Složení týmů pro velké finále dívek je konečné

Zápas o 7. místo: Domky-ZŠ Trutnov - ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva (9:1)

Tento zápas rozhodla téměř jediná dívka – ze základní školy Trutnov vstřelila všech 7 gólů Tereza Fuchsová. Ta si také připsala asistenci na 8. góle a svůj tým tak uchránila před neoblíbeným posledním místem. Přesto však oba týmy podaly hezký výkon a patří mezi nejlepších 16 týmů z celé republiky, což je pro obě školy obrovský úspěch.

Zápas o 5. místo: ZŠ Jablonné n. O. – ZŠ Na Pražské, Pelhřimov (1:3)

Ačkoliv se v tomto utkání hrálo "pouze" o lepší umístění, ani jeden tým nenechal nic náhodě a vstoupil do utkání s odhodláním předvést co nejlepší výkon. Hra se přelévala z jedné půlky na druhou a k vidění bylo mnoho neproměněných šancí, kterých na konci litovala hlavně Jablonná. Ta už nestihla dotáhnout dvougólový náskok svých soupeřek a skončila tak na konečném šestém místě.

Zápas o 3. místo: ZŠ Lutín - POHOŘAČKY-ZŠ ODRY (5:2)

Až do posledních minut byl zápas vyrovnaný - vždyť se taky hrálo o všechno. Lutínským hráčkám se podařilo odskočit na 3:2 a v závěru si ještě pojistit svůj postup dvěma brankami. Stále má tedy možnost bojovat o titul v letošním ročníku školského poháru České pojišťovny. Pohořačky své fanoušky výkonem nezklamaly, přesto turnaj opustily na smolném 4. místě. Jejich cesta za finálem skončila, mohou být ale na sebe hrdé - patří mezi nejlepších 8 týmů z celé republiky.

FINÁLE: ZŠ a MŠ Těšany – Amazonky-ZŠ Opava (3:2)

Nejnapínavější zápas přinesl až ten poslední. O zlato se rvaly dva týmy, které celým turnajem proplouvaly až s překvapivou lehkostí. Světelná tabule dlouhou dobu ukazovala vyrovnaný stav 2:2. Už to bylo jen o tom, komu dopřeje štěstěna trochu více a komu proklouzne míček za brankovou čáru. Nakonec se zadařilo florbalistkám z Těšan a mohou se tak radovat z prvenství. Oba týmy však postupují dále - uvidíme, jak dokáží konkurovat svým budoucím soupeřkám ze Západu.

» Zobrazit všechny aktuality.

Za podporyZa podpory

Česká pojišťovna Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2013/slozeni-tymu-pro-velke-finale-top6-divek-je-konecne/