Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Dračice Základní škola a Mateřská škola Opava, Šrámkova 4 - příspěvková organizace Opava
Juniorky ZŠ Otická Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace Opava
Junioři ZŠ Otická Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace Opava
Buldoci Ostopovice Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ostopovice
Kosmonauti Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace Ostrava
Mitušova 8 Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 8, příspěvková organizace Ostrava
Škarvadíci Záskladní škola gen. Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, Porubská 831, příspěvková organizace Ostrava
Škarvaďátka Záskladní škola gen. Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, Porubská 831, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ Jugoslávská Základní škola Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 23, příspěvková organizace Ostrava
Janci Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace Ostrava
Holki Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ Ostrava - Bělský Les Základní škola a mateřská škola Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace Ostrava
Alberťáci Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace Ostrava
PĚŠÁCI Základní škola Ostrava-Muglinov, Pěší 1/66, příspěvková organizace Ostrava
Tygři Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 16, příspěvková organizace Ostrava
K-boys Základní škola Ostrava-Slezská Ostrava, Bohumínská 72/1082, příspěvková organizace Ostrava
Baníčci Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace Ostrava
PĚŠAČKY Základní škola Ostrava-Muglinov, Pěší 1/66, příspěvková organizace Ostrava
Krpoláci Základní škola a Mateřská škola Ostrava-Krásné Pole, Družební 336, příspěvková organizace Ostrava
Proskovičáci Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Proskovice, Staroveská 62, příspěvková organizace Ostrava
páťáci Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace Ostrava
Šikulové Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace Ostrava
Mamutíci Základní škola Eduarda Štorcha, Ostroměř, okres Jičín Ostroměř
Otničtí draci Základní škola a Mateřská škola, Otnice, okres Vyškov Otnice
ZŠ Trávníky Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
ZŠ TGM Otrokovice Základní škola T.G. Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
Máneska Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
Kobylky 1 Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305 Pardubice
Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice Základní škola Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159 Pardubice
benešovka Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 Pardubice
Zš a Mš Pce-Ohrazenice Základní škola Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159 Pardubice
Polabiny1 Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305 Pardubice
Z Š Závodu míru Pardubice Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 Pardubice
Paulisimo Základní škola Paseka, okres Olomouc, příspěvková organizace Paseka
ZŠ Paskov Základní škola Paskov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Paskov
žihadla Základní škola Pečky, okres Kolín Pečky
Rychlé střely Základní škola Pečky, okres Kolín Pečky
Buldoci Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace Pelhřimov
Berusky Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace Pelhřimov
Ámosek Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizace Pelhřimov
ZŠ Na Pražské Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543, příspěvková organizace Pelhřimov
Želvíci Základní škola Pelhřimov, Krásovy domky 989-příspěvková organizace Pelhřimov
Štírci ZŠ Pražská Pelhřimov Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543, příspěvková organizace Pelhřimov
ZŠ a MŠ Perštejnští draci Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov Perštejn
ZŠ a MŠ Perštejn dívky Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov Perštejn
ZŠ Petrovice Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, příspěvková organizace Petrovice u Karviné
Borci Petřvald Základní škola a Mateřská škola Petřvald okres Nový Jičín, příspěvková organizace Petřvald
kluci ZŠ T. G. Masaryka Písek Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24 Písek
TYLOVÁČCI Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391 Písek
ZŠ E. Beneše Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466 Písek
Předchozí | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Další

Celkem týmů: 769

Za podporyZa podpory

Playblue Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2014/turnaj/maps/districts/?page=2&page=10