Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Draci Horní Čermná Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí Horní Čermná
ZŠ Horní Jelení Základní škola Horní Jelení, okres Pardubice Horní Jelení
ZŠ Horní Jiřetín Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín Horní Jiřetín
Pekelné ryby Základní škola a Mateřská škola Horní Moštěnice, příspěvková organizace Horní Moštěnice
Draci Základní škola Horní Němčí, okres Uherské Hradiště Horní Němčí
Komety Základní škola Horní Němčí, okres Uherské Hradiště Horní Němčí
Lvíčata Základní škola a mateřská škola Blížejov, příspěvková organizace Horšovský Týn
ZŠ Horšovský Týn Základní škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace Horšovský Týn
7 koček Základní škola a mateřská škola Blížejov, příspěvková organizace Horšovský Týn
ZŠ Hošťálková Základní škola Hošťálková, okres Vsetín Hošťálková
Šanovští tygři Základní škola a Mateřská škola, Šanov, okres Znojmo, příspěvková organizace Hrabětice
Florbalisti z Horákovky Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258 Hradec Králové
Mandyska Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 Hradec Králové
Bezručka Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468 Hradec Králové
Kuklenští štíři Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 198 Hradec Králové
ZŠ a MŠ Štefcova. Hradec Králové Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefcova 1092 Hradec Králové
ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec Králové Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140 Hradec Králové
Jana Pavla II. Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína a Základní škola a mateřská škola Jana Pavla II. Hradec Králové Hradec Králové
Královští lvi Štefánikova Základní škola, Hradec Králové, Štefánikova 566 Hradec Králové
Severáci Základní škola SEVER, Hradec Králové, Lužická 1208 Hradec Králové
Pemáci Hradec Základní škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace Hradec nad Moravicí
Lišáci Lidická Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
Lišky Lidická Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
Šromoťáci Základní škola Hranice, Šromotovo, příspěvková organizace Hranice
Šromoťačky Základní škola Hranice, Šromotovo, příspěvková organizace Hranice
Drahotuše Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace Hranice
Drahotuše Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace Hranice
STRUHADLA Základní škola Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace Hranice
ZŠ 1.máje Hranice chlapci Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Hranice
ZŠ 1.máje Hranice děvčata Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Hranice
Hroši Základní škola Hrotovice Hrotovice
Jasněnky Základní škola Hrotovice Hrotovice
ZŠ a MŠ Hroznová Lhota Základní škola a mateřská škola Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace Hroznová Lhota
Penguins Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace Hrušovany nad Jevišovkou
ZŠ Hálkova - chlapci Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov Humpolec
ZŠ Hálkova - dívky Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov Humpolec
Podhrad Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov Humpolec
Hradská Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov Humpolec
Tygříci Základní škola a mateřská škola Hvozd, příspěvková organizace Hvozd u Prostějova
Jablo hoši Základní škola Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí
Jablo holky Základní škola Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí
Janov Základní škola a Mateřská škola Janov nad Nisou, příspěvková organizace Janov nad Nisou
Janovice Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy Janovice nad Úhlavou
Janovice-d Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy Janovice nad Úhlavou
CEJPÍNCI Základní škola Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou, Komenského nám. 120 okres Třebíč Jaroměřice nad Rokytnou
Divočáci Bělá Základní škola a Mateřská škola Bělá pod Pradědem, příspěvková organizace Jeseník
ZŠ a MŠ Jevišovice- Čertíci Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo Jevišovice
Březinky Základní škola Otokara Březiny, Jihlava, Demlova 34 Jihlava
Tygři Kollárka Základní škola Jihlava, Kollárova 30 Jihlava
Rošárna Základní škola Jihlava, E. Rošického 2 Jihlava
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 769

Za podporyZa podpory

Playblue Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2014/turnaj/maps/districts/?page=8&page=5