Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Bojovníci Základní škola Doloplazy, okres Olomouc, příspěvková organizace Doloplazy
Bojovnice Základní škola Doloplazy, okres Olomouc, příspěvková organizace Doloplazy
Monsignorka Základní škola Domažlice, Msgre. B.Staška 232, příspěvková organizace Domažlice
Doubraváci Základní škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace Doubrava
Drásováci Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, okres Brno-venkov Drásov
Lvice Základní škola Drnovice, okres Vyškov Drnovice
TYGŘI Základní škola Drnovice, okres Vyškov Drnovice
Ninja Dubí Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice Dubí
ZŠ Dubí 2 ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Dubí
ZŠ Dubí 2 ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Dubí
Chobotnice Dubí Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice Dubí
Dubáci Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace Dubicko
Dubeňáci Základní škola a Mateřská škola Dubné Dubné
FK Pešatka Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice Duchcov
Schulzovy sady Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 Dvůr Králové nad Labem
ZŠ STRŽ Základní škola Strž, Dvůr Králové nad Labem, E. Krásnohorské 2919 Dvůr Králové nad Labem
Dymáci Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk Dymokury
Sedmička Základní škola Frýdek-Místek, 1. máje 1700 Frýdek-Místek
Draci Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, El. Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek
Lionit Dvojka Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 Frýdek-Místek
Višňováci Základní škola a mateřská škola Višňová, okres Liberec, příspěvková organizace Frýdlant
ZŠ T.G.M. Frýdlant Základní škola Frýdlant nad Ostravicí náměstí T. G. Masaryka 1260 okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Frýdlant nad Ostravicí
Jeníkováci Základní škola a Mateřská škola Golčův Jeníkov, příspěvková organizace Golčův Jeníkov
Jeníkovačky Základní škola a Mateřská škola Golčův Jeníkov, příspěvková organizace Golčův Jeníkov
Grygovboys Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace Grygov
Grygovgirls Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace Grygov
Ďáblové Základní škola a Mateřská škola Habartice, okres Liberec, příspěvková organizace Habartice u Frýdlantu
ZŠ a MŠ HABRY Základní škola a Mateřská škola Habry Habry
ZŠ Halenkovice Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace Halenkovice
ZŠ Na Nábřeží Havířov Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Nuselská HB Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 Havlíčkův Brod
ZŠ Nuselská HB - D Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 Havlíčkův Brod
Tygři Základní škola Hladké Životice okres Nový Jičín, příspěvková organizace Hladké Životice
ZŠ Smetanova Hlinsko Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403, okres Chrudim Hlinsko
ZŠ Hluboká nad Vltavou Floorball Boys Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice Hluboká nad Vltavou
ZŠ Hluboká nad Vltavou Floorball Girls Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice Hluboká nad Vltavou
ZŠ Hlučín - Hornická Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace Hlučín
ZŠ Hlušice Základní škola a mateřská škola, Hlušice Hlušice
Draci Základní škola a Mateřská škola Hněvotín, příspěvková organizace Hněvotín
Tasandy Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Hodonice
Tasanda Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Hodonice
Očov Hodonín Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace Hodonín
Permoníci Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory, příspěvková organizace Horažďovice
ZŠ Horažďovice Blatenská Základní škola Horažďovice, Blatenská ul. 540, okres Klatovy Horažďovice
Drakouši Základní škola Horažďovice, Komenského ul. 211, okres Klatovy Horažďovice
Dračice Základní škola Horažďovice, Komenského ul. 211, okres Klatovy Horažďovice
ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola Horní Bečva, okres Vsetín Horní Bečva
ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola Horní Bečva, okres Vsetín Horní Bečva
Brádelačky Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim Horní Bradlo
Brádeláci Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim Horní Bradlo
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 769

Za podporyZa podpory

Playblue Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2014/turnaj/maps/districts/?page=4