Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
(J)ELITA Kostomlaty Základní škola Kostomlaty nad Labem, okres Nymburk Kostomlaty nad Labem
Kouřimští Draci Základní škola Miloše Šolleho Kouřim, okres Kolín Kouřim
GAZS Králíky Gymnázium a základní škola Králíky Králíky
ZŠ KRAVSKO Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace Kravsko
Buldoci z Křenovic Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov Křenovice
ZŠ Křižanov Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvková organizace Křižanov
Bílí vlci Základní škola Krucemburk, okres Havlíčkův Brod Krucemburk
Krupští letci Základní škola Krupka, Karla Čapka 270 okres Teplice Krupka
Krupské pumy Základní škola Krupka, Karla Čapka 270 okres Teplice Krupka
Medvědi Základní škola Kunčina, okres Svitavy Kunčina
Medvíďata Základní škola Kunčina, okres Svitavy Kunčina
Kunovice U Pálenice Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Kunovice
ZŠ Kunštát Základní škola a Mateřská škola Kunštát, příspěvková organizace Kunštát
ZŠ Jana Palacha Základní škola Kutná Hora, Jana Palacha 166 Kutná Hora
MASARYČKA Základní škola T. G. Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387 Kutná Hora
Ledečtí apači Základní škola Ledce, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace Ledce
Ledečtí tygři Základní škola Ledeč nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod Ledeč nad Sázavou
AC Sparta Ledeč Základní škola Ledeč nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod Ledeč nad Sázavou
Sršni - Ledeč Základní škola Ledeč nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod Ledeč nad Sázavou
Profesionálové Základní škola a Mateřská škola Libáň, okres Jičín Libáň
Tým Vraťáci ZÁKLADNÍ ŠKOLA, LIBEREC - VRATISLAVICE NAD NISOU, příspěvková organizace Liberec
Bílí Trhači Základní škola, Liberec, U Školy 222/6, příspěvková organizace Liberec
Lužická Liberec Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7, příspěvková organizace Liberec
Dobina Základní škola, Liberec, Dobiášova 851/5, příspěvková organizace Liberec
Barvírna Základní škola, Liberec, Barvířská 38/6, příspěvková organizace Liberec
Delfíni Základní škola, Liberec, ul. 5. května 64/49, příspěvková organizace Liberec
Ještěďáci Základní škola, Liberec, Ještědská 354/88, příspěvková organizace Liberec
Jabloňovka Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Líbeznice Základní škola Líbeznice, okres Praha - východ Líbeznice
ZŠ Libina kluci Základní škola Libina, příspěvková organizace Libina
ZŠ Libina dívky Základní škola Libina, příspěvková organizace Libina
Happy boys ZŠ Libochovice Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice Libochovice
lichnováci Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál, příspěvková organizace Lichnov
Draci z Osecké Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace Lipník nad Bečvou
Tygři Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace Lipůvka
LÍŠNICKÉ TYGŘICE Základní škola a Mateřská škola Líšnice, okres Ústí nad Orlicí Líšnice
OHNIVÍ LIŠÁCI Základní škola a Mateřská škola Líšnice, okres Ústí nad Orlicí Líšnice
Masarykova ZŠ Litoměřice LFP Masarykova základní škola Litoměřice, Svojsíkova 5 Litoměřice
Černá kobra Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32 Litoměřice
Masarykova ZŠ Litoměřice LFP Ž Masarykova základní škola Litoměřice, Svojsíkova 5 Litoměřice
Dračice Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32 Litoměřice
Valáci Základní škola Litoměřice, Na Valech 53 Litoměřice
III. ZŠ Litomyšl Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy Litomyšl
III. ZŠ Litomyšl - dívky Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy Litomyšl
Jazykovka Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov, Podkrušnohorská 1589, okres Most Litvínov
Sportovka Litvínov Sportovní soukromá základní škola, s.r.o. Litvínov
Lochnesky Základní škola a Mateřská škola Lochovice, okres Beroun Lochovice
ZŠ Lomnice Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice Lomnice
ZŠ TGM Lomnice n. P. Základní škola T. G. Masaryka, Lomnice nad Popelkou, okres Semily Lomnice nad Popelkou
ZŠ a MŠ Loučeň Základní škola a mateřská škola Loučeň Loučeň
Předchozí | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další

Celkem týmů: 769

Za podporyZa podpory

Playblue Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2014/turnaj/maps/districts/?page=7