Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
FK Sedlice Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Sedlice, okres Strakonice Sedlice
ZŠ Semice Základní škola Semice, okres Nymburk Semice
Bojovníci Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra, Semily, Jizerská 564 Semily
Špejcharáci Základní škola Ivana Olbrachta, Semily, Nad Špejcharem 574 Semily
Loukov Krakonošova základní škola a mateřská škola Loukov, okres Semily Semily
ZŠ Senohraby Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Praha - východ Senohraby
ZŠ Šitbořice Základní škola Šitbořice, okres Břeclav, příspěvková organizace Šitbořice
ZŠ Smetanova Skuteč Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim Skuteč
Skoty tým dívky Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim Skuteč
Skoty tým chlapci Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim Skuteč
Koťata Základní škola Slatiňany, okres Chrudim Slatiňany
Koťata Základní škola Slatiňany, okres Chrudim Slatiňany
ZŠ Komenského Slavkov Základní škola Slavkov u Brna, Komenského náměstí 495, okres Vyškov Slavkov u Brna
ZŠ Komenského Slavkov Základní škola Slavkov u Brna, Komenského náměstí 495, okres Vyškov Slavkov u Brna
zuřiví lvi Základní škola Slavonice, okres Jindřichův Hradec Slavonice
ZŠ Slušovice Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Slušovice
ZŠ Slušovice Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Slušovice
ZŠ Smiřice Základní škola, Smiřice, okres Hradec Králové Smiřice
ZŠ Smržovka - dívky Základní škola Smržovka, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizace Smržovka
ZŠ Smržovka - chlapci Základní škola Smržovka, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizace Smržovka
Sobíčci Základní škola Soběslav, Komenského 20 Soběslav
Komety Základní škola Soběslav, Komenského 20 Soběslav
SOBÍČÁCI Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50 Soběslav
SOBÍČATA Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50 Soběslav
Fráňové Základní škola, Sobotka, okres Jičín Sobotka
ZŠ a MŠ Spálov Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace Spálov
ZŠ Špindlerův Mlýn Základní škola a mateřská škola Špindlerův Mlýn Špindlerův Mlýn
ZŠ Staňkov Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace Staňkov
ZŠ Staňkov Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace Staňkov
Staré Sedliště Základní škola a Mateřská škola Staré Sedliště, příspěvková organizace Staré Sedliště
Staré Sedliště Základní škola a Mateřská škola Staré Sedliště, příspěvková organizace Staré Sedliště
ZŠ Štěchovice Základní škola Štěchovice, okres Praha - západ Štěchovice
Vlčáci Základní škola a Mateřská škola Štěkeň, okres Strakonice Štěkeň
Vlčice Základní škola a Mateřská škola Štěkeň, okres Strakonice Štěkeň
ZŠ Štěpánkovice Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice, příspěvková organizace Štěpánkovice
ZŠ TGM Štětí Základní škola T. G. Masaryka Štětí, 9. května 444, okres Litoměřice Štětí
ZŠ TGM Štětí Základní škola T. G. Masaryka Štětí, 9. května 444, okres Litoměřice Štětí
Písařov Základní škola a Mateřská škola Písařov, okres Šumperk, příspěvková organizace Štíty
ZŠ STONAVA Základní škola a Mateřská škola Stonava Stonava
Tygři ZŠ FLČ Strakonice Základní škola F. L. Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 Strakonice
Povážská Základní škola Povážská Strakonice, Povážská 263 Strakonice
FC Dukelská Strakonice Základní škola Strakonice, Dukelská 166 Strakonice
PODĚBRADKA STRAKONICE Základní škola Strakonice, ul.Jiřího z Poděbrad 882 Strakonice
Štramberk Základní škola a Mateřská škola Štramberk Štramberk
Štramberk Základní škola a Mateřská škola Štramberk Štramberk
Komety Základní škola Strančice, okres Praha - východ Strančice
Strážáčci Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková organizace Stráž nad Nisou
Strážovské mašiny Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace Strážov
Stražovské stroje Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace Strážov
SK Studenec Základní škola a Mateřská škola, Studenec, okres Semily Studenec
Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další

Celkem týmů: 769

Za podporyZa podpory

Playblue Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2014/turnaj/maps/districts/?page=8&page=13