Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Abertamský horal Základní škola Abertamy, okres Karlovy Vary Abertamy
ZŠ Adamov Kinder Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace Adamov
Bánovjané Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bánov
ZŠ BECHYNĚ, ŠKOLNÍ Základní škola Bechyně, Školní 293 Bechyně
zš františka křižíka bechyně Základní škola Bechyně, Libušina 164 Bechyně
Bělá nad Radbuzou Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou
Veneziáni Základní škola Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 55 Benátky nad Jizerou
Benátky - Pražská Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 Benátky nad Jizerou
Veneziánky Základní škola Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 55 Benátky nad Jizerou
Dukla Základní škola Benešov, Dukelská 1818 Benešov
ZŠ Benešov, Jiráskova 888 Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Benešov
ZŠ a MŠ Bernartice Základní škola a Mateřská škola Bernartice, okres Písek Bernartice
Bernartické dračice Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
Bernartičtí medvědi Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
Wagnerka Beroun Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí 458 Beroun
ZŠ Beroun - Závodí Základní škola, Beroun - Závodí, Komenského 249 Beroun
Kohouti Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov Besednice
Kohouti ZŠ Besednice Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov Besednice
Lišáci Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
Bochořští draci Základní škola Bochoř, okres Přerov, příspěvková organizace Bochoř
FT Bohdíkov Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, příspěvková organizace Bohdíkov
ZŠ Bohušovice Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace Bohušovice nad Ohří
ZŠ TGM BOJKOVICE Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště Bojkovice
Bolatice - Dívky Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
Bolatice - Kluci Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
Panthers Božice Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace Božice
Kluci z Výsluní Základní škola Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelecká 1750, okres Praha - východ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Zubři ZŠ Bratronice Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno Bratronice
ZUBŘICE Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno Bratronice
Kupkováci Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1 Břeclav
Lvíci Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace Břežany
Březí- chlapci Základní škola Březí, okres Břeclav Březí
Březí- dívky Základní škola Březí, okres Břeclav Březí
Březňáci Základní škola a Mateřská škola Březno, okres Chomutov Březno
Březňačky Základní škola a Mateřská škola Březno, okres Chomutov Březno
ZŠ Březolupy Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Březolupy
Šohaji z Březové Základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště Březová
Medvědi Základní škola a Mateřská škola Brloh Brloh
ZŠ Janouškova Základní škola Brno, Janouškova 2 Brno
ZŠ Milénova Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14 Brno
Banda z Vedlejší Základní škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace Brno
ZŠ Labská Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizace Brno
HUDCOVA Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace Brno
ZŠ Otevřená Základní škola Brno, Křivánkovo nám. 11 Brno
zsbosonohy Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace Brno
ZŠ Horní Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace Brno
Křenka boys Základní škola a mateřská škola Brno, Křenová 21, příspěvková organizace Brno
Kamínky Boys Základní škola, Brno, Kamínky 5 Brno
Kamínky Základní škola, Brno, Kamínky 5 Brno
ZŠ Elišky Přemyslovny Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace Brno
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/