Úvodní zápasy skupiny A – Mladá Boleslav zatím suverénní

 

1. ŠESTKA-ZŠ Mladá Boleslav – ZŠ Campanus, Praha 4 (9:2)

Na hřišti A nebylo v úvodním zápase o góly nouze. Mladoboleslavský tým ŠESTKA si připsal první vítězství a  skórem 9:2 připravil své soupeřky z Prahy 4 o cenné body.

2. ZŠ Smržovka – Chlumčanské dračice (3:3)

Napínavé a dramatické – tak by se dalo popsat druhé utkání skupiny A mezi základní školou Smržovka a Dračicemi.  Za silné divácké podpory ale žádný z týmů nedokázal získat dlouhodobě navrch a utkání nakonec skončilo nerozhodně 3:3. Oba týmy si tak z prvního zápasu odnášejí po jednom bodu.

3. ŠESTKA - ZŠ Mladá Boleslav – ZŠ Smržovka (11:2)

Další hojná gólová nadílka z hokejek mladoboleslavských žaček zamířila tentokrát do sítě Smržovky. Holky z Mladé Boleslavi svým výkonem v druhém zápasu ukazují, že patří mezi žhavé kandidátky na postup.

4. ZŠ Campanus, Praha 4  – Chlumčanské dračice (2:4)

Chlumčanské dračice po předchozí remíze chtěly navýšit svůj bodový zisk a to se jim také povedlo. Díky výhře nad domácím pražským týmem zjistil, jak chutná vítězství.

5. ŠESTKA-ZŠ Mladá Boleslav - Chlumčanské dračice (8:3)

I v posledním zápase skupiny dokázaly dívky Mladé Boleslavi nastřílet hodně gólů a suverénně tak v tabulce obsadily první místo. Uvidíme, zda jim střelecká produktivita vydrží i do vyřazovacích bojů.

6. ZŠ Campanus, Praha 4 - ZŠ Smržovka (6:0)

Po dvou prohraných zápasech dokázal tým Campanus konečně urvat vítězství. Proti ZŠ Smržovka se dostaly dívky do dobré střelecké pohody a také zásluhou dobře chytající gólmanky neinkasoval ani jedinkrát. V konečné tabulce se posunul pražský tým na předposlední příčku a za zády tak nechal svého posledního soupeře.

 

» Zobrazit všechny aktuality.

Za podporyZa podpory

Česká pojišťovna Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2013/uvodni-zapasy-skupiny-a-mlada-boleslav-zatim-suverenni/