Školský pohár získal silného partnera

Stejně jako vloni, i letos si budou malí školáci užívat svoji velkou florbalovou soutěž – Školský pohár České pojišťovny ve florbale. V návaznosti na loňský úspěšný Pohár ČFbU pro 1. stupeň ZŠ připravila letos Česká florbalová unie další sportovní projekt, ještě ambicióznější než ten předchozí. Školy napříč celou republikou budou od října opět soupeřit o prestižní titul nejlepšího školního florbalového týmu v kategorii dívek i chlapců. Zatímco v loňském školním roce opanovala soutěž týmy chlapecká ZŠ Kunratice a dívčí Šestka z Mladé Boleslavi, letos bude o celkový triumf bojovat ještě více základních škol. Celkově očekáváme až 1000 týmů!

A právě proto do tohoto ambiciózního projektu vstupuje velice silný generální partner – Česká pojišťovna. Očekávané pokoření magické hranice 1000 přihlášených družstev nás zavazuje, aby byl nový ročník této soutěže ještě lepší. Česká

 pojišťovna, mezinárodně známá společnost s dlouholetou a bohatou tradicí, je tím pravým partnerem, který pozvedne tuto soutěž ještě výše. Díky tomu, že se společnost, která je součástí nadnárodního Generali PPF Holdingu, zapojila do tohoto dětského projektu, který je svým rozsahem a věkovou kategorií v Česku poměrně výjimečný, se mohou školáci těšit na ještě kvalitnější a úžasnější soutěž. Podporu nového partnera chceme plně využít, aby letošní ročník přinesl všem dětem ještě intenzivnější zážitky.

„Motem České pojišťovny je ´Pomáháme vám jít dál´ a já jsem ráda, že můžeme podporovat nejen prestižní národní a mezinárodní florbalové soutěže, ale také Školský pohár. Věřím, že tak pomůžeme dětem a mládeži v tom, aby se florbal a sport obecně stal součástí jejich života,“ komentuje partnerství Hana Kovářová, vrchní ředitelka úseku marketingu České pojišťovny.

Vyvrcholením celého projektu, který bude mít v průběhu školního roku v rozmezí říjen 2013 - duben 2014 opět čtyři hrací fáze, bude dubnový Finálový turnaj pořádaný v Praze. V něm se utká šest nejlepších týmů z obou kategorií. A právě

finalisté se mohou těšit na výjimečný zážitek. Všichni účastníci Finálového turnaje se totiž jako diváci zdarma zúčastní florbalového Superfinále 2014, což je finálové vyvrcholení mužské AutoCont extraligy a Extraligy žen konané v moderní O2 areně.

Kompletní propozice si můžete přečíst ZDE.

 

 

 

 

 

Za podporyZa podpory

Česká pojišťovna Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2013/o-projektu/