci 1 -- 1 7 0.1 -- 0.1
42 Filip Jindra Red hill boys 4 -- 4 4 1 -- 1
43 Tomáš Pirný ZŠ E. Beneše 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
44 Michaela Hradecká Lvice Hradec Králové 8 -- 8 4 2 -- 2
45 Petr Hajný ZŠ Dr.F.L. Riegra Semily 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
46 Marek Polák Běláci 3 -- 3 3 1 -- 1
47 Tereza Vodičková Butulka 1 -- 1 13 0.1 -- 0.1
48 Dominik Burda ZŠ a MŠ Štramberk 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
49 Aneta Vojáčková Rychlá Sedma 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
50 Marek Korych Osmička 8 -- 8 3 2.7 -- 2.7
51 Tomáš Szyszkowicz U Lesa Karviná 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
52 Lukáš Vávra Zárka 3 -- 3 2 1.5 -- 1.5
53 Jan Špaček FC Teplice nad Metují 2 -- 2 2 1 -- 1
54 Marek Pokorný ZŠ Příbram,28.října-chlapci 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
55 Adéla Geierová Komety 2 -- 2 12 0.2 -- 0.2
56 Filip Doležal Čtrnáctka 2 -- 2 5 0.4 -- 0.4
57 Jakub Port Stínadláci 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
58 Dominik Mašata TYLÁČCI 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
59 JOHANA PAVELKOVÁ ZŠ OTICKÁ OPAVA 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
60 Tomáš Bureš 1.ZŠ Dobříš 3 -- 3 8 0.4 -- 0.4
61 Lukáš Křupka DRACI PLUMLOV 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
62 Daniel Hais Masaryčka 5 -- 5 5 1 -- 1
63 Jan Pácal Mamutíci 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
64 Radim Šudák Emílci 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
65 Vojtěch Mužík Horšovský Týn 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
66 Viktor Ivanciv Sekáči 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
67 Jakub Cícha ZŠ Lomnice 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
68 Václav Masopust ZŠ Jižní, Česká Lípa, chlapci 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
69 Vít Bureš 3.ZŠ Louny 2 -- 2 5 0.4 -- 0.4
70 Luboš Král ZŠ Horažďovice Blatenská 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
71 Nikol Krulová Tygřice Hostěradice 3 -- 3 3 1 -- 1
72 Barbora Marková ZŠ Horní Čermná 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
73 Filip Veverka Lvíčata 4 -- 4 9 0.4 -- 0.4
74 Martin Šponar ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
75 Tomáš Hadrbolec FC BOHUSCITY 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
76 Martin Helmich Litvínovská 600 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
77 Martin Slíva Alšováci5 8 -- 8 7 1.1 -- 1.1
78 Roman Vavřík 4.ZŠ Plzeň 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
79 Jiří Tomášek ZŠ Nádražní Bystřice n. P. 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
80 Filip Kadlec Domky 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
81 Veronika Šulcová ZŠ TGM Štětí 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
82 Kryštof Mikeska ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH 6 -- 6 10 0.6 -- 0.6
83 Tomáš Sloup Tuleni 1 -- 1 10 0.1 -- 0.1
84 David Vošický ZŠ Bělá nad Radbuzou 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
85 Eliška Brejchová ZŠ Campanus, Praha 11 2 -- 2 5 0.4 -- 0.4
86 Šimon Zoubek 33. základní škola Plzeň 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
87 Sára Marková ZŠ Horažďovice Blatenská 1 -- 1 2 0.5 -- 0.5
88 Radek Adámek Lvíčata 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
89 Lukáš Kozák Základní škola Smiřice 1 -- 1 6 0.2 -- 0.2
90 Lukáš Blaško Medvědi 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
91 Daniel Pavelec Hálkováčci 6 -- 6 5 1.2 -- 1.2
92 Jiří Háva ZŠ VYBÍRALOVA 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
93 Vojtěch Křemen Draci Chotoviny 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
94 Anna Podzimková ZŠ Jablonné nad Orlicí 2 -- 2 9 0.2 -- 0.2
95 Jan Skopec ZŠ Kamenický Šenov 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
96 Iveta Zifčáková ZŠ Šanov 1 -- 1 3 0.3 -- 0.3
97 Nikola Horáčková Základní škola Rudná 1 -- 1 9 0.1 -- 0.1
98 Matyáš Makovský ZŠ Hradec Králové - Pouchov 2 -- 2 13 0.2 -- 0.2
99 Nikolas Džudža Pod Zvonek 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
100 Lukáš Blovský ZŠ Litvínov - Hamr 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/?order=8&dir=ASC