I Skupina B má svého favorita – Kometu Soběslav

1. Tygřice-ZŠ Cheb – ZŠ Rudná (0:5)

Hned úvodní utkání skupiny B připadlo na týmy z Chebu a Rudné. Dívky ze ZŠ Rudná neinkasovaly ani jedinkrát a do soupeřovy brány nasázely hned 5 gólů. Tímto suverénní výkonem ukázaly, že do Prahy nepřijely jenom na výlet, ale vybojovat postup do velkého finále.

2. Komety-ZŠ Soběslav – Dračice Dubí, ZŠ Dubí (6:3)

Ačkoliv se Dračice z Dubí rvaly zuby nehty, na výkon Komety Soběslav to nestačilo. Přesto podaly sympatický výkon, za který se rozhodně nemusely stydět.

3. Tygřice-ZŠ Cheb – Komety-ZŠ Soběslav (1:5)

Dívky z Komety se gólově rozstřílely a ve svém druhém zápase základní skupiny porazily chebské tygřice. Na svém kontě tak už mají šest bodů a stejně jako Mladá Boleslav ze skupiny A ukazuje, že patří mezi vážné kandidáty na zlato.

 4. ZŠ Rudná – Dračice Dubí (5:3)

Dračice podruhé v řadě vstřelily pouze tři branky, které jim ale na výhru opět nestačily. ZŠ Rudná si tak připsala druhé vítězství a na svém kontě má již 6 bodů.

5. Tygřice-ZŠ Cheb – Dračice Dubí (2:2)

Tygřice si z tohoto duelu konečně odnášejí alespoň jeden bod. Pomohly jim k tomu Dračice, které tentokrát vsítily pouze dvě branky. V konečné tabulce základní skupiny tak obsadily poslední příčku.

6. ZŠ Rudná – Komety (2:5)

V posledním duelu skupiny B se představily týmy, které oba předchozí zápasy suverénně vyhrály. V boji o prvenství ve skupině však byly úspěšnější Komety, které v dramatickém utkání prokázaly větší kvalitu v koncovce.

 

» Zobrazit všechny aktuality.

Za podporyZa podpory

Česká pojišťovna Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2013/i-skupina-b-ma-sveho-favorita-kometu-sobeslav/