Generální partner soutěže Volkswagen – Think Blue.

Automobilová polečnost Volkswagen vstupuje letos do celorepublikové florbalové soutěže pro žáky 1. stupně základních škol. Stejně jako vloni, i letos si budou malí školáci užívat svoji velkou florbalovou soutěž, tentokrát pod novým názvem, který v sobě skrývá projekt generálního partnera projektu – Think Blue. Cup. V návaznosti na úspěšné soutěže z let minulých připravila Česká florbalová unie další další ročník florbalové soutěže, který by měl mít ještě větší rozsah než ten předchozí. Školy napříč celou republikou budou od října do dubna soupeřit o prestižní titul nejlepšího školního florbalového týmu v kategorii dívek i chlapců. Zatímco v loňském školním roce se soutěže zúčastnilo téměř osm set týmů, letos bude o celkový triumf bojovat ještě více základních škol. Očekává se až 1000 školských týmů!

Letos do tohoto ambiciózního projektu vstupuje velice silný generální partner – společnost Volkswagen, celosvětově známá německá automobilka. Volkswagen je členem skupiny Volkswagen Group a v listopadu 2009 se stala největším světovým automobilovým koncernem. Její název v překladu znamená „lidový vůz“. Společnost založené v roce 1937 je v současnosti jednou z mála značek, které se zatím ve větší míře vyhýbá celosvětová automobilová recese.

V rámci své kampaně “Play Blue” se pak tato společnost rozhodla zapojit do dětského florbalového projektu pořádaného ČFbU, který je svým rozsahem a věkovou kategorií v Česku poměrně výjimečný. Školáci se tak mohou těšit na ještě kvalitnější soutěž okořeněnou velkým množstvím cen i soutěží. Podporu nového partnera chceme plně využít již od úvodních Okresních kol tak, aby letošní ročník přinesl všem dětem ještě intenzivnější zážitky.

Vyvrcholením celého projektu, který bude mít v průběhu školního roku v rozmezí říjen 2014 – duben 2015 opět čtyři hrací fáze, bude Finálový turnaj pořádaný v Praze. V něm se utká šest nejlepších týmů z obou kategorií. A právě finalisté se mohou těšit na výjimečný zážitek. Všichni účastníci Finálového turnaje se totiž jako diváci zdarma zúčastní florbalového Superfinále 2014, což je finálové vyvrcholení mužské AutoCont extraligy a Extraligy žen konané v moderní O2 areně.

Za podporyZa podpory

Playblue Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2014/think-blue/