Hotovo má i Praha okořeněná středními Čechami

Trošku zvláštní model zvolili pořadatelé Think Blue. Cup. v Praze. Krom ryze pražských týmů se zde utkali i zástupci některých středočeských regionů. Výsledkem tak byl mix Prahy, Benešova a celého okresu Praha – východ. My se nyní podívejme, který z týmů z metropole i mimo ni si vybojoval právo startu v dalším kole.

11. 11. – okres Praha východ, Benešov

Tradiční hala Děkanka na Praze 4 se stala dějištěm hned několikra pražských kol. Domovský stánek Bohemians přivítal i tohle rozšířené kolo. Do blízkosti České televize se sjely celkem čtyři týmy. Postup vybojovala Základní škola Zeleneč z pražskécho východní okresu. Na druhém místě skončili mladíci z benešovské ZŠ Jiráskova. Třetí skončila Dukla a na čtvrtém místě se umístily Líbeznice.

23. 11. MČ Praha 1, 2

Jako by se proti sobě postavily dva základní stavení kameny města nad Vltavou. Staré Město proti Novému Městu. Praha 1 proti Praze 2. Jenže očekávaný nápor týmů se nekonal. Přihlásily se pouze tři celky. Výhru si zajistil Florbal z Uhlí aneb ZŠ Brána jazyků z Uhelného trhu. Druhá skončila Truhla čili ZŠ Gutha-Jarkovského. Třetí místo patří ZŠ Smetanka.

1.12. – MČ Praha 9, 10

Zato „devítka“ s „desítkou“ pojaly účast zodpovědně. Na Děkanku se sjelo parádních 12 týmů! Hrálo se tak hned o tři postupová místa v dalším kole. Stejná bilance 3-0-0 garantovala postup ZŠ Slovenská a Tupolevce alias ZŠ Tupolevova. Třetí postupovou příčku vybojovali kluci z Balabenky. A kdo se dál přijel bavit florbalem a užívat si dopoledne s tímhle krásným sportem? Strašničtí draci, Univerzum, Litvínovská 600, Gutovka, London Owls, ZŠ Dr. E. Beneše, Hloubětínská, ELIJÁŠ kluci a Tolerance.

3. 12. – MČ Praha 5, 6, 7, 8

I týmy z městských částí 5-8 se chopily šance a přijely v hojném počtu. Rovněž 12 týmů a tentokrát pouze dvě postupová místa. Recept na jejich získání zněl jasně – třikrát vyhrát. To se podařilo pouze Burešce neboli ZŠ Burešova a Mazurákům čili ZŠ Mazurská. O výbornou účast se zasloužily i další týmy, a to sice Zenklovka Boys, FZŠ Mezi Školami, ZŠ Pod Marjánkou, Zahradňáčci, Trávníčkova, Red Hill Boys, Lyčkárna, FZŠ Drtinova, ZŠ Hovorčovická a Pod Radnicí.

16. 12. – MČ Praha 4

Paradoxem všech paradoxů budiž fakt, že všechna ostatní kola se hrála na Praze 4 na hale Děkanka. A právě Praha 4 pořádala svůj turnaj jinde, konkrétně v Kunraticích, kde mj. válčí prvoligový Start 98. Krásná jihopražská hala přivítala 11 týmů. Postup si vybojovali jediní neporažení Jitřňáci neboli ZŠ s rozšířenou výukou jazyků z Filosofské ulice. Dále také Rytíři z Kunratic a Býci, tj. ZŠ Ke Kateřinkám. Svou účastí se o parádní atmosféru a úroveň postarali: Prague British school, FZŠ Chodovická, Kavčí hory chlapci A, ZŠ Campanus, Plamínci, Doláci, Klíček a Lišáci.

» Zobrazit všechny aktuality.

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/hotovo-ma-i-praha-okorenena-strednimi-cechami/