Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Zahraďnáčci Základní škola a mateřská škola, Praha 8, U Školské zahrady 4 Praha 8
Bureška Základní škola, Praha 8, Burešova 14 Praha 8
ZŠ Hovorčovická Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11 Praha 8
Zenklovka Boys Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 Praha 8
Zenklovka Girls Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 Praha 8
ZŠ Mazurská Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a Praha 8
Lyčkovo náměstí Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6 Praha 8
FZŠ Chodovická Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250 Praha 9
ZŠ Dr . Edvarda Beneše Základní škola Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500 Praha 9
ZŠ Hloubětínská Základní škola, Praha 9 - Hloubětín, Hloubětínská 700 Praha 9
Florbal Základní škola Litvínovská 600 Praha 9
Draci Základní škola Spektrum, s.r.o. Praha 9
Univerzum Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o. Praha 9
FBC Balabenka Základní škola Na Balabence Praha 9
Tupolevka Základní škola a Mateřská škola, Tupolevova Praha 9
FLK Praskačka Základní škola a mateřská škola, Praskačka, okres Hradec Králové Praskačka
FLKh Praskačka Základní škola a mateřská škola, Praskačka, okres Hradec Králové Praskačka
Raškáči Základní škola a mateřská škola Raškovice Pražmo
ZŠ Předměřice nad Labem Základní škola a mateřská škola, Předměřice nad Labem, okres Hradec Králové Předměřice nad Labem
Smetánci Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres Pardubice Přelouč
Smetánky Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres Pardubice Přelouč
Svisláci Základní škola Přerov, Svisle 13 Přerov
ŽELATOVSKÉ FLORBALKY Základní škola Přerov, Želatovská 8 Přerov
ZŠ Příbor, Jičínská Základní škola Příbor, Jičínská 486, okres Nový Jičín Příbor
CHLAPÁCI Základní škola, Příbram VIII, Školní 75 Příbram
DIVOŠKY Základní škola, Příbram VIII, Školní 75 Příbram
ZŠ pod Svatou horou Příbram Základní škola pod Svatou Horou, Příbram Příbram
Býci Prosiměřice Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace Prosiměřice
RG a ZŠ města PV Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2 Prostějov
Palacká 1 Základní škola a mateřská škola Prostějov, Palackého tř. 14 Prostějov
Platan Protivín Základní škola Protivín, se sídlem 398 11 Protivín, Komenského 238 Protivín
Platanky Základní škola Protivín, se sídlem 398 11 Protivín, Komenského 238 Protivín
Šikulky Základní škola a mateřská škola Ptení Ptení
ZŠ Radomyšl Základní škola Radomyšl, okres Strakonice Radomyšl
ZŠ a MŠ Údolí Desné Základní škola a Mateřská škola Údolí Desné Rapotín
KAMEŇÁCI Základní škola a mateřská škola Kamenná, okres Šumperk, příspěvková organizace Rohle
Medvědi Rokytnice Základní škola Rokytnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou Rokytnice v Orlických horách
ZŠ Rovensko pod Troskami Základní škola Rovensko pod Troskami Rovensko pod Troskami
ZŠ Rovensko pod Troskami Základní škola Rovensko pod Troskami Rovensko pod Troskami
Podskalka Základní škola Pod Skalkou, Rožnov p. R., příspěvková organizace Rožnov pod Radhoštěm
Draci Základní škola Koryčanské Paseky, Rožnov p. R., příspěvková organizace Rožnov pod Radhoštěm
ZŠ Ruda Základní škola Ruda nad Moravou, okres Šumperk Ruda nad Moravou
ZŠ Rudná - hoši Základní škola Rudná, okres Praha - západ Rudná
ZŠ Rudná - dívky Základní škola Rudná, okres Praha - západ Rudná
Javorníčci Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou
SVATOUŠCI Základní škola a mateřská škola Rynárec, okres Pelhřimov Rynárec
Šaraťáci Základní škola a mateřská škola, Šaratice, okres Vyškov Šaratice
Sečáci Základní škola, Seč, okres Chrudim Seč
1.ZŠ Sedlčany 1.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram Sedlčany
Propojka 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67, okres Příbram Sedlčany
Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další

Celkem týmů: 769

Za podporyZa podpory

Playblue Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2014/turnaj/maps/districts/?page=8&page=12