Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Hrdlička Tygři ZŠ Budiměřice 5 9 14 2 2.5 4.5 7
2 Karel Diviš ZŠ Nymburk Komenskeho 26 25 51 8 3.3 3.1 6.4
3 Štěpán Christian ZŠ Strážek 8 11 19 4 2 2.8 4.8
4 David Svoboda ZŠ Nymburk Komenskeho 43 22 65 8 5.4 2.8 8.1
5 Marek Ježil Tuchlovice 7 8 15 3 2.3 2.7 5
6 Šimon Šnajdr ZŠ Pšovka Mělník 5 8 13 3 1.7 2.7 4.3
7 Táborský Tygři ZŠ Budiměřice -- 5 5 2 -- 2.5 2.5
8 Ondřej Vlach FZŠ BEES Táborská 1 5 6 2 0.5 2.5 3
9 Tadeáš Hošna Brána jazyků 13 22 35 9 1.4 2.4 3.9
10 Albert Kulík ZŠ Nad Přehradou 6 7 13 3 2 2.3 4.3
11 Ondřej Lebduška ZŠ Nymburk Komenskeho 5 17 22 8 0.6 2.1 2.8
12 Tomáš Perger ZŠ Rovensko pod Troskami 6 19 25 9 0.7 2.1 2.8
13 Jan Hrstka Draví lvi 2 4 6 2 1 2 3
14 Marek Hrbek 1.ZŠ Dobříš 5 16 21 8 0.6 2 2.6
15 Kryštof Svoboda FZŠ BEES Táborská -- 4 4 2 -- 2 2
16 Luxemburk Tygři ZŠ Budiměřice 15 4 19 2 7.5 2 9.5
17 Ondřej Fous Tuchlovice 8 6 14 3 2.7 2 4.7
18 Votěch Wojnar ZŠ Neratovice 6 4 10 2 3 2 5
19 Vojtěch Řezák ZŠ Campanus, Praha 11 -- 4 4 2 -- 2 2
20 Matěj Čejchan Opičáci Koberovy 6 8 14 4 1.5 2 3.5
21 Stanislav Kalenský Vodníci 10 13 23 7 1.4 1.9 3.3
22 Filip Forman Chodovec 24 11 35 6 4 1.8 5.8
23 Eliška Poláková Ďáblice z Dobětic 31 29 60 16 1.9 1.8 3.8
24 Kristýna Lechnerová Šestka 43 29 72 17 2.5 1.7 4.2
25 Vincenc Drabčík Oldřišovské sovičky 2 5 7 3 0.7 1.7 2.3
26 Zdeněk Husák Tuchlovice 3 5 8 3 1 1.7 2.7
27 Vojtěch Srp ZŠ Pšovka Mělník 3 5 8 3 1 1.7 2.7
28 Roman Makový Tuchlovice 7 5 12 3 2.3 1.7 4
29 Martin Kopera ZŠ Radvanice 1 5 6 3 0.3 1.7 2
30 Patrik Pusztai TRUHLA 10 8 18 5 2 1.6 3.6
31 David Křenek Kinder Team Adamov 4 8 12 5 0.8 1.6 2.4
32 Jakub Kerzel ZŠ Kunratice 34 24 58 15 2.3 1.6 3.9
33 Michal Šulc Bílí tygři 3 8 11 5 0.6 1.6 2.2
34 Markéta Žbánková Šestka 49 27 76 17 2.9 1.6 4.5
35 Ondřej Sedlák Dynamiters 3 14 17 9 0.3 1.6 1.9
36 František Nakielný Fešáci z Osecké -- 3 3 2 -- 1.5 1.5
37 PETR STANISLAV PLAMÍNCI 3 3 6 2 1.5 1.5 3
38 Matěj Jedlička Mandyska 6 9 15 6 1 1.5 2.5
39 Stanislav Kohoutek Tasanda 47 21 68 14 3.4 1.5 4.9
40 SAMUEL ŽIFČÁK PLAMÍNCI 2 3 5 2 1 1.5 2.5
41 Tomáš Klouda Litvínovská 600 9 6 15 4 2.3 1.5 3.8
42 Zdislav Ciolek ZŠ Neratovice 3 3 6 2 1.5 1.5 3
43 Jakub Veselý ZŠ ZELENEČ 3 6 9 4 0.8 1.5 2.3
44 Tomáš Glabazňa Piráti ze Svinova 3 6 9 4 0.8 1.5 2.3
45 Jakub Sivý Pod Zvonek -- 6 6 4 -- 1.5 1.5
46 Hliněný Tygři ZŠ Budiměřice 9 3 12 2 4.5 1.5 6
47 MATYÁŠ MEISNER ZŠ NÁM.JIŘÍHO Z PODĚBRAD 7 6 13 4 1.8 1.5 3.3
48 MATYÁŠ VOJTA PLAMÍNCI 3 3 6 2 1.5 1.5 3
49 Petr Mykytin Rychlé střely 2 3 5 2 1 1.5 2.5
50 Kryštof Sedláček ZŠ Kunratice 36 22 58 15 2.4 1.5 3.9
51 Ondřej Pecka Brána jazyků 5 13 18 9 0.6 1.4 2
52 Adam Trumpeš Pohořelští Tygři 9 7 16 5 1.8 1.4 3.2
53 Filip Zbořil ZŠ Elišky Přemyslovny 2 7 9 5 0.4 1.4 1.8
54 Barbora Bartáková 1. ZŠ Sedlčany 1 7 8 5 0.2 1.4 1.6
55 Tomáš Zaal LVI ŠTEFÁNIKOVA 8 11 19 8 1 1.4 2.4
56 Richard Tauchman Líšáci -- 4 4 3 -- 1.3 1.3
57 Lukáš Kučera Lubenská sebranka 32 16 48 12 2.7 1.3 4
58 Martin Král Šikovná škola Šumná 3 4 7 3 1 1.3 2.3
59 David Šrejma ZŠ VYBÍRALOVA 6 4 10 3 2 1.3 3.3
60 Dominik Bambuch ZŠ Pšovka Mělník 16 4 20 3 5.3 1.3 6.7
61 Filip Slatinský ZŠ VYBÍRALOVA 4 4 8 3 1.3 1.3 2.7
62 Filip Sklenář ZŠ Nečín 7 12 19 9 0.8 1.3 2.1
63 Vojtěch Snop Rytíři 4 4 8 3 1.3 1.3 2.7
64 kuba kočvara Sokolovská 1 1 4 5 3 0.3 1.3 1.7
65 David Horníček Mazuráci 1 4 5 3 0.3 1.3 1.7
66 Michal Kopec ZŠ Nad Přehradou 1 4 5 3 0.3 1.3 1.7
67 Sabir Saypitdinov 4.a 5.třída - chlapci 5 4 9 3 1.7 1.3 3
68 Filip Pinďák Rytíři -- 4 4 3 -- 1.3 1.3
69 Adéla Kinkalová Red hill girls 26 12 38 9 2.9 1.3 4.2
70 Pavel Fiedler ZŠ Radvanice 2 4 6 3 0.7 1.3 2
71 Václav Hojka Šestka 9 17 26 13 0.7 1.3 2
72 Michal Prokeš Seventeam.cv 10 13 23 10 1 1.3 2.3
73 Ondra Lesák Mozarťáci 5 9 14 7 0.7 1.3 2
74 Daniel Fila ZŠ Újezd u Brna 20 14 34 11 1.8 1.3 3.1
75 Lukáš Sehnalík ZŠ a MŠ Šromotovo náměstí, Hranice -- 5 5 4 -- 1.3 1.3
76 Zdeněk Černý ZŠ Nádražní Bystřice n. P. 5 5 10 4 1.3 1.3 2.5
77 Lukáš Wolf Chrastavští lvi 8 5 13 4 2 1.3 3.3
78 Luboš Walter Lázeňští šviháci 1 5 6 4 0.3 1.3 1.5
79 Dominik Tuma Březinky 3 5 8 4 0.8 1.3 2
80 Michal Kračman ZŠ Hovorčovická 6 5 11 4 1.5 1.3 2.8
81 Ondřej Činka Maliňáci 1 5 6 4 0.3 1.3 1.5
82 Vladimír Ristič Piráti ze Svinova 1 5 6 4 0.3 1.3 1.5
83 Viktor Bučatskyj ZŠ ZELENEČ 6 5 11 4 1.5 1.3 2.8
84 František Kyc Pod Zvonek 6 5 11 4 1.5 1.3 2.8
85 Milan Vavro ZŠ ZELENEČ 6 5 11 4 1.5 1.3 2.8
86 Denis Budínský ZŠ Nečín 16 11 27 9 1.8 1.2 3
87 Tereza Belšanová Red hill girls 17 11 28 9 1.9 1.2 3.1
88 Michal Friedl Sharks 3 6 9 5 0.6 1.2 1.8
89 Adam Prudík Kinder Team Adamov 3 6 9 5 0.6 1.2 1.8
90 Martin Švaňhal Draci 10 6 16 5 2 1.2 3.2
91 Patrik Paulík ZŠ a MŠ Blažovice 5 6 11 5 1 1.2 2.2
92 Antonín Lavička CMcZŠ Lerchova 42 19 61 16 2.6 1.2 3.8
93 Markéta Purmová ZŠ Havlíčkova Litoměřice 4 7 11 6 0.7 1.2 1.8
94 Radek Zezulka Mandyska 7 7 14 6 1.2 1.2 2.3
95 Lukáš Suchánek Tygři z Borku 5 14 19 12 0.4 1.2 1.6
96 Vojtěch Janík Chodovec 9 7 16 6 1.5 1.2 2.7
97 Adam Bartoň Šestka 13 15 28 13 1 1.2 2.2
98 Michal Tůma ZŠ Bratrská 2 8 10 7 0.3 1.1 1.4
99 Martin Mečíř Základní škola Mládežnická, Trutnov 14 8 22 7 2 1.1 3.1
100 Marek Horáček ZŠ Nymburk Komenskeho 5 9 14 8 0.6 1.1 1.8
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/?order=8&dir=DESC