Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Studánka Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317 Pardubice
Resslovka Pardubice Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258 Pardubice
Resslovka Pardubice Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258 Pardubice
Ranaři Základní škola Paseka, okres Olomouc, příspěvková organizace Paseka
ZŠ Paskov Základní škola Paskov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Paskov
Pečečtí draci Základní škola Pečky, okres Kolín Pečky
Ámosek Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizace Pelhřimov
Štírci Pelhřimov Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543, příspěvková organizace Pelhřimov
ZŠ Na Pražské Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543, příspěvková organizace Pelhřimov
Želvíci Základní škola Pelhřimov, Krásovy domky 989-příspěvková organizace Pelhřimov
Perníci Základní škola a mateřská škola Pernink, okres Karlovy Vary Pernink
Perníčci Základní škola a mateřská škola Pernink, okres Karlovy Vary Pernink
Draci z Perštejna Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov Perštejn
Lvice z Perštejna Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov Perštejn
ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, příspěvková organizace Petrovice u Karviné
ZŠ E. Beneše Písek Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466 Písek
Tylské pušky Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391 Písek
ZŠ T.G.M. Písek Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24 Písek
FK Koblihy Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor Planá nad Lužnicí
FK Koláčky Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor Planá nad Lužnicí
Plumlov Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace Plumlov
Dvaadvacítka 22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace Plzeň
31. základní škola 31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace Plzeň
Patnácka 15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizace Plzeň
11.ZŠ Baarova 31 Plzeň 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace Plzeň
Benešova ZŠ Plzeň Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizace Plzeň
4.zš Plzeň 4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace Plzeň
33. ZŠ Plzeň 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace Plzeň
28.ZŠ Chlapci 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace Plzeň
Čtrnáctka 14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace Plzeň
28.ZŠ Dívky 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace Plzeň
25. základní škola 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace Plzeň
ZŠ Poběžovice Základní škola Poběžovice, okres Domažlice Poběžovice
Modrá Základní škola Pohořelice, příspěvková organizace Pohořelice
Červená Základní škola Pohořelice, příspěvková organizace Pohořelice
ZŠ a MŠ Pohořelice Základní škola Pohořelice, příspěvková organizace Pohořelice
ZŠ Polevsko Základní škola a Mateřská škola Polevsko, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Polevsko
kvíčerovští draci Základní škola a Mateřská škola, Police nad Metují, okres Náchod Police nad Metují
ZŠ Postoloprty Základní škola Postoloprty, okres Louny Postoloprty
Kluci Povrly Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace Povrly
Holky Povrly Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace Povrly
Florbal z Uhlí Základní škola Brána jazyků Praha 1
ZŠ Curie Základní škola nám. Curieových Praha 1
TRUHLA Základní škola J. Gutha-Jarkovského Praha 1
Strašničtí draci Základní škola, Praha 10, Brigádníků 14/510 Praha 10
Gutovka Základní škola, Praha 10, Gutova 39/1987 Praha 10
ZŠ Slovenská Základní škola, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Slovenská 27 Praha 2
ZŠ Kladská Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakul ty UK, Praha 2, Kladská 1 Praha 2
London Owls Základní škola, Praha 2, Londýnská 34 Praha 2
ZŠ Botičská Základní škola, Praha 2, Botičská 8 Praha 2
Předchozí | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/?page=10