Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ a MŠ Mutěnice Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín Mutěnice
Načeradské šelmy Základní škola a mateřská škola Načeradec, okres Benešov Načeradec
ZŠ A MŠ CHLUM Základní škola a Mateřská škola Chlum, okres Příbram Nalžovice
ZŠ Husova Základní škola Náměšť nad Oslavou, Husova 579 Náměšť nad Oslavou
1. ZŠ Napajedla 1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace Napajedla
Holčičky Základní škola a Mateřská škola Nečín, okres Příbram Nečín
ZŠ Nečín Základní škola a Mateřská škola Nečín, okres Příbram Nečín
Tyršovka Základní škola Němčice nad Hanou, okres Prostějov Němčice nad Hanou
Tyršova Základní škola Němčice nad Hanou, okres Prostějov Němčice nad Hanou
ŽINKOVSKÉ DRAČICE Základní škola a mateřská škola Žinkovy, příspěvková organizace Nepomuk
HAWKS ZŠ ŽINKOVY Základní škola a mateřská škola Žinkovy, příspěvková organizace Nepomuk
Libiš Základní škola Libiš, okres Mělník Neratovice
Chlapáci Základní škola Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice Neratovice
Tornado Nezamyslice Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice Nezamyslice
ZŠ Husitská CH Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín Nová Paka
ZŠ Husitská D Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín Nová Paka
Novoroláci Základní škola Nová Role, okres Karlovy Vary Nová Role
ZŠ a MŠ Krčín Základní škola a Mateřská škola Krčín Nové Město nad Metují
Komenda boys Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod Nové Město nad Metují
Komenda girls Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod Nové Město nad Metují
ZŠ a MŠ J.A. Komenského Nové Strašecí Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí Nové Strašecí
ZŠ Novosedlice Základní škola Novosedlice, okres Teplice Novosedlice
ZŠnáměstí Míru Základní škola Nový Bor, náměstí Míru 128, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Nový Bor
ogaři Základní škola Nový Hrozenkov, okres Vsetín Nový Hrozenkov
Základní škola Nový Knín Základní škola a Mateřská škola Nový Knín Nový Knín
ZŠ NUČICE Základní škola a Mateřská škola Nučice, okres Praha - západ Nučice
ZŠ NÝDEK Základní škola a mateřská škola Nýdek, příspěvková organizace Nýdek
GEPARDI Základní škola Budiměřice, okres Nymburk Nymburk
Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská škola Nýrsko, Komenského ul. 250, příspěvková organizace Nýrsko
Pohořáci Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace Odry
Pohořačky Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace Odry
Botafogo Základní škola Odry, Komenského 6, příspěvková organizace Odry
Základní škola Okříšky Základní škola Okříšky Okříšky
Sovy Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Olbramovice
Oldřišovské sovičky Základní škola Oldřišov, okres Opava, příspěvková organizace Oldřišov
ZŠ Heyrovského kluci Základní škola Olomouc, Heyrovského 33, příspěvková organizace Olomouc
ZŠ Heyrovského holky Základní škola Olomouc, Heyrovského 33, příspěvková organizace Olomouc
woršilky Základní škola sv. Voršily v Olomouci Olomouc
woršilky Základní škola sv. Voršily v Olomouci Olomouc
Chlupáči Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a Mateřská škola Olomouc, Rožňavská 21, příspěvková organizace Olomouc
Hvězdy Základní škola Olomouc, Heyrovského 33, příspěvková organizace Olomouc
Draci Základní škola Bohutín, okres Šumperk, příspěvková organizace Olšany
Olšanští lvi Základní škola a mateřská škola Olšany, okres Šumperk, příspěvková organizace Olšany
ZŠ Ondřejov Základní škola a mateřská škola bratří Fričů Ondřejov Ondřejov
Wasabi team Základní škola Opava-Kylešovice Opava
ZŠ Opava-Komárov Základní škola a Mateřská škola Opava-Komárov - příspěvková organizace Opava
Chili team Základní škola Opava-Kylešovice Opava
Draci Základní škola a Mateřská škola Opava, Šrámkova 4 - příspěvková organizace Opava
ZŠ VRCHNÍ Základní škola Opava, Vrchní 19 - příspěvková organizace Opava
Dračice Základní škola a Mateřská škola Opava, Šrámkova 4 - příspěvková organizace Opava
Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Další

Celkem týmů: 769

Za podporyZa podpory

Playblue Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2014/turnaj/maps/districts/?page=2&page=9