Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Draci Základní škola Abertamy, okres Karlovy Vary Abertamy
Dračice Základní škola Abertamy, okres Karlovy Vary Abertamy
ZŠ Adamov Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace Adamov
Machři z Kudlovic Základní škola a Mateřská škola Kudlovice, příspěvková organizace, okres Uherské Hradiště Babice
Bánovjané Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bánov
ZŠ Františka Křižíka Základní škola Bechyně, Libušina 164 Bechyně
Zš Bechyně, Školní Základní škola Bechyně, Školní 293 Bechyně
Bělá nad Radbuzou Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou
Superboys Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 Benátky nad Jizerou
superholky Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 Benátky nad Jizerou
ZŠ Benátky, Husovo náměstí Základní škola Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 55 Benátky nad Jizerou
ZŠ Benátky, Husovo náměstí Základní škola Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 55 Benátky nad Jizerou
ZŠ Benešov, Jiráskova 888 Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Benešov
Dukla Benešov Základní škola Benešov, Dukelská 1818 Benešov
dfgdfg Základní škola Benešov nad Černou Benešov nad Černou
Bernartičtí medvědi Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
Bernartické dračice Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
ZŠ Beroun - Závodí Základní škola, Beroun - Závodí, Komenského 249 Beroun
ZŠ Beroun - Závodí dívky Základní škola, Beroun - Závodí, Komenského 249 Beroun
Wagnerka Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí 458 Beroun
FC Kohouti Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov Besednice
Lišky Bílovice Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
Lišáci Bílovice Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
Bludováci Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov Bludov
Bludovačky Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov Bludov
Bochořští draci Základní škola Bochoř, okres Přerov, příspěvková organizace Bochoř
Bochořačky Základní škola Bochoř, okres Přerov, příspěvková organizace Bochoř
Bohdíkovští draci Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, příspěvková organizace Bohdíkov
Správní hoši Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace Bohumín
ZŠ Bohuslavice Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace Bohuslavice
ZŠ a MŠ Bohuslavice Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace Bohuslavice
ZŠ BOHUŠOVICE Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace Bohušovice nad Ohří
ZŠ TGM Bojkovice Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště Bojkovice
Bolatice Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
ZŠ Borotín Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor Borotín
Warrior Borová Lada Základní škola a Mateřská škola Borová Lada Borová Lada
Zubři ZŠ Bratronice Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno Bratronice
Zubřice Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno Bratronice
ZŠ Slovácká Břeclav Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Břeclav
Kupkováci Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1 Břeclav
Lvíci Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace Břežany
Tygři Základní škola Březí, okres Břeclav Březí
Tygřice Základní škola Březí, okres Břeclav Březí
Březňáci Základní škola a Mateřská škola Březno, okres Chomutov Březno
ZŠ Březolupy Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Březolupy
Draci Základní škola Břidličná, okres Bruntál Břidličná
Medvědi Základní škola a Mateřská škola Brloh Brloh
Medlaňáci Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace Brno
Bojovníci Úvoz Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace Brno
ZŠ Elišky Přemyslovny Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace Brno
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 769

Za podporyZa podpory

Playblue Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2014/turnaj/maps/districts/