Středočeská okresní kola s bohatou účastí

Kraj z okolí Prahy, chcete-li Středočeský kraj je vyhlášený svou hustotou obyvatel. Rozmanitý region, v němž krom několika průmyslových oblastí najdete i krásná místa jako stvořená k odpočinku, hostil hned šest okresních kol. Kdo se dostal do další fáze a turnaje a pro koho naopak letošní Think Blue. Cup. skončil?

12. 11. – okres Mělník

Do ISŠT v Mělníce, vinařské to oblasti, se sjelo celkem pět týmů, které bojovaly o jednu postupovou příčku. Vybojovala ji ZŠ Velký Borek, čili kluci z obce ležící nedaleko Mělníka. Třikrát vyhráli, jednou remizovali a po zásluze tak postupují. Jedna prohra stála postup druhou Školu Libiš, která tak zůstala před krajskými branami. Totéž platí pro ZŠ 28. října Neratovice, Újezďáky i ZŠ Mšeno.

13. 11. – okres Příbram

Hornický region pořádal své okresní kolo v Dobříši, malebém to městečku na Příbramsku. Z Dobříše se do turnaje přihlásily celkem dva celky. Pořadatelská 2. ZŠ obsadila první nepostupovou, v konečném účtování třetí pozici. To 1. ZŠ potvrdila číslo ve svém názvu a celou akci opanovala. Spolu s ní se dál podívá i Propojka neboli 2. ZŠ ze Sedlčan. Do turnaje se zapojila i 1. ZŠ Sedlčany, FbC Nečín, Příbramští draci a Pirani.

20. 11. – okresy Praha-západ, Beroun

V Rudné se představilo celkem šest mužstev. První místo obsadila hostitelská ZŠ Rudná hoši. Ta také jako jediná postupuje do další fáze. Výborně si vedla i ZŠ Kosoř či ZŠ Beroun – Závodí, pro ně však turnaj končí kvůli přísnému limitu jednoho postupujícího týmu. Zahrát si přijela i Wagnerka Beroun, ZŠ Úhonice a ZŠ Psáry.

8. 12. – okresy Kutná Hora, Kolín

Kutná Hora, město zapsané v seznamu památek UNESCO, rovněž také okresní sídlo uspořádala turnaj pro regiony Kutná Hora a Kolín. Do nádherného hornického města dorazilo sedm celků, jež se praly o jedno jediné místo v krajské eliminaci. První a zároveň postupové místo obsadili Kozlové alias ZŠ Kolín III. ZŠ Jana Palacha z Kutné Hory si zahrála dokonce o jeden zápas navíc, právě těsné prohra s Kozly ji však o postup připravila. Florbalem se bavili i Sadováci, Kluci, MZŠ Velký Osek, Sedmička či Kmochova dvojka.

11. 12. – okres Kladno, Rakovník

Kladno, region hokejové modly Jaromíra Jágra, přivítalo šest týmů z Kladenska a Rakovnicka, které se přijely utkat o dvě postupová místa v krajském kole středních Čech. První místo vybojovala kladenská Sedmička neboli ZŠ Kladno, Vodárenská. Rovněž druhé postupové místo zůstalo v průmyslovém městě. Urvali jej pro sebe Vlci z 8. ZŠ Kladno. Na třetím místě se umístila ZŠ Tuchlovice, čtvrtá skončila škola z Nového Strašecí. Pátí byli Hormeni a šestou příčku obsadili Zubři ze ZŠ Bratronice.

15. 12. – okres Kolín

Samostatné kolínské kolo uzavřelo středočeské okresy. Do sportovní haly v Pečkách přijely čtyři týmy, jejichž cílem bylo vybojovat vysněný postup do kraje. To se podařilo domácím. Pečečtí draci zásluhou tří výher opanovali úvodní fázi Think blue cupu a mohou se těšit na další pokračování. Velimáci jednou prohráli a turnaj pro ně končí, stejně jako pro Kouřimské draky a Broďáky.

» Zobrazit všechny aktuality.

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/stredoceska-okresni-kola-s-bohatou-ucasti/