Generální partner soutěže Volkswagen – Think Blue.

Automobilová polečnost Volkswagen vstupuje letos do celorepublikové florbalové soutěže pro žáky 1. stupně základních škol. Stejně jako vloni, i letos si budou malí školáci užívat svoji velkou florbalovou soutěž, tentokrát pod novým názvem, který v sobě skrývá projekt generálního partnera projektu – Think Blue. Cup. V návaznosti na úspěšné soutěže z let minulých připravil Český florbal další další ročník florbalové soutěže, který by měl mít ještě větší rozsah než ten předchozí. Školy napříč celou republikou budou od října do dubna soupeřit o prestižní titul nejlepšího školního florbalového týmu v kategorii dívek i chlapců. Zatímco v loňském školním roce se soutěže zúčastnilo téměř osm set týmů, letos bude o celkový triumf bojovat ještě více základních škol. Očekává se až 1000 školských týmů!

Letos do tohoto ambiciózního projektu opět vstupuje velice silný generální partner – společnost Volkswagen, celosvětově známá německá automobilka. Volkswagen je členem skupiny Volkswagen Group a v listopadu 2009 se stala největším světovým automobilovým koncernem. Její název v překladu znamená „lidový vůz“. Společnost založené v roce 1937 je v současnosti jednou z mála značek, které se zatím ve větší míře vyhýbá celosvětová automobilová recese.

V rámci své kampaně “Play Blue” se pak tato společnost rozhodla zapojit do dětského florbalového projektu pořádaného Českým florbalem, který je svým rozsahem a věkovou kategorií v Česku poměrně výjimečný. Školáci se tak mohou těšit na ještě kvalitnější soutěž okořeněnou velkým množstvím cen i soutěží. Podporu nového partnera chceme plně využít již od úvodních Okresních kol tak, aby letošní ročník přinesl všem dětem ještě intenzivnější zážitky.

Vyvrcholením celého projektu, který bude mít v průběhu školního roku v rozmezí říjen 2015 – duben 2016 opět čtyři hrací fáze, bude Finálový turnaj pořádaný v Praze. V něm se utká šest nejlepších týmů z obou kategorií. A právě finalisté se mohou těšit na výjimečný zážitek. Všichni účastníci Finálového turnaje se totiž jako diváci zdarma zúčastní florbalového Superfinále 2016, což je finálové vyvrcholení mužské Superligy a Extraligy žen konané v moderní O2 areně.

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/think-blue/