Semifinalistky dívek doplní ZŠ Lutín a ZŠ Campanus

ZŠ Lutín – Amazonky, ZŠ Opava  1:0

V utkání bylo zpočátku patrné, že se hraje první zápas dne, a tak se obě školy dostávaly do tempa pomalu.  Během prvního poločasu tak padl pouze jeden gól, a to z hokejky lutínské hráčky. Do druhého poločasu už se probrali jak fanoušci, tak samotné aktérky hry. Za mohutného povzbuzování publika si obě družstva vypracovávaly šance. Nicméně žádná z nich se neujala, a tak si minutu před koncem hrací doby vyžádal time-out opavský trenér. Bohužel pro Amazonky se ale stav už neměnil. Lutín udržel hubený náskok a raduje se tak z postupu do semifinále.

ZŠ Campanus – Komety Soběslav  4:3

I v tomto zápase se rozhodovalo o tom, kdo postoupí do semifinále, a pro koho turnaj skončí. Na hráčkách ZŠ Campanus bylo vidět, že nechtějí dopustit, aby se následující boje obešly bez pražského zástupce. A tak začaly gólovou parádu, již v polovině prvního poločasu vedly 2:0. Hráčkám Soběslavi se sice podařilo snížit, ale v závěru na ukazateli opět svítil dvoubrankový rozdíl ve skóre. Ve druhém poločase byl vidět urputný boj z obou stran. Trenéři Soběslavi si dokonce vyžádali time-out a vyplatilo se. Zanedlouho jejich svěřenkyně snížily na 4:2. O pár minut později dokonce na  4:3. Ale to bylo z jejich strany vše. I v druhém utkání jsme tak viděli nejmenší možný rozdíl ve skóre, z postupu se radují hráčky pražské ZŠ Campanus.