Projektu pomůže Florbal Expert, děti se můžou těšit na ceny

Jsme rádi, že se do projektu České florbalové unie Pohár ČFbU pro 1. stupeň základních škol 2013 zapojují partneři, díky nimž můžeme dětem připravit ještě lepší zážitek. Jednou z takových firem je společnost Spinflo a její sportovní prodejny Florbal Expert.

Ta pomůže zvednout prestiž turnaje hodnotnými florbalovými cenami, díky nimž si nespočet dětí odnese z turnaje domů památku. Vyhlašovat se již ve fázi Krajských eliminací budou nejlepší hráči klíčových utkání, pořádajícím školám zůstanou po turnajích florbalové míčky. Protože florbal je nyní jedním z hlavních motorů hodin tělesné výchovy, pomůže účastníkům ve výběru kvalitní florbalové výbavy třeba i katalog, který rovněž dostanou.

„Jsme moc rádi, že můžeme tímto způsobem pomoci rozvoji florbalu v České republice a zároveň tak potěšit malé školáky. Vždyť právě z této kategorie by měli vyrůstat noví výteční florbaloví hráči. Doufáme, že se celý projekt podaří co nejlépe realizovat, a že k jeho vysoké úrovni můžeme tímto způsobem pomoci i my,“ nechal se slyšet jednatel Florbal Expertu Petr Harapát.

Florbal Expert je sportovní prodejna se specializací na florbal, která byla otevřena v roce 2002 v Praze a o pár let později v Ostravě. Jejím majitelem je společnost Spinflo s.r.o., která je výhradním distributorem florbalových značek Unihoc a Zone, a dále značky McDavid specializující se na ortézy, sportovní chrániče a funkční textil.

Svými produkty podporuje florbalové kluby z extraligy – několikanásobného mistra ČR a vicemistra Evropského poháru Tatran Omlux Střešovice, několikanásobné mistryně z Herbadentu SJM, Torpedo Havířov a další kluby hrající nižší soutěže.

Zároveň je Florbal Expert florbalovým partnerem turnajů Prague Games, Czech Open, Prague Masters a Prague Wheel Open. Podporuje též handicapované sportovce, když se podílel na florbalovém turnaji pro neslyšící v Plzni a je florbalovým partnerem turnaje pro vozíčkáře Prague Wheel Open.

Doufáme, že spolupráce s touto společností povede k oboustranné spokojenosti – a především – že rozzáří úsměvy na tvářích těch, kterým je projekt hlavně určen.

» Zobrazit všechny aktuality.

Za podporyZa podpory

Česká pojišťovna Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2013/projektu-pomuze-florbal-expert-deti-se-muzou-tesit-na-ceny/