Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Gajdošova Základní škola, Brno, Gajdošova 3 Brno
ZŠ LABSKÁ Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizace Brno
Zlatí tygři Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace Brno
Medlaňáci Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace Brno
ZŠ Janouškova Základní škola Brno, Janouškova 2 Brno
Bojovníci Úvoz Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace Brno
Křenka boys Základní škola a mateřská škola Brno, Křenová 21, příspěvková organizace Brno
Kamínky Boys Základní škola, Brno, Kamínky 5 Brno
ZŠ Elišky Přemyslovny Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace Brno
Kamínky Základní škola, Brno, Kamínky 5 Brno
ZŠ Jana Babáka Základní škola Brno, Jana Babáka 1 Brno
Masarboys Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace Brno
Svážňáci Základní škola Brno, Svážná 9 Brno
ZŠ Vedlejší Základní škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace Brno
CMcZŠ Lerchova Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno Brno
Waldorfští Tygři Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace Brno
ZŠ Laštůvkova Základní škola Brno, Laštůvkova 77 Brno
ZŠ Otevřená, Brno Základní škola Brno, Křivánkovo nám. 11 Brno
Borci z Brodku Základní škola Brodek u Přerova, okres Přerov Brodek u Přerova
Draci Masarykova základní škola, Broumov, Komenského 312, okres Náchod Broumov
Mariňáci Základní škola a Mateřská škola Brozany nad Ohří, okres Litoměřice Brozany nad Ohří
Jednička Základní škola Bruntál, Jesenická 10 Bruntál
FlorbalTýmOkružní Základní škola Bruntál, Okružní 38, příspěvková organizace Bruntál
Kluci z Cihelni Základní škola Bruntál, Cihelní 6 Bruntál
Dravci Základní škola Petrin Bruntál, Školní 2 Bruntál
Dráčci Budyně Základní škola Budyně nad Ohří, okres Litoměřice, příspěvková organizace Budyně nad Ohří
Bystřany Základní škola Bystřany, okres Teplice, příspěvková organizace Bystřany
FK Bystřice Základní škola Bystřice Bystřice
Horňáci Základní škola Bystřice n. P., Nádražní 615 Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Sadová Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora Čáslav
ZŠ Cehnice Základní škola a Mateřská škola Cehnice, okres Strakonice Cehnice
Draci - ZŠ Čerčany Základní škola Čerčany, okres Benešov Čerčany
ZŠ Černá Hora Základní škola Černá Hora Černá Hora
ZŠ a MŠ Čěrnčice Základní škola a Mateřská škola Černčice, okres Louny Černčice
ZŠ Černilov Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov Černilov
ZŠ Slovanka Česká Lípa Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace Česká Lípa
FBC ZS Partyzánská Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace Česká Lípa
ZŠ Jižní Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, příspěvková organizace Česká Lípa
Tyršovka Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace Česká Lípa
Medvědice ze Severu Základní škola, Česká Lípa, Školní 2520, příspěvková organizace Česká Lípa
Medvědi ze Severu Základní škola, Česká Lípa, Školní 2520, příspěvková organizace Česká Lípa
Nádražka Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice Česká Třebová
Červenka Základní škola Česká Třebová, Habrmanova ulice Česká Třebová
ZŠ Česká Ves Základní škola Česká Ves, okres Jeseník Česká Ves
Bezdreváci Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice České Budějovice
ZŠ Nerudova- Bobři Základní škola a Mateřská škola, Nerudova 9, České Budějovice České Budějovice
ZŠ Pohůrecká Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice České Budějovice
Meříčáci Základní škola, České Meziříčí, okres Rychnov nad Kněžnou České Meziříčí
PSP Czeski Cieszyn Základní škola s polským jazykem vyučovacím a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Český Těšín Havlíčkova 13 okres Karviná Český Těšín
Tygři Cheb 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16 Cheb
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 769

Za podporyZa podpory

Playblue Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2014/turnaj/maps/districts/?page=3&page=2