Liberec prošel turnajem bez jediné prohry

SEMIFINÁLE A: Ledoví trhači-ZŠ Liberec - ZŠ Kaplice (8:4)

Ledoví trhači postupují turnajem dosud neporaženi a svým výkonec proti ZŠ Kaplice si zasloužili účast na velkém finále! Jejich soupeři budou mít možnost hrát o třetí postupovou pozici s Benešovem.

SEMIFINÁLE B: ZŠ Kamenická, Děčín - ZŠ Benešov (10:4)

Již v základní skupině proti sobě nastoupily tyto dva týmy a radostněji na tom byla ZŠ Kamenická, která zvítězila 6:4. Svůj výkon zopakovali děčínští florbalisté ještě přesvědčivěji a zaslouženě získali postup jak do finále TOP8 Západu, tak i do velkého finále, které se uskuteční 11. dubna opět v Praze.

FINÁLE: Ledoví trhači-ZŠ Liberec - ZŠ Kamenická, Děčín (8:4)

Byl to boj už od úvodního buly. Oba týmy se rvaly o každou píď hřiště v honbě za zlatou medailí. Ačkoliv inkasovali liberečtí florbalisté čtyři branky, skóre zápasu si pohlídali a odcházejí tak z turnaje neporažení! O jediné body je připravila už v základní skupině ŠESTKA, se kterou vítězové turnaje remizovali 2:2. Oba týmy ale získaly nejen radost z nejcennějších medailí, zároveň i věcné ceny a voucher na ubytování v Praze a doprovodný program během velkého finále.

Zápas o 3. místo: ZŠ Kaplice - ZŠ Benešov (4:12)

Ačkoliv skóre napovídá, že se nejednalo o úplně vyrovnaný zápas, ZŠ Kaplice byla Benešovu důstojným soupeřem. Benešovští florbalisté si nakonec vybojovaly účast na velkém finále a bronzové medaile k tomu. Uvidíme, jak se nejlepší týmy Západu poperou se svými východními soupeři, o kterých se rozhodne na dalším turnaji TOP8, tentokrát příští týden v Olomouci.

 

» Zobrazit všechny aktuality.

Za podporyZa podpory

Česká pojišťovna Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2013/liberec-prosel-turnajem-bez-jedine-prohry/