Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Tygřice Cheb 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16 Cheb
2.ZŠ Cheb 2. základní škola Cheb, Májová 14 Cheb
Draci 1. základní škola Cheb, Americká 36 Cheb
tvj Chlumčany Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih Chlumčany
Chlumčanské dračice Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih Chlumčany
ZŠ Chlumec nad Cidlinou Základní škola, Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Králové Chlumec nad Cidlinou
ZŠ Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, Choceň Choceň
Sovičky Chodová Planá Základní škola a mateřská škola Chodová Planá, okres Tachov, příspěvková organizace Chodová Planá
Školní girl Základní škola Chomutov, Školní 1480 Chomutov
Seventeam.cv Základní škola Chomutov, Hornická 4387 Chomutov
Školní boy Základní škola Chomutov, Školní 1480 Chomutov
Choryňáci Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace Choryně
Smetaňáci Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod Chotěboř
Butuláci Základní škola Chotěboř, Buttulova 74, okres Havlíčkův Brod Chotěboř
Chotěšov Boys Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace Chotěšov
Chotěšov Girls Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace Chotěšov
Draci Chotoviny Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor Chotoviny
Dračice Chotoviny Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor Chotoviny
Čipsáci Základní škola a Mateřská škola Choustník, okres Tábor Choustník
ZŠ Chrast Základní škola, Chrast, okres Chrudim Chrast
Chrastavští lvi Základní škola Chrastava, náměstí 1. máje 228, okres Liberec - příspěvková organizace Chrastava
CHVALŠINY Základní škola a Mateřská škola Chvalšiny Chvalšiny
ZŠ Chyšky Základní škola Chyšky Chyšky
DRACI ČIMELICE Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek Čimelice
ZŠ Dambořice - Htým Základní škola Dambořice, okres Hodonín Dambořice
ZŠ Dambořice - Dtým Základní škola Dambořice, okres Hodonín Dambořice
zš želenice Základní škola a Mateřská škola Děčín VI, Školní 1544/5, příspěvková organizace Děčín
Vlci Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace Děčín
ZŠ Kamenická Základní škola Děčín II, Kamenická 1145, příspěvková organizace Děčín
Komenčák Základní škola Děčín I, Komenského náměstí 622/3, příspěvková organizace Děčín
Medvědi Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace Děčín
Dešteňáci Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách Deštné v Orlických horách
Ranařky Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace Diváky
Potměnoši Základní škola a mateřská škola Nošovice, příspěvková organizace Dobrá
Draci Dobřany Základní škola Dobřany, okres Plzeň-jih Dobřany
Doberáci Základní škola, Dobré, okres Rychnov nad Kněžnou Dobré
Doberačky Základní škola, Dobré, okres Rychnov nad Kněžnou Dobré
1.ZŠ Dobříš Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram Dobříš
Kluci z Dobřan Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Bodlinky Dobruška Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Holky z Dobřan Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Základní škola Dobruška, Pulická Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Bodlinka Dobruška Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Florbal Dolany Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizace Dolany
Ďáblové z Bělé Základní škola a Mateřská škola Dolní Bělá, příspěvková organizace Dolní Bělá
Skalníci Základní škola Dolní Beřkovice, okres Mělník Dolní Beřkovice
Pjeruni Domaslavice Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Dolní Domaslavice
Bílí tygři Základní škola Dolní Lhota, okres Zlín, příspěvková organizace Dolní Lhota
Černé tygřice Základní škola Dolní Lhota, okres Zlín, příspěvková organizace Dolní Lhota
Ředičáci Základní škola Dolní Ředice, okres Pardubice Dolní Ředice
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 769

Za podporyZa podpory

Playblue Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2014/turnaj/maps/districts/?page=3