Dva týmy jsou ze hry ven, zbylých 6 pořád bojuje o postup

Základní skupiny jsou odehrány a už je jisté, kterým týmům se sen o velkém finále rozplynul, a které florbalistky se o něj ještě budou moci poprat. Ty šťatnější z nich se pustily do vyřazovacích bojů, zbylé si zahrají jen zápasy o čest a lepší konečné umístění.

Hřiště A

ZŠ Lutín - Domky-ZŠ Trutnov (2:4)

Amazonky-ZŠ Opava - Domky-ZŠ Trutnov (4:3)

ZŠ Lutín - ZŠ a MŠ Těšany (4:3)

Konečnou mají ze skupiny A dívky z Trutnova, které už si zahrají jen o 7. místo, a to s týmem, který skončil v druhé skupině taktéž na posledním místě – ZŠ Horní Bečva. Přesto se florbalistkám z Trutnova podařilo urvat nečekané vítězství nad prvním týmem skupiny – favorizovaným Lutínem! Holky se tedy za svůj výkon v tomto turnaji vůbec nemusejí stydět, předváděly velkou bojovnost a ukázaly, že ani soupeř se zvučnějším jménem je nevystraší.

O tom, že je tato skupiny více, než vyrovnaná, svědčí i fakt, čtyři ze šesti zápasů skončily nejtěsnějším možným výsledkem, o pouhou jednu branku. Amazonky a Těšany si zahrají čtvrtfinále, ze kterého buď postoupí dále, nebo se už jen utkají o 5. místo.

Hřiště B

ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva - ZŠ Na Pražské, Pelhřimov (0:4)

POHOŘAČKY-ZŠ ODRY - ZŠ Na Pražské, Pelhřimov (2:1)

ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva - ZŠ Jablonné n. O. (5:5)

Na hřišti B se odehrávaly taktéž dramatické duely, ze kterého vyšel nejlépe tým Oder. Ten si v základní skupině vybojoval 7 bodů za dvě výhry a remízu a do bojů o zlato vstupuje zatím neporažen. Ačkoliv prohrály florbalistky Pelhřimova své poslední dva zápasy, stejně jim jejich skóre stačilo k postupu do čtvrtfinále. Do toho se prodral i tým Jablonného, který se postaral o dva naprosto vyrovnané duely (5:5), které jim stačily na předběhnutí posledního týmu. Naděje se rozplynuly děvčatům z Horná Bečvy, které za celý turnaj získalo jediný bod. Určitě ale nebudoou chtít turnaj opustit bez výhry a směle se tak pustí do boje o předposlední místo.

» Zobrazit všechny aktuality.

Za podporyZa podpory

Česká pojišťovna Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2013/dva-tymy-jsou-ze-hry-venku-zbylych-6-porad-bojuje-o-postup/