Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Loučeň Základní škola a mateřská škola Loučeň Loučeň
Loučná Základní škola Loučná nad Desnou, okres Šumperk Loučná nad Desnou
Loučná 1 Základní škola Loučná nad Desnou, okres Šumperk Loučná nad Desnou
ZŠ Louny, Přemyslovců 2209 Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace Louny
3.ZŠ Louny Základní škola Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace Louny
Huroni Základní škola Louny, Školní 2426, příspěvková organizace Louny
ZŠ Prokopa Holého Louny Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace Louny
Sebranice Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná Lubná
FC Luby Základní škola Luby, okres Cheb Luby
ZŠ Ludgeřovice Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice, příspěvková organizace Ludgeřovice
ZŠ Pozlovice Základní škola Pozlovice, okres Zlín, příspěvková organizace Luhačovice
Lutín Základní škola a Mateřská škola Lutín příspěvková organizace Lutín
Tornádo Lutín Základní škola a Mateřská škola Lutín příspěvková organizace Lutín
ZŠ Malá Morávka Základní škola Malá Morávka, okres Bruntál, příspěvková organizace Malá Morávka
ZŠ a MŠ Malonty Základní škola a Mateřská škola Malonty Malonty
ZŠ a MŠ Malonty Základní škola a Mateřská škola Malonty Malonty
ALL STARS Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace Mariánské Lázně
Red wings Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace Mariánské Lázně
ZŠ JIH MARIÁNSKÉ LÁZNĚ Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace Mariánské Lázně
Holky Základní škola Mělník, Jaroslava Seiferta 148, příspěvková organizace Mělník
Tygříci Základní škola praktická a Základní škola speciální Mělník, příspěvková organizace Mělník
Tygři Měřín Základní škola Měřín Měřín
Pumy Měřín Základní škola Měřín Měřín
FbC Štíři Meziboří Základní škola Meziboří, J. A. Komenského 340 Meziboří
Ranaři Základní škola Mikulov, Valtická 3, okres Břeclav Mikulov
Amazonky Základní škola Mikulov, Valtická 3, okres Břeclav Mikulov
Hrancl Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav Mikulov
Mikulovice boys Základní škola Mikulovice, okres Jeseník Mikulovice
ZŠ Miletín Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín Miletín
Modří sršni 1. základní škola T. G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek Milevsko
ZŠ a MŠ Pod Ralskem, Mimoň Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace Mimoň
ZŠ a MŠ Pod Ralskem, Mimoň Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace Mimoň
Osmička Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Václavkova 1040 Mladá Boleslav
SEDMIČKA Základní škola Mladá Boleslav, Václavkova 1082 Mladá Boleslav
Holky ze sedmičky Základní škola Mladá Boleslav, Václavkova 1082 Mladá Boleslav
Šestka chlapci Základní škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152 Mladá Boleslav
Šestka Základní škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152 Mladá Boleslav
Osmička dívky Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Václavkova 1040 Mladá Boleslav
Vodníci Základní škola Mohelnice, Vodní 27 Mohelnice
Florbal Mokrá Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov Mokrá-Horákov
Chlapáci Základní škola Moravany, okres Pardubice Moravany
Rváči Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy Moravská Třebová
Ještěrky Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy Moravská Třebová
ZŠ Palackého - chlapci Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy Moravská Třebová
ZŠ Palackého - dívky Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy Moravská Třebová
ZŠ TGM MB Základní škola T. G. Masaryka Moravské Budějovice, náměstí Svobody 903, okres Třebíč Moravské Budějovice
Svážky Základní škola, Most, Svážná 2342, příspěvková organizace Most
Orli Mšec Základní škola a Mateřská škola Mšec Mšec
MICHELINI Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Mšené-lázně
ZŠ Mšeno Základní škola Mšeno, příspěvková organizace Mšeno
Předchozí | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Další

Celkem týmů: 769

Za podporyZa podpory

Playblue Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2014/turnaj/maps/districts/?page=3&page=8