V úterý se představí ti nejlepší ve skupinách, ve středu budeme znát vítěze!

Již v úterý se nám představí nejúspěšnější týmy aktuálního školního ročníku, které se už ve třech fázích Školského poháru České pojišťovny umístili mezi nejlepšími. Po vítězství v Okresních kolech a Krajských eliminacích se umístili na medailových pozicích i ve fázi  TOP 8 Východ nebo TOP 8 západ a zajistili si tím účast ve Velkém Finále. To proběhne 29. – 30. dubna 2014 v Areně Sparta na Podvinném Mlýně. Na týmy čekají také doprovodné soutěže o hodnotné ceny, které do soutěže věnovali partneři projektu. Fanoušci florbalu se mohou těšit na tyto školy:

Školský pohár České pojišťovny nabídne pěknou podívanou i pro fanoušky jednotlivých škol, kteří se nemohou Velkého Finále v Praze účastnit přímo, z vybraných zápasů totiž poběží videopřenosy přímo na webu. Stejně tak se fotky škol pravidelně po odehraných turnajích objeví na našem facebooku. Všechny fanoušky tímto srdečně zveme přímo do haly, aby podpořili mladé sportovce! Rozpis utkání zde:

» Zobrazit všechny aktuality.

Za podporyZa podpory

Česká pojišťovna Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2013/v-utery-se-predstavi-ti-nejlepsi-ve-skupinach-ve-stredu-budeme-znat-viteze/