Účastníci Finálového turnaje se zdarma podívají na Superfinále florbalu 2013 přímo v O2 areně!

Malí školáci pobíhají po tělocvičně, v ruce svírají florbalovou hokejku. Radují se ze vstřelené branky soupeřově škole, smutní, jakmile inkasují. Za mantinelem na ně učitel volá rady, jak přelstít svého soka. To je jen malý výčet obrazů, které nyní můžeme vidět v desítkách hal napříč celou Českou republikou. V Poháru ČFbU pro 1. stupeň základních škol končí první fáze – Okresní kvalifikace.

Úspěšnější týmy, které dokázaly ovládnout své turnaje, postupují dál s vidinou dalších bojů. Bojují o prestiž školy, i o svou vlastní. A co víc, hrají především s vidinou velkého dobrodružství, na které se s kamarády ze svého týmu vydají, pokud postoupí až do Finálového turnaje. Šestici nejúspěšnějších škol v České republice nemine velké vyvrcholení celé akce – zážitek ze Superfinále florbalu 2013, florbalového vyvrcholení roku! Lístky do pražské O2 areny na tuto jedinečnou sportovní akci získají všichni finalisté!

Kdo se probojuje přes tři fáze (Okresní kvalifikaci, Krajskou eliminaci, TOP 8) Poháru ČFbU až do té poslední, zajistí si kromě šance bojovat o titul také ubytování v pražském hotelu, večeři a sobotní návštěvu jedné z nejmodernějších sportovních hal v Evropě. Zatímco v pátek budou malí florbalisté bojovat na vlastní kůži, o den později budou sledovat napínavé boje nejlepších českých hráčů a hráček – finále Extraligy, „Superfinále“!

Co je vlastně Superfinále florbalu? Je to převratná novinka v rámci České republiky v halových sportech. Doposud žádný halový sport se k tomuto radikálnímu, ale pro diváka velmi atraktivnímu kroku neodhodlal. Jedno utkání rozhodne o držitelích titulů Mistr České republiky ve florbale mužů a žen. A kdyby se chtěl na vyvrcholení Extraligy podívat i někdo z rodičů, lístky již jsou v prodeji! Veškeré informace o vstupenkách naleznete ZDE.

Superfinále florbalu mělo svoji premiéru v roce 2012. První zápasy o tituly v ženské a mužské extralize pro sebe ukořistily stálice českého florbalu. V ženském finále přesvědčivě opanovaly zápas hráčky Herbadent SJM Praha 11 a mužský, nervy drásající duel, pro sebe v prodloužení strhl Tatran Omlux Střešovice. Na první ročník se přišlo podívat 7877 fanoušků.

Nyní budete mít tu možnost i vy, šikovní školáci, kteří prošli celým dlouhým turnajem. Proto bojujte, střílejte, snažte se. Těšíme se na vás! Ať už během Finálového turnaje, kde budete o výsledek bojovat sami, nebo o den později, kdy si vychutnáte, jak vypadá florbal na té nejvyšší úrovni.

» Zobrazit všechny aktuality.

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/ucastnici-finaloveho-turnaje-se-zdarma-podivaji-na-superfinale-florbalu-2013-primo-v-o2-arene/