Staň se partnerem projektu a poskytni žákům ještě lepší zážitek …

Vážení sportovní příznivci a sportovní nadšenci,

jsme velice rádi, že jste se rozhodli zúčastnit projektu Školský pohár České pojišťovny ve florbale. Tím, že jste Váš školní tým alespoň v jedné ze dvou kategorií (chlapecké či dívčí) přihlásili, jste se zapojili do ojedinělého celorepublikového projektu, který nemá v České republice v této věkové kategorii téměř obdoby. Jediným dalším sportem pořádajícím turnaj takovéhoto rozsahu je fotbal.

Florbal, který se stále dynamicky rozvíjí a ke školním hodinám tělesné výchovy již neodmyslitelně patří, se tak nyní díky ČFbU může dostat opět ještě více do povědomí Vás i vašeho okolí. Hracím modelem i věkovou kategorií tento projekt navazuje na loňskou veleúspěšnou soutěž Pohár ČFbU pro 1. stupeň ZŠ 2013. Znovu tak budou moci poměřit i menší děti síly se svými vrstevníky.

K tomu, abychom mohli udělat celou soutěž co nejatraktivnější a žákům i školám nabídnout co nejvyšší možnou kvalitu, můžete moci i Vy! Přestože letos ČFbU získala silného generálního partnera – Českou pojišťovnu, nemáme neomezené možnosti, a tak v rámci této soutěže uvítáme jakoukoli formu podpory, díky níž byste mohli přispět ke zvýšení kvality a atraktivnosti turnaje.

Pokud byste tedy měli zájem a možnost, budeme velice rádi, když se stanete partnery tohoto ambiciózního projektu, v němž jde v první řadě o děti. Čím více budeme moci soutěž vylepšit, tím hezčí zážitek si z něj soupeřící školáci a nepřímo i školy odnesou. Letos se navíc budeme snažit pokořit magickou hranici 1000 týmů!

Proto pokud byste chtěli našemu projektu pomoci, napište na adresu marketingového oddělení: landa@cfbu.cz. Individuálně by se poté domluvilo, o jakou formu spolupráce by se mohlo jednat (slevové kupóny do obchodu jako odměna týmům, věcné ceny apod.). Vaše logo nebo logo Vaší firmy by se následně mohlo objevit na oficiálních internetových stránkách celého projektu, případně v samotné hale nebo by se domluvila jiná forma kooperace.

Děkujeme za Vaši pozornost, přejeme mnoho úspěchů v turnaji a budeme se těšit na případnou spolupráci!

» Zobrazit všechny aktuality.

Za podporyZa podpory

Česká pojišťovna Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2013/stan-se-partnerem-projektu-a-poskytni-zakum-jeste-lepsi-zazitek/