Dívčí finále ve velkém stylu! Mladá Boleslav vyhrála 11:3

ZŠ a MŠ Těšany  - ŠESTKA-ZŠ Mladá Boleslav 3:11

Finálový zápas dívek nám nabídnul zajímavou podívanou a plejádu krásných gólů. Ovšem o valnou většinu z nich se postaraly hráčky ZŠ ŠESTKA Mladá Boleslav. Svůj brankostroj rozjely už ve dvacáté sekundě a předváděly jednu krásnou akci za druhou. Těšany, možná i díky užšímu kádru,  hrály v tomto utkání druhé housle. Už v přestávce mezi poločasy svítil na ukazateli stav 7:1 pro Mladou Bolesav. Výsledek tak jasně napovídal, kdo si převezme pohár pro vítěze. I do druhé půle vletěly hráčky ZŠ Šestka s vervou a už po třiceti sekundách navýšily svůj náskok. Pak se ale dopustily faulu a v signalizovaném vyloučení se Těšanům podařilo snížit na 8:2. To ale bylo z jejich strany ve finále téměř vše. Mladé Boleslavi se podařilo vsítit ještě další tři branky, Těšanům už pouze jednu. A tak se po suverénním výkonu z vysokého vítězství 3:11 radovala Mladá Boleslav, která tak obhájila loňské prvenství. Gratulujeme!

Zápas o 3. místo: ZŠ Campanus – ZŠ Lutín 3:4

V zápase o třetí místo proti sobě nastoupila pražská ZŠ Campanus a ZŠ Lutín. Diváci, kteří zrovna nesledovali souběžně hrané finále, mohli vidět urputný boj o každý kousek na hřišti. Campanus si vypracoval už dvoubrankové vedení 2:0, ale Lutín ještě nastřádal poslední zbytky sil a utkání zdramatizoval. Nakonec se mu i podařilo vsítit vítězný gól pár sekund před koncem a odnáší si tak bronzovou příčku po výsledku 3:4

Zápas o 5. místo:  Amazonky, ZŠ Opava  – Komety Soběslav 3:1

V utkání o 5. místo se představily Amazonky ze ZŠ Opava a Komety ze Soběslavi. V tomto utkání moc gólů nepadalo, ale po krásných střelách se přeci jen více branek podařilo vsítit opavským hráčkám. Soběslav tak po prohře 3:1 zůstala smutná.