Turnaj TOP 8 dívek z východu je v plném proudu

Minulý týden se v Praze odehrál turnaj TOP8 obou kategorií ze západu. Nyní přišel na řadu dlouho očekávaný východ, v němž se rozhodne o konečné sestavě TOP 6, která postoupí do dalšího kola - velkého dubnového finále v Praze. První zápasy základních skupin jsou odehrány a my se pomalu dozvídáme, které týmy mají naději na postup a které se zatím na turnaji trápí.

Hřiště B

POHOŘAČKY-ZŠ ODRY - ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva (4:2)

ZŠ Jablonné n. O. - ZŠ Na Pražské, Pelhřimov (2:6)

POHOŘAČKY-ZŠ ODRY - ZŠ Jablonné n. O. (5:5)

Nejlépe mají z dívek zatím nakročeny týmy Pelhřimova a Oder, kteří shodně inkasovaly od svých týmu pouze dvě branky a připsaly si tak prvních 6 bodů. Nejlepší hráčky každého zápasu jsou opět oceňovány věcnými cenami - v druhém zápasu na hřišti B, ve kterém se utkala ZŠ Pelhřimov s ZŠ Jablonné, bylo šťastným číslem 9 - to totiž měly na svém drese obě nejlepší hráčky.

Pohořačky se rvaly co jim síly stačily i ve svém druhém zápase proti Jablonné a výsledkem byl krásný zápas plný pěkných gólových akcí i obranných zákroků. Na vítězství jim to ale nestačilo - jejich soupeřky jim směle konkurovaly a vybojovaly si tak první bod na tomto turnaj. Oba týmy si tak stále drží naději na postup do play off. Ve svém posledním zápase skupin si ale nemohou dovolit další zaváhání a nejlépe urvat plný počet bodů.

Hřiště A

Amazonky-ZŠ Opava - ZŠ Lutín (3:4)

ZŠ a MŠ Těšany - Domky-ZŠ Trutnov (6:2)

Amazonky-ZŠ Opava - ZŠ a MŠ Těšany (2:1)

Na druhém hřišti se odehrávaly stejně napínavé zápasy, jako na tom prvním. ZŠ Lutín, jakožto vítěz minulého ročníku, zatím potvrzuje roli velkého favorita na tomto turnaji. Vítězstvím 4:3 nad Amazonkami dívky ukázaly, že si v cestě za obhajobou titulu nenechají nic líbit a soupeřky to s nimi nebudou mít lehké. Uvidíme, jak se jim bude dařit i v dalších zápasech, přeci jen i ostatní týmy budou chtít překvapit a favorita vyřadit. Ostatní zápasy byly také vyrovnané - Těšany i Amazonky si připsaly jednu výhru a jednu prohru a je jisté, že o postup do vyřazovacích zápasů bude ještě velký boj.

» Zobrazit všechny aktuality.

Za podporyZa podpory

Česká pojišťovna Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2013/turnaj-top-8-divek-z-vychodu-je-v-plnem-proudu/