Poděkování účastníkům s komentáři vítězů

Školní rok se nachýlil ke svému konci a tak nezbývá než ještě jednou pogratulovat letošním vítězům. V kategorii chlapců Základní škole Pod Vinohrady Uherský Brod a v kategorii dívek 6. ZŠ z Mladé Boleslavi.

Poděkování však patří všem účastníkům: žákům, hrdě reprezentujícím své školy a učitelům, kteří vytvářejí pro sportování tolik potřebné zázemí. Právě díky Vám všem se podařilo vytvořit dobře fungující turnaj, kterého se účastnilo přes 600 škol. Z celého poháru můžete najít i fotografie na našem facebooku. Z Velkého finále pak zde.

A jak turnaj hodnotí ředitelé a zároveň trenéři vítězných škol? Trenér vítězných chlapců Zdeněk Moštěk jako nejobtížnější hodnotí postup z krajského kola, kde postupuje pouze vítěz. Dívky z Mladé Boleslavi zvítězily v Poháru pro 1. stupeň ZŠ i loni a tak jako nejnáročnější část vidí trenér Tomáš Suchý právě obhajobu titulu. Oba týmy patří ve svých krajích k centrům florbalu a tak se na jejich působení můžeme těšit i příští sezóny.

Oba trenéři zhodnotili i působení svých škol v druhé kategorii, Tomáš suchý k tomu uvedl: „naše škola měla tým kluků, který vypadl opakovaně v TOP8. Všeobecně v kolektivních sportech je práce s děvčaty náročnější.“ To Zdeněk Moštěk pro tuto sezónu dívčí tým neposkládal, ale už tu další by se rád popral o postup mezi nejlepší v obou kategoriích.

Nejen letošním vítězům přejeme mnoho úspěchů v dalším školním roce.

Žákům i učitelům pak také co nejlepší prázdniny.

» Zobrazit všechny aktuality.

Za podporyZa podpory

Česká pojišťovna Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2013/podekovani-ucastnikum-s-komentari-vitezu/