Žáci 1. stupně ZŠ budou opět bojovat o titul nejlepší florbalové školy v republice. Tentokrát v Think Blue. Cupu.

Stejně jako vloni, i letos si budou malí školáci užívat svoji velkou florbalovou soutěž – Think Blue. Cup. ve florbale. V návaznosti na loňský úspěšný Školský pohár České pojišťovny připravila letos Česká florbalová unie další sportovní projekt, ještě ambicióznější než ten předchozí. Školy napříč celou republikou budou od října opět soupeřit o prestižní titul nejlepšího školního florbalového týmu v kategorii dívek i chlapců.

V loňském školním roce opanovaly soutěž v chlapecké kategorii Základní škola Pod Vinohrady Uherský Brod a v dívčí opět 6. ZŠ z Mladé Boleslavi.  Letos to však budou mít s obhajobou celkového triumfu ještě těžší, protože opět očekáváme nárůst počtu týmů, kdy by se jejich počet mohl přehoupnout přes hranici 1.000 školských týmů!

Generálním partnerem pro letošní rok se stala silná nadnárodní společnost Volkswagen. Očekávané pokoření magické hranice 1000 přihlášených družstev nás zavazuje, aby byl nový ročník této soutěže ještě lepší. Volkswagen, světově známá společnost s dlouholetou a bohatou tradicí, je tím pravým partnerem, který pozvedne tuto soutěž ještě výše. Díky tomu, že se zapojila do tohoto dětského projektu, který je svým rozsahem a věkovou kategorií v Česku výjimečný, mohou se školáci těšit na ještě kvalitnější a úžasnější soutěž. Podporu nového partnera chceme plně využít, aby letošní ročník přinesl všem dětem ještě intenzivnější zážitky.

Formát soutěže i věková skupina, tedy zaměření na chlapce i dívky na prvním stupni základních škol, zůstává stejný. Podmínkou pro zařazení školního týmu do soutěže je vyplnění on-line přihlášky umístěné na právě dokončovaných internetových stránkách soutěže, jiný způsob přihlášení není možný. Školy se budou moci začít hlásit od 15. září 2014, uzávěrka přihlášek je stanovena na 6. října 2014. Každá škola následně obdrží do 10. října 2014 e-mailem potvrzení o zařazení do soutěže.

Vyvrcholením celého projektu, který bude mít v průběhu školního roku opět čtyři hrací fáze, bude dubnový Finálový turnaj pořádaný v Praze. V něm se utká šest nejlepších týmů z obou kategorií. A právě finalisté se mohou těšit na výjimečný zážitek. Všichni účastníci Finálového turnaje se totiž jako diváci zdarma zúčastní florbalového Superfinále 2015, což je finálové vyvrcholení mužské AutoCont extraligy a Extraligy žen konané v moderní O2 areně.

Zeptejte se doma vašich ratolestí, zda se jejich škola přihlásí do Školského poháru Think Blue. Cupu. ve florbale. Budeme se těšit na setkání přímo na hřišti!

» Zobrazit všechny aktuality.

Za podporyZa podpory

Playblue Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2014/zaci-1-stupne-zs-budou-opet-bojovat-o-titul-nejlepsi-florbalove-skoly-v-republice-tentokrat-v-think-blue-cupu/