TOP 8 začíná již v pondělí v Praze! Kdo se utká o postup do finále?

Předposlední fáze turnaje Think Blue. Cup. začíná již za tři dny, kdy se ve fázi TOP 8 Západ utká v pondělí v Praze osm dívčích týmů, které dokázaly proklouznout skrz předchozí kolo Krajské eliminace. Jen o den později změří své síly ve stejné hale, tedy Sportovní hale Jižní Město i chlapci. Po dni odpočinku se soutěž přesune na východ republiky, do Olomouce, kde ve sportovní hale Rooseveltova bude bojovat o postup do finále dalších celkem šestnáct týmů ve dvou kategoriích. Již na konci příštího týdne tedy budou známi všichni finalisté.

Zatímco v prvních dvou kolech projektu si účastníci odnášeli pamětní diplomy, medaile nebo poháry, nyní čekají na všechny školské týmy, i díky generálnímu partnerovi projektu společnosti Volkswagen, navíc hodnotné ceny, které bude moci Vaše škola využít pro další rozvoj výuky florbalu během vyučování. Tři nejlepší týmy z každého turnaje TOP 8 se v pátek 17. dubna 2015 utkají v Praze (Arena Sparta Podvinný mlýn) ve Finálovém turnaji o celkový triumf v Think Blue. Cupu.

Díky postupu do závěrečného klání budou všem týmům také jako odměna zajištěny strava a ubytování v Praze v noci na sobotu a následná návštěva O2 areny, ve které bude celý den probíhat florbalové Superfinále 2015 – tedy vyvrcholení nejvyšší české florbalové soutěže mužů i žen, a zároveň finálové zápasy souběžně hraného turnaje Pohár českého florbalu středních škol 2014/2015.

A které týmy se do turnajů TOP 8 probojovaly? Zde je jejich kompletní seznam. Přijeďte podpořit Vaši školu přímo do hlediště a pomozte jim do finále!

TOP 8 Západ dívky:

skupina A skupina B
Chlumčanské dračice Dračice (ZŠ Abertamy)
Dračice z Dobětic ZŠ Smržovka – dívky
ZŠ Horáčkova Šestka (ZŠ Mladá Boleslav)
Superholky (ZŠ Benátky n. Jiz.) Komety (ZŠ Soběslav)

TOP 8 Západ chlapci:

skupina A skupina B
ZŠ Konečná Karlovy Vary Masarykova ZŠ
Lyčkovo náměstí FbC Štíři Meziboří
ZŠ Rudná – hoši Šestka (ZŠ Mladá Boleslav)
Bílí Trhači (Liberec) ZŠ Kaplice

TOP 8 Východ dívky:

skupina A skupina B
Jablo holky (ZŠ Jablonné n. O.) Domky dívky (ZŠ Trutnov)
ZŠ Pod Vinohrady Uh. Brod Pumy Měřín
Woršilky (ZŠ sv. Voršily) Amazonky (ZŠ Mikulov)
Juniorky ZŠ Otická ZŠ a MŠ Těšany

TOP 8 Východ chlapci:

skupina A skupina B
ZŠ Palackého Kuklenští štíři (Hr. Králové)
ZŠ LABSKÁ Štírci ZŠ Pražská Pelhřimov
ZŠ Heyrovského kluci ZŠ Pod Vinohrady Uh. Brod
Lionit Dvojka (ZŠ Frýdek Místek) ZŠ Petrovice

 

» Zobrazit všechny aktuality.

Za podporyZa podpory

Playblue Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2014/top-8-zacina-jiz-v-pondeli-v-praze-kdo-se-utka-o-postup-do-finale/