Skupiny dívek vyhrály Těšany a Mladá Boleslav

Holky z Těšan chtěly pro své fanoušky vybojovat vítězství a nepravit tak úvodní prohru s Lutínem. A dařilo se jim. Brzy se ujaly vedení a branku soupeřek střílely jako i život. A tak byl stav po prvním poločase 4:1. Soběslav se snažila, seč jí síly stačily, ve druhém poločase hrála jako vyměněná. Hra se najednou vyrovnala a přinesla spoustu šancí na obou stranách. Ty buď skončily na zadním mantinelu, nebo je lapily skvělé brankářky. Těšanům se podařilo ještě tři minuty před koncem přidat pojišťující gól na 5:1 a zajistit si prvenství ve skupině díky lepšímu skóre.

To na druhém hřišti bylo o vítězi jasno téměř od začátku. Mladá Boleslav do Prahy přijela s vysokými ambicemi a ty potvrzuje i svými výkony na hřišti. Svůj náskok nad Opavou pomalu ale jistě navyšovala, předváděla pěkné akce, i ty gólové. Nutno podotknout, že ani Opava se ale nevzdávala a bylo vidět, že ve svých řadách má šikovné hráčky. V jednu chvíli jich tam bylo ale přílíš, a tak Mladé Boleslavi darovala přesilovou hru. Převaha Mladé Boleslavi byla vidět jak na hřišti, tak v hledišti a suverénním vítězstvím 7:1 si dokráčela k prvenství ve skupině.

Další boj mezi sebou svedla ZŠ Lutín a ZŠ a MŠ Těšany a byl to boj se vším všudy. Vedení se přelévalo z jedné strany na druhou a šance střídala šanci. Těšany se brzy ujaly vedení a Lutínu se podařilo srovnat až po šesti minutách prvního poločasu. Ovšem dva rychlé góly z hokejek těšínských dívek znamenaly vedení 1:3. Ale toto utkání bylo velice pohledné a bohaté na branky, což potvrdilo okamžité snížení na 2:3. Jenže Těšany si vzaly své dvoubrankové vedení zpět. Lutín se ale nevzdal a ze standardní situace pouhé dvě sekundy před koncem prvního poločasu snížil na 3:4. Očekávala se tedy pořádná bitva až do závěrečného hvizdu.  I v druhém poločase padalo spoustu branek. Nejprve Lutín vyrovnal na 4:4, ale Těšany opět překlopily vedění na svou stranu nádherným gólem. Ale od této chvíle se trefoval už jen Lutín. Brzy vyrovnal a čtyři minuty  před koncem strhl vedení na svou stranu. Pak přidal ještě další dvě branky a radovat z vítězství se tak mohly holky v zelených dresech. Konečný stav utkání – 8:5.

Opava nastoupila ke svému druhému a poslednímu zápasu ve skupině a chtěla napravit prohru z předešlého utkání. Proti se jim postavila ZŠ Campanus z Prahy.

V polovině prvního poločasu vstřelily holky z Prahy úvodní branku, což se nelíbilo opavským fanouškům, kterých přijelo opravdu hodně. Mocně povzbuzovali svůj tým a to se také vyplatilo. Opava dvěma góly otočila vývoj utkání a do druhého poločasu si tak nesla průběžné vedení 2:1. Ve druhé půli nás tak čekal velký boj. ZŠ Campanus vysílala na opavskou brankářku jednu střelu za druhou, ta ale držela naděje Opavy na výhru jen necelé tři minuty. Dvěma góly strhly pražské hráčky vedení na jejich stranu. Bojovalo se do posledních zbytků sil, Opava dokonce vyrovnala na 3:3, ale více sil a možná i štěstí stálo na straně ZŠ Campanus. Ta dvěma rychlými góly určila konečný stav zápasu na 5:3 ve svůj prospěch.

Na hřišti A turnaj odstartoval zápasem mezi ZŠ Lutín a Komety-ZŠ Soběslav. Diváci dlouho čekali než padne v tomto utkání gól, děvčata vypadala ospale. Obrany však odváděly skvělou práci a téměř polovinu 1. poločasu se brankářky nedotkly míčku. Zhruba po 5 min hry se ale trefila soběslavská hráčka a odstartovala tak radost svého týmu. Jenže Lutín se svou odpovědí neotálel. Stav 1:1 nevydržel dlouho, když 3 minuty do konce poslala svůj tým do vedení soběslavská hráčka číslo 11. Ve druhém poločase góly přidávaly už jen holky ze ZŠ Soběslav. Konečný stav utkání tak byl 1:4.

Na hřišti B se nám představily loňské vítězky hráčky ze základní školy ŠESTKA-ZŠ Mladá Boleslav a jejich soupeřkami byla ZŠ Campanus z Prahy. Holky z Mladé Boleslavi o sobě daly ihned vědět, když se po pouhých 50 sekundách trefila hráčka č.12. Fanoušci z Mladé Boleslavi hlasitě podporovali své oblíbenkyně, což holky zřejmě vyhecovalo a mohli jsme vidět spoustu gólových příležitostí. Ty ale buď zlikvidovala pražská brankářka, nebo si mezi tři tyče balonek cestu nenašel. Minutu do konce 1. poločasu to ale bylo již 4:0 pro Mladou Boleslav, a tak bylo téměř rozhodnuto o vítězi. Mladá Boleslav nakonec přidala ještě 2 branky v průběhu 2.poločasu. Ovšem holky ze ZŠ Campanus vstřelily čestný gól, konečný výsledek tak byl 6:1.