Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Adamov Kinder Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace Adamov
Šmoulové Základní škola Aš, Hlávkova 26, okres Cheb
Hlávkovky Základní škola Aš, Hlávkova 26, okres Cheb
Machři z Kudlovic Základní škola a Mateřská škola Kudlovice, příspěvková organizace, okres Uherské Hradiště Babice
ZŠ Josefa Bublíka Bánov Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bánov
ZŠ Bechyně, Školní Základní škola Bechyně, Školní 293 Bechyně
Titáni Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou
ZŠ Benátky n. Jiz., Husovo náměstí Základní škola Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 55 Benátky nad Jizerou
Pražská- BNJ- CH Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 Benátky nad Jizerou
Pražská - BNJ -D Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 Benátky nad Jizerou
ZŠ Benešov, Jiráskova 888 Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Benešov
Dukla Benešov Základní škola Benešov, Dukelská 1818 Benešov
ZŠ Bernartice Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
ZŠ Bernartice chlapci Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
ZŠ Beroun - Závodí Základní škola, Beroun - Závodí, Komenského 249 Beroun
ZŠ Beroun - Závodí Základní škola, Beroun - Závodí, Komenského 249 Beroun
ZŠ a MŠ Besednice Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov Besednice
ZŠ Kanice Základní škola, Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
ZŠ Dvorská Blansko Základní škola Blansko, Dvorská 26 Blansko
Bluďáci Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov Bludov
Draci Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, příspěvková organizace Bohdíkov
Bohuslavičtí tygři Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace Bohuslavice
ZŠ TGM Bojkovice Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště Bojkovice
Bolatice Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
ZŠ Borotín Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor Borotín
Šumavan Borová Lada Základní škola a Mateřská škola Borová Lada Borová Lada
All stars Základní škola Brandýs n.L.-St.Boleslav Palachova 337, okres Praha - východ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Crazy Boys Pěnčín Základní škola Pěnčín, okres Jablonec nad Nisou Bratříkov
ZŠ a MŠ Bratronice Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno Bratronice
ZŠ Slovácká Břeclav Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Břeclav
KUPKOVÁCI Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1 Břeclav
Lvíci Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace Břežany
Tygři Základní škola Březí, okres Břeclav Březí
Tygřice Základní škola Březí, okres Břeclav Březí
"TUČŇÁCI" Základní škola Březnice Březnice
ZŠ Březolupy Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Březolupy
DRACI Základní škola Břidličná, okres Bruntál Břidličná
Brložští medvědi Základní škola a Mateřská škola Brloh Brloh
Waldorfští Tygři Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace Brno
bosonožské náměstí Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace Brno
ZŠ Janouškova Základní škola Brno, Janouškova 2 Brno
ZŠ Svážná Základní škola Brno, Svážná 9 Brno
ZŠ Vedlejší, Brno Základní škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace Brno
KŘENKA Základní škola a mateřská škola Brno, Křenová 21, příspěvková organizace Brno
Holzíci Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace Brno
ZŠ Elišky Přemyslovny Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace Brno
Kamínky Základní škola, Brno, Kamínky 5 Brno
CMcZŠ Lerchova Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno Brno
MASARBOYS Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace Brno
Brozanští draci Základní škola a Mateřská škola Brozany nad Ohří, okres Litoměřice Brozany nad Ohří
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 776

Za podporyZa podpory

Česká pojišťovna Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2013/turnaj/maps/districts/