Nejlepších 16 chlapeckých a dívčích družstev postupuje z Krajských eliminací

V těchto dnech probíhá většina Krajských eliminací a tak budeme brzy znát 16 nejlepších týmů, které reprezentují své školy ve Školském poháru České pojišťovny, určeného pro 1. stupeň základních škol. Turnajů se v rámci Krajské eliminace pořádá 28 a z každého turnaje postupují do další fáze soutěže pouze ti nejlepší. Jak dokazují fotky na našem facebooku, bylo se na co koukat.

Díky velké účasti ve vybraných krajích postupuje na každý z turnajů na divokou kartu další družstvo z kraje, který má v soutěži ve své oblasti největší zastoupení. Pro TOP8 Západ získala druhé postupové místo obě družstva ze Středočeského kraje, kde byla účast nejhojnější v kategoriích dívek i chlapců. Do TOP8 Východ se podívají dva chlapecké týmy z Jihomoravského kraje a dva dívčí celky z kraje Moravskoslezského.

Postupující jsou průběžně aktualizováni v tabulce pod článkem. Celkové výsledky jednotlivých Krajských eliminací můžete sledovat zde.

» Zobrazit všechny aktuality.

Za podporyZa podpory

Česká pojišťovna Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2013/nejlepsich-16-chlapeckych-a-divcich-druzstev-postupuje-z-krajskych-eliminaci/