Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Tygři Kollárka Základní škola Jihlava, Kollárova 30 Jihlava
Delfíni Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160 Jindřichův Hradec
4.zš Jirkov Základní škola Jirkov, Krušnohorská 1675, okres Chomutov Jirkov
Podlesáci Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov Kadaň
Black stars Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov Kamenice nad Lipou
ZŠ Kamenický Šenov Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov, nám. Míru 616, příspěvková organizace Kamenický Šenov
Žehrováci Základní škola Kamenné Žehrovice, okres Kladno Kamenné Žehrovice
Žehrovačky Základní škola Kamenné Žehrovice, okres Kladno Kamenné Žehrovice
Kameňáci Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd Kamenný Újezd
Kameňačky Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd Kamenný Újezd
Kamýčáci Základní škola Kamýk nad Vltavou, okres Příbram Kamýk nad Vltavou
ZŠ Kaplice, Fantova 446 Základní škola Kaplice, Fantova 446 Kaplice
ZŠ Školní Základní škola Kaplice, Školní 226, okres Český Krumlov Kaplice
ZŠ Konečná Karlovy Vary Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace Karlovy Vary
ZŠ a MŠ Karolinka Základní škola Karolinka, okres Vsetín Karolinka
Kašavjáci Základní škola a Mateřská škola Kašava, okres Zlín, příspěvková organizace Kašava
ZŠ Katovice Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice Katovice
Dvanáctka Kladno Základní škola Kladno, Brjanská 3078 Kladno
Žraloci ze čtrnáctky Základní škola a Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447 Kladno
Nosorožci Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633 Kladno
Hormeni Základní škola a Mateřská škola Kladno, Velvarská 1206 Kladno
Sedmička Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115 Kladno
Klášteráci Masarykova základní škola, Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí Klášterec nad Orlicí
Klášteračky Masarykova základní škola, Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí Klášterec nad Orlicí
Masarykova ZŠ Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 Klatovy
Plánická Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 Klatovy
Plánická-dívky Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 Klatovy
Hoši Čapkovka KT Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126 Klatovy
Tolsťák Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Klatovy
Dívky Čapkovka Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126 Klatovy
Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace Klenčí pod Čerchovem
ZŠ Kněžice Základní škola a mateřská škola Kněžice Kněžice
Kozlové Základní škola Kolín III., Lipanská 420 Kolín
Sedmička Kolín Základní škola Kolín III., Masarykova 412 Kolín
Kmochova Dvojka Základní škola Kolín II., Kmochova 943 Kolín
turbokočky Základní škola a mateřská škola Velhartice Kolinec
Blesky Základní škola a mateřská škola Velhartice Kolinec
Emílci Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín Kopřivnice
Emilky Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín Kopřivnice
Lubiňáčci Základní škola Kopřivnice - Lubina okres Nový Jičín, příspěvková organizace Kopřivnice
Alšovačky Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín Kopřivnice
Alšováci Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín Kopřivnice
Sedmnáctka Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225 okres Nový Jičín Kopřivnice
Základní škola Mniší Základní škola Kopřivnice - Mniší okres Nový Jičín, příspěvková organizace Kopřivnice
Sedmnáctka Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225 okres Nový Jičín Kopřivnice
Mniší Základní škola Kopřivnice - Mniší okres Nový Jičín, příspěvková organizace Kopřivnice
Kosmonosáci Základní škola Kosmonosy, Podzámecká 1, okres Mladá Boleslav Kosmonosy
Košťálováci Základní škola Košťálov, okres Semily Košťálov
Draci Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí Kostelec nad Orlicí
Draci Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí Kostelec nad Orlicí
Předchozí | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další

Celkem týmů: 769

Za podporyZa podpory

Playblue Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2014/turnaj/maps/districts/?page=8&page=6